Anne olmak hayal mi

Gülben e bakıyorum canim değişik tarifler var birazdanda gül boreegii yapacam akşam gorumceme gitcez kendisinin karnı burnundada yapamaz diye ben yapacam:KK43:

bende ona bakıyorum markete gideceğim yemeklik bir şey kalmamış
iyi düşünmüşsün canımne güzel bebişe az kalmışşş:KK16::KK16::KK16::KK16:
darısı bize

bende ona bakıyorum markete gideceğim yemeklik bir şey kalmamış
iyi düşünmüşsün canımne güzel bebişe az kalmışşş:KK16::KK16::KK16::KK16:
darısı bize

Evet gorumceme benden sonra başladı calismalara ikinci ayda hamile kaldı şimdi ramazanda doğuracak bende hala bişi yok çok kötü oluyorum gördükçe :KK43:

Evet gorumceme benden sonra başladı calismalara ikinci ayda hamile kaldı şimdi ramazanda doğuracak bende hala bişi yok çok kötü oluyorum gördükçe :KK43:

kısmet canım bu işler tabi üzücü bi durum anlıyorum şimdi onların en heyacanlı hazırlık zamanları
bizim de hayalini kurduğumuz zamanlar tabiii
olacak inşallah canım seninde olacak
eşin tahl,l vermişmiydi seninnnn olmadı bi doktora gidin

kısmet canım bu işler tabi üzücü bi durum anlıyorum şimdi onların en heyacanlı hazırlık zamanları
bizim de hayalini kurduğumuz zamanlar tabiii
olacak inşallah canım seninde olacak
eşin tahl,l vermişmiydi seninnnn olmadı bi doktora gidin

Evet aynen öyle insanın canı çekiyor verdi canım bi problem yok çok şükür

Evet aynen öyle insanın canı çekiyor verdi canım bi problem yok çok şükür

stres yapıyorsun ondan olmuyor ozaman biraz kafandan at bu düşünceyi canımmm
daha 1yıl oldu bu kadar sıkıntı yapman anlamsızzzz
sonuçlarda temiz çıkmış daha ne olsunnnn
evliliğinizin tadını çıkarınnnn

stres yapıyorsun ondan olmuyor ozaman biraz kafandan at bu düşünceyi canımmm
daha 1yıl oldu bu kadar sıkıntı yapman anlamsızzzz
sonuçlarda temiz çıkmış daha ne olsunnnn
evliliğinizin tadını çıkarınnnn

Bu ay hiç takmadım içten içe istemek dışında bakalım hiç sanmıyorum hamiş olduğumu gelir yine adetim kesin

hayırlısı olsun canım kredi ler yüksek tabi bankalarda fark oluyo hepsini gezmeniz çok güzel olurrrr
o kadar düşük nasıl gösterirler anlamadım yani 130 olan evin değeri nasıl 80 ne düşürülür en az 90 çekebilirsiniz benim bildiğim canım

o evden vazgeçtik 115 bine bulduk.ev daha bitmemiş eylülde teslim edeceklermiş,bunun kredisini ancak ödeyebiliriz.80 diye göstermişler ,bakalım ekspertiz yarın gelecekmiş değişebilir.görümcemin kızı geldi Bi hafta bizde misafir onla ilgileniyorum.

bende aradım perşembe yokmuş yarına aldık randevu öğleden sonraya
kafam çok karışık benimm bakalım bana ne diyecek başaka bi doktor bana yumurta takibi yapalım dedi ben beş kere aşılama denededim yumurta gelişmedi iptal oldu 6.denemede aşılama oldu ve dış gebelik oldu
çok haklısın nasip.......
ne güzel yumurtan gelişmiş inşallah bu ay olur canımmm

herseyin hayırlısı gülüm insallah olur ama ümidim kırıldı progestan testi yaptırdım onda 0,7 cıktı yani yumurtlamamısım sanırım.hadi insallah güzel haberlerle gelirsin.durumu yaz.cok öpüyorum seni insallahhersey güzel olur hepimiz için

