Anne olmak hayal mi

:KK43:( canımm benimmm güzel yürekli arkadaşım..
Allahım o tarzda doktorları bildiği gibi etsin.. sinir oldum ya ne sıkıntılar çekiyoruz maddi manevi günlerce testler, hazırlıklar, beklemeler, araştırmalar sonra ukala bi doktora denk geliyoruz tüm enerjimizi sıfıra indiriyorlar..
Ağlama ne olur canım benim, anlamadımki sen birde muayene ücreti üdemedinmi oraya.. üniversite hastanesi değilmi neden ödüyorsun raporlu olarak yaptırmayacakmısın zaten..
bahane neden bulacaksınki bir kusurun özrünmü var Allah aşkına.. kafayımı yemiş bu adam.. tedaviye gelmişsin azarlanmaya değil.
bende bu tarzda ukala tiplere öyle çok rastladımki inan ve hiçbirine tepki veremedim sanki biri ağzmı bağlamış gibi..
canım orada başka doktor yokmu sen başka doktora geç.. Ankarada o hastaneyide hiç bilmiyorumki tedavin paralımı olacak raporlumu.. tonla para vereceksen ya başka doktora geç yada başka yere git cnm..
seni seviyorumm üzülme lütfen..

canım arkadaşım ben zaten tüp tedavisine başlamak için gitmedim bi görüşeyim bide bu hocanın fikrini alayım beğenirsek farklı bi tedavi derse tüpe başlarız diye düşünmüştümm
güzel kardeşim beni o kadar iyi anlıyorsun ki normalde kendini güzel ifade eden hakkını savunan birisiyim ama konu bebebek olunca sanki dedeiğin gibi saf gibi oluyorummm ağzımd dilim kitleniyorrrr
120 lira muane ücreti ödedim parasında değilim anlıyorsun işte
ilk defa başıma böyle birşey geldi ben normalde ankara hacaeettepe hastanesine gidiyorum
devlet hastanesi olmasına rağmen doktrumda hoca olmasına rağmen çok memmundummm
Rabbim karşımıza iyi insanları çıkarsın
bende seni çok seviyorummm

sok oldum gercekten keske gögsen beye gitseydin.acaba odamı öyledir diye simdi bende terettüde girdim kafam karıstı.hemde üzüldüm gercekten.kücük yerlerdeki doktor daha iyi oluyor keske daha küçük bir yerde yasasa idik.corum da bir doktor vardı mustafa uzun adı harika bir doktordu.hala onun gibisini görmedim ilgi ve bilgiliydi bazen diyorum 3 saatlik yol gitsemmi oraya.esim izin vermez bide.Allah iyilerle karsılastırsın bende etki ettim sana ama inan böyle yapacagını tahmin etmedim gercekten benm doktor ilgili davrandı dedim böyleyse oda öyledir.Allahım ya:KK14::KK14::KK14:122 tl az degil gülüm bende kredi kartına cektirdim.bi sürü para.özel diye gidiyoz bari iyi davransalar.simdi napacaksın peki canım.

sen öyle düşünme canım umarım senin herşey yolunda olurrrr
bir süre doktr görmek istemiyorum eğer tekrar tedavi düşünürsem hacettepeye giderimmm
bi kaç gün olayın şokunu atlatayımm inşallah diyetisyene gideceğim zaten 10 kilo fazlam varrr

,bunu vermek için çaba sarfedeceğim Allahım büyük derdi verdi dermanınıda veriir
seni etkilemek istemem ama hastanenin düzenide çok kötü muene odası nerde doktr nerde
bi oraya koşuyor bi öbür tarafa benim bildiğim bi hastanın işi biter diğeri başlarrr
ne saçma düzen sözde özel yer kaç saat muane bekliyorsun randevu saati süsü diye alınıyor galiba
umarım sen memNun kalırsın Allahtan doktrun farklı

hulusi hocanıın hastası arkadaşımdan cebini aradımmm tlf konuştukkk dedim hocam neden böyle loldu
ben çok üzüldüm falan tamam gel paranı al dediiiii
sanki benim derdim para alsın başına çalsınn

bir süre doktr görmek istemiyorum eğer tekrar tedavi düşünürsem hacettepeye giderimmm
bi kaç gün olayın şokunu atlatayımm inşallah diyetisyene gideceğim zaten 10 kilo fazlam varrr

