Anne olmak hayal mi

iyiyiz canım sen nasılsın
ben kullanmadımmm:26::26::26:
günaydın canım iyiyim:KK16:
kullanıp olumlu sonuç alan çok kişi vara acaba bidenesek mi diyorum:26:
canım ben almayı düsünüyodum ama yumurtlamam olmayınca vazgectim ama yumurtlama sorunumu halledince alacagım ins

yaa ben daha önce alıyım demiştim sonra vazgeçtim ama şimdi yine almaya karar verdim
senin eşinle ilgili sorun vardı demi
erkek infertilitesi bölümünde muhteşem üçlü var hiç o konuyu okudun mu:26::26:

günaydın canım iyiyim:KK16:
kullanıp olumlu sonuç alan çok kişi vara acaba bidenesek mi diyorum:26:

yaa ben daha önce alıyım demiştim sonra vazgeçtim ama şimdi yine almaya karar verdim
senin eşinle ilgili sorun vardı demi
erkek infertilitesi bölümünde muhteşem üçlü var hiç o konuyu okudun mu:26::26:
Canim soledim icmek istemiyo.pharmaton almistim onu icti.doktor verecekmi adam akilli icsin ben deyince takmiyor...belki yumurtlamam olsa hamis kalirdim ama yumurtam yok.amh testi yaptircam bugun bakalim kac cikacak.hic cocugum olmayacakmis gibi gelyo.hic umidim yok hayattan

Canim soledim icmek istemiyo.pharmaton almistim onu icti.doktor verecekmi adam akilli icsin ben deyince takmiyor...belki yumurtlamam olsa hamis kalirdim ama yumurtam yok.amh testi yaptircam bugun bakalim kac cikacak.hic cocugum olmayacakmis gibi gelyo.hic umidim yok hayattan

öyle deme canım benimmm neden umudunu kaybediyorsun
bende istemiştim amh yaptrmak ama kaldı öyle
yaptır tabi daha iyi olurrr bak gör sonuç gayet iyi çıkacak
boşuna üzmüş olacaksın kendini

öyle deme canım benimmm neden umudunu kaybediyorsun
bende istemiştim amh yaptrmak ama kaldı öyle
yaptır tabi daha iyi olurrr bak gör sonuç gayet iyi çıkacak
boşuna üzmüş olacaksın kendini

Bilmiyom gulum icime doguyo desem.yada hissediyorum.tuplerimin sekli biraz anormalmis.gittim kan verdim baskentte bir hafta sonra cikacak....sende hasta olmussun cok gecmis olsun dikkat et kendine gulum.

Bilmiyom gulum icime doguyo desem.yada hissediyorum.tuplerimin sekli biraz anormalmis.gittim kan verdim baskentte bir hafta sonra cikacak....sende hasta olmussun cok gecmis olsun dikkat et kendine gulum.

şimdi beklenmdik bi anda adet oldun ya ondan psikolojin böyle canımmm
bi kaç güne daha olumlu düşüneceksinnn çünkü umutlanmıştın
hepimizin ara ara böyle umutsuz olduğu zamanlar oluyo
üzme kendini canımmm arkadaşımm:KK19: tüplerin şeklinin öyle olması bebğe engel değilki
inanaki ne olursa olsun Rabbim ol deyince olacak
bir hafta sonra bak gör sonuç güzel çıkacak
amh için ne kadar ücret ödedin ben bi tıp merkezine sormuştum 70 tl demişti ama 1sene önce
evet ya grip oldum bende çarşamba diyetisyene gideceğim insülün için kan verdim

X