o evden vazgeçtik 115 bine bulduk.ev daha bitmemiş eylülde teslim edeceklermiş,bunun kredisini ancak ödeyebiliriz.80 diye göstermişler ,bakalım ekspertiz yarın gelecekmiş değişebilir.görümcemin kızı geldi Bi hafta bizde misafir onla ilgileniyorum.[/QU

odaha iyiymiş 15 daha düşük ekspertiz gelince daha net belli olur desene misafirin var kolay gelsin canım benimmm bende yarın hulusi hocaya gidiyorum sabah gidip genetikleri alacağız ordan hocaya bakalımmm

herseyin hayırlısı gülüm insallah olur ama ümidim kırıldı progestan testi yaptırdım onda 0,7 cıktı yani yumurtlamamısım sanırım.hadi insallah güzel haberlerle gelirsin.durumu yaz.cok öpüyorum seni insallahhersey güzel olur hepimiz için

hemen umutsuzluğa kapılma canım stres yapma olursa zaten olur
tamam yarın yazarım sana detaylı bende seni çok öptmm canımm:KK16::KK16:

nasılsınız canlarrr ihmal ettim sizi kusura bakmayın
pazar günü gezdik eşimle akşamda kubat konseri vardı ona gittik
pazartesi de komşum geldi sarma sardık falan giremedim
aycanın falı çıkacak ensumm
aycan bacım ev işi ne oldu aldınız mı

yaz geldi günler uzun hava sıcak.. ev modu sıkıyor.. bolca gez toz canım.. kışa hepimiz yine buralarda bebişleri konuşacağız ama bu defa hamiş olarak tabi..

yaz geldi günler uzun hava sıcak.. ev modu sıkıyor.. bolca gez toz canım.. kışa hepimiz yine buralarda bebişleri konuşacağız ama bu defa hamiş olarak tabi..

inşallah bitanem yarın doktora gidiyorum genetik sonuçlarıda alıcam
kışa hepimiz hamile olalım inşallahhh:KK16::KK16::KK16::KK16:

önemli değil ama bi daha olmasın😔

şaka şaka eğlen keyfine bak böyle fırsat kaçar mı?evi alıyoruz bugün banka banka dolaşıp görüşeceğiz en az faiz hangisi alıyorsa çekeceğiz ama evin değerini tapuda düşük göstermişler 80 bin ancak çekebilirmişiz.tüp bebek içinde çekmemiz gerekiyordu çekmişken.bakalım napıcaz

kuzummmm nörüyonnn:KK16::KK16:

bende iyiyim eşimi bekliyorum daha gelmedi yarın genetik sonuçları alıp hulusi hoacaya gidedceğizzz

😊 çok güzel inşallah işlerin tıkır tıkır ilerler.sonuçlarında tertemiz çıkar inşallah.
alt kat komşum geldi istte ablasıgildeydi,nasıl ağlıyor doğalgazdan evi battı diye Bi görsen.çok titizdir üstünüze afiyet.😁

😊 çok güzel inşallah işlerin tıkır tıkır ilerler.sonuçlarında tertemiz çıkar inşallah.
alt kat komşum geldi istte ablasıgildeydi,nasıl ağlıyor doğalgazdan evi battı diye Bi görsen.çok titizdir üstünüze afiyet.😁

eskiden bende ev kirlenince ağlardım ayyy şimdi
düşünüyorum ne saçma kirlensin canımdan kıymetlimi temizlerim olur biterrrr,
kadın görünce şok oldu tabiii:KK9::KK9::KK9::KK9:
çok heyecanlıyım canımmm inşallah iyi geçerrr:KK16::KK16::KK16:

eskiden bende ev kirlenince ağlardım ayyy şimdi
düşünüyorum ne saçma kirlensin canımdan kıymetlimi temizlerim olur biterrrr,
kadın görünce şok oldu tabiii:KK9::KK9::KK9::KK9:
çok heyecanlıyım canımmm inşallah iyi geçerrr:KK16::KK16::KK16:

ama onun evi öyle böyle batmadı hem doğalgaz,hem çelik kapı,hem balkona camekan,hemde evi boyandı yaaa

inşallah doktor çok güzel haberler verir.en önemlisi de çare olur inşallah bebeğine vesile olur.

X