,bunu vermek için çaba sarfedeceğim Allahım büyük derdi verdi dermanınıda veriir
seni etkilemek istemem ama hastanenin düzenide çok kötü muene odası nerde doktr nerde
bi oraya koşuyor bi öbür tarafa benim bildiğim bi hastanın işi biter diğeri başlarrr
ne saçma düzen sözde özel yer kaç saat muane bekliyorsun randevu saati süsü diye alınıyor galiba

hulusi hocanıın hastası arkadaşımdan cebini aradımmm tlf konuştukkk dedim hocam neden böyle loldu

gel paranı al demekle bitiyomuymus hersey gercekten cokkötü bişey haklısın biraz kafanı dagıt canım bilmiyorum benimde suan aklım karıstı yani tecrübe seninkide canım.konusman iyi olmus doktor ile.insallah güzel kalplim.doktor bana dediki sanslısın yogun olmadıgım zaman geldin demişti banada.belki yogun olsa bende aynı durumda olurdum.bende düsünecegim canım sonucta hersey tecrübe.keske göğsen beye gitseydin canım ...nerden bilebilirsinki sende haklısın.insallah hersey bundan sonra güzel olur belki bundada bir hayır vardır:21:ama üzüldüm gercekten

canım arkadaşım ben zaten tüp tedavisine başlamak için gitmedim bi görüşeyim bide bu hocanın fikrini alayım beğenirsek farklı bi tedavi derse tüpe başlarız diye düşünmüştümm
güzel kardeşim beni o kadar iyi anlıyorsun ki normalde kendini güzel ifade eden hakkını savunan birisiyim ama konu bebebek olunca sanki dedeiğin gibi saf gibi oluyorummm ağzımd dilim kitleniyorrrr
120 lira muane ücreti ödedim parasında değilim anlıyorsun işte
ilk defa başıma böyle birşey geldi ben normalde ankara hacaeettepe hastanesine gidiyorum
devlet hastanesi olmasına rağmen doktrumda hoca olmasına rağmen çok memmundummm
Rabbim karşımıza iyi insanları çıkarsın
bende seni çok seviyorummm

cnm anladim.. zaten on gorusme yaparak baslamak en uygunu.. birde kendi paranla rezil oluyorsun o uzucu..
kendini toparlamana sevindim cnm takma bosver Allaha havale..
canim sen bu devlet hastanelerinin tamamen ucretsiz diyetisyenleri var onlara gitsene birde bu adamlarin diyetisyenini para odeme yazik... bolca su ic gunde en az iki litre.. evde surahiyle dolas.. birde asla ekmek ici yeme cok fark goreceksin... annemde yuksek tansiyon vardi onu siki takibe almistim 19 kilo vermisti.. arada sanada yazarim nelere dikkat ettigini..

gel paranı al demekle bitiyomuymus hersey gercekten cokkötü bişey haklısın biraz kafanı dagıt canım bilmiyorum benimde suan aklım karıstı yani tecrübe seninkide canım.konusman iyi olmus doktor ile.insallah güzel kalplim.doktor bana dediki sanslısın yogun olmadıgım zaman geldin demişti banada.belki yogun olsa bende aynı durumda olurdum.bende düsünecegim canım sonucta hersey tecrübe.keske göğsen beye gitseydin canım ...nerden bilebilirsinki sende haklısın.insallah hersey bundan sonra güzel olur belki bundada bir hayır vardır:21:ama üzüldüm gercekten

üzüldüğüne eminim canım benimmm
bilseydim ona giderdim tabi kalabalık doktrn çok vakit ayıraraması normal ama 5dakika olur tam seninle ilgilenir
benim şansızlığım belkide canımmm sen devam et bakarsın duruma göre ortam nasıll
haklısın bundada var hayırrr zayıflıyacağım belki doğal yoldan olurrrr
tedaviye gerek kalmaz

cnm anladim.. zaten on gorusme yaparak baslamak en uygunu.. birde kendi paranla rezil oluyorsun o uzucu..
kendini toparlamana sevindim cnm takma bosver Allaha havale..
canim sen bu devlet hastanelerinin tamamen ucretsiz diyetisyenleri var onlara gitsene birde bu adamlarin diyetisyenini para odeme yazik... bolca su ic gunde en az iki litre.. evde surahiyle dolas.. birde asla ekmek ici yeme cok fark goreceksin... annemde yuksek tansiyon vardi onu siki takibe almistim 19 kilo vermisti.. arada sanada yazarim nelere dikkat ettigini..

saol canım evet öyle yapacağım bitanem yenimahalle devlet hastanesi bana yürüme mesefesinde oraya gideceğim
haklısın ben pek su içimem ilşk olarak kendimi su içmya alıştıracağım
zaten 10 kilo vermem lazımmm
yaz bana canımmm desteğinize ihtiyacım varrrr

ayyy ne kabaa yaa.. birde telefonla ariyorsun gel parani almi diyor.. bu tup doktorlarinin tamami para budalasi olmus... ama ben senin yerinde olsam bana bi doktor bunu diyorsa gider o parayi mutlaka alirim.. almasan da alsanda o adam seni tinlamiyor madem oyle bari parani geri al..

ayyy ne kabaa yaa.. birde telefonla ariyorsun gel parani almi diyor.. bu tup doktorlarinin tamami para budalasi olmus... ama ben senin yerinde olsam bana bi doktor bunu diyorsa gider o parayi mutlaka alirim.. almasan da alsanda o adam seni tinlamiyor madem oyle bari parani geri al..

evet sorma canım para ile kafayı bozmuşşşş
sanki ben onu para için mi aradımmm
akılları fikirleri bu bizide öyle sanıyorlarrrr işteeee
eşim boşver ben gidip alayım diyorrr almasak sanki umrundamı olacak diyorrr
bende boşver diyorummmm

evet sorma canım para ile kafayı bozmuşşşş
sanki ben onu para için mi aradımmm
akılları fikirleri bu bizide öyle sanıyorlarrrr işteeee
eşim boşver ben gidip alayım diyorrr almasak sanki umrundamı olacak diyorrr
bende boşver diyorummmm

alll alll cnm..oraya gitmeyeceksen o doktoru kafandan sildiysen doktorda gel parani al dediyse esin gitsin alsin az parami yazikk cnm.. esine nufus cuzdanini ver birde fatura bisey makbuz kestilerse onuda goturun birakma parani cnm.. zaten adamin umrunda degil.. ne bosverecen ustune otuz daha koyar bi ceyrek altin alirsin..

cnm merhaba hoşgeldin..
devlette raporlu yaptıracaksan Kocaeli Tıp Fakültesinde de yapılıyor.. sana yakın sanırım..
sorununuz neydi kaç yaşındasın..

Tam bir tanı koyullmadı hiçbir sorun yok ama birtürlü hamile kalamıyorum iki kez aşılama yaptım yine olmadı.
Son care tüp bebek deyip çıktım yola ama hiçbirşey bilmiyorum

Kocaeli ünv yakın değil ben tüp bebek raporu alıp özel bir yerde yaptırayım diyorum ama duyduğum kadarıyla çok sormuş bu işler offffff:KK43:

üzüldüğüne eminim canım benimmm
bilseydim ona giderdim tabi kalabalık doktrn çok vakit ayıraraması normal ama 5dakika olur tam seninle ilgilenir
benim şansızlığım belkide canımmm sen devam et bakarsın duruma göre ortam nasıll
haklısın bundada var hayırrr zayıflıyacağım belki doğal yoldan olurrrr
tedaviye gerek kalmaz

canım benim hakkında hayırlısı olsun ama uzulmene uzuldum:KK14:canının sıkılmasına.bu arad banada doktor kilo ver dedi göbek bölgemi.yarım saat yürü dedi.canım 5 dk olsun dinleyip ilgilenmeliydi.ayıp etmiş.bence paranızı alın canım.bakalım hayırlısı gülüm benimkide belli degil yani senin bu olaydan sonra biraz kafam karıstı özeller paracı olyo biraz, devlettekilerde cok bakmıyolar ortada kaldıkyani.hayırlısı gülüm:26::KK14:

ahh ahhhhhh kuzummm bu çocuk mevzusu beni çökertti :KK14: :KK43:

canım bugün zahideyi izledim sarac oglu sebepsiz infertilite için kür verdi söyle:

erkek çin:

6-7 tane keci boynuzunu kır.1,5 su bardagı suda 7-8 dk agzı kapalı kaynat.ılıyınca esin içecek ve bol soya fasulyesi yesin dedi.bide dogal e vitamini içsin dedi.

bayan içinde incir havuc kürünü önerdi.....

alll alll cnm..oraya gitmeyeceksen o doktoru kafandan sildiysen doktorda gel parani al dediyse esin gitsin alsin az parami yazikk cnm.. esine nufus cuzdanini ver birde fatura bisey makbuz kestilerse onuda goturun birakma parani cnm.. zaten adamin umrunda degil.. ne bosverecen ustune otuz daha koyar bi ceyrek altin alirsin..

çeyrek altın çok güldümmm:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
siz olmasanız ben ne yaparımmm
hepiniz çok saolunnn:KK16::KK16::KK16:
canım benim haklısın eşim gidip alacak

canım bugün zahideyi izledim sarac oglu sebepsiz infertilite için kür verdi söyle:

erkek çin:

6-7 tane keci boynuzunu kır.1,5 su bardagı suda 7-8 dk agzı kapalı kaynat.ılıyınca esin içecek ve bol soya fasulyesi yesin dedi.bide dogal e vitamini içsin dedi.

bayan içinde incir havuc kürünü önerdi.....

derinn birrr oofff ooofffffff cekesim geldiiii .....

canım benim hakkında hayırlısı olsun ama uzulmene uzuldum:KK14:canının sıkılmasına.bu arad banada doktor kilo ver dedi göbek bölgemi.yarım saat yürü dedi.canım 5 dk olsun dinleyip ilgilenmeliydi.ayıp etmiş.bence paranızı alın canım.bakalım hayırlısı gülüm benimkide belli degil yani senin bu olaydan sonra biraz kafam karıstı özeller paracı olyo biraz, devlettekilerde cok bakmıyolar ortada kaldıkyani.hayırlısı gülüm:26::KK14:

aynen öyle güzelimmm bizde şaşırıyoruz kime güveneceğimizi:KK19::KK19::KK19::KK19:
pco kilo önemli canım bide ben çok tedavi gördüm malesefff onun da etkisi var
6aşılama 2 tüp bünyemde yoruldu tabiiii
soğan kürü yapayım diyorum bi kaç ay:26::26::26::26:
şifanın nerde olduğu belli olmaz
canım bugün benle çok ilgilendin hakkın ödenmezzz
iyi ki sizleri tanıdım
bazen sizin bi sözünüz herkesten daha güç veriyor bana

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar
4 yıldır forumları takip ediyorum en sonunda ben de katılmak istedim.
2 kere aşılama yaptırdım şu an 2. aşılama sonucunu bekliyorum olumsuz olduğunu hissediyorum.
Devlette Tüp bebek hakkını kazanmış olacağımdan baştan bu 2. aşılamayı çok önemsemedim ama aşılamadan sonraki kasılmalar bu sefer tuttu galiba dedirtmişti :KK43:aşağıda çalışmalar yoğun ama sonuç hep negatif :KK43:
çok zor etrafımızda tavuk gibi gıtgıtlayanlar 2. 3. çocuklarına hamile kalan arkadaşlarımız akrabalarımız oldukça umutsuzluk neden böyleler başlıyor. Sonra zaman geçtikçe tekrar umutlanıyorsun. Umud ediyorum bu çabalarımızın karşılığını verir Rabbimiz.
Ben 7 yıllık evliyim 4 yıldır çocuk sahibi olmaya gayret ediyoruz zaman hızla aktı geçti anca tüp bebeğe gelebildik.
Biyolojik olarak eşimde ve bende bir sorun yok. 37ve41 yaşlarındayız.2 yılımız bu durumu araştırmakla geçti.En sonun da anladım ki doktor doktor gezilecek bir durum yok infetnilite sebepsiz kısırlık dediğimizden. Bu yangınla yanan tüm yüreklerin sırılsıklam ıslanmasını diliyorum rabbimizden.

X