Anne olmak hayal mi

çocuk gelişimi benim hemen kazanmam zor canımm matemetik falan sıfırr bende
kahveye hayır diyemem saol canım benim bu arada hayırlı cumaLR

😊 o öğretmen adayısın o zaman.şimdiden başla kpss dergisine abone ol yavaş yavaş öğrenirsin iki yılda.afiyet olsun😉 hayırlı cumalar canım kardeşim.

😊 o öğretmen adayısın o zaman.şimdiden başla kpss dergisine abone ol yavaş yavaş öğrenirsin iki yılda.afiyet olsun😉 hayırlı cumalar canım kardeşim.

haklısın canım benimmmbide anne olsak güzel kardeşim hayat çok dah güzell olacak dün gece uyuyamadımmm hiiççç ya bu tüpde olmazzssa

bir özlem bu kadar güzel nasıl anlatır diye bakarken karşıma yazın çıktı bu ne kadar güzel bir yazımdır ne güzel ifade ediş biçimidir yüreğinize sağlık şuan o kadar kötüydüm ki yazınız okumak çok iyi geldi... anne olamamak demek her ne olursa olsun umudunu kaybetmemekdemek..

haklısın canım benimmmbide anne olsak güzel kardeşim hayat çok dah güzell olacak dün gece uyuyamadımmm hiiççç ya bu tüpde olmazzssa

Sorma aynı duygu benimde içimi kemiriyor.birazda o yüzden tüpü erteliyorum beklersem tutacakmış gibi.

evet canımmm bende okudğmda ağladımmm hepimzi anlatıtooor
umudumuzu kaybetmiyelimmm
bir an geçiyo aklımdan ya anne olamazsam işte o an nefesim kesiliyor sankiiii

canım bugün kötü bi haber mi aldınnn

evet canımmm bende okudğmda ağladımmm hepimzi anlatıtooor
umudumuzu kaybetmiyelimmm
bir an geçiyo aklımdan ya anne olamazsam işte o an nefesim kesiliyor sankiiii

hayattaki en güzel ve en zor duygu.. o kadar yoğunki verdiği yıkıntılar.. her ay adet olmak.. ve her ay yeniden başlamak umutla.. hep devam yıpranıyor tükeniyor gerçekten ne denir ki bunun üstüne allahım nasip edeceğin günü bekiyoruz zorlaştırma kolaylaştır.. bu mübarek cuma gününde herkesin kucağını o cennet kokulu meleklerinle doldur allahım dayanamıyorum artıkk

araştırdınız mı neden olmuyor?

araştırdınız mı neden olmuyor?

çok severek gittim bir doktorum vardı.. ilk önce yaran var dedi yaktı sonra rahim filmi dedi çekti tek tüpün tıkalı diğeride kapanabilir tüp bebek yaptırmalısın dedi. açık olan tarafı korumaya almak için ilaç verdi bir ay sonra ilaçla gebe kalırsın dedi 3 ay ilaç tedavisi 2ayda kist tedavisi ardndan çatlatma iğnesi sonuç negatif. sonra başka şehirde başka doktor laparoskopi ameliyat oldum sonuç temiz tüpler kapalı değil açıkmış burdaki doktor hatası yüzünden herhangi bir sorunda yok. eşimdede bendede. ama olmuyo

aminn canım benim çok büyük bi dert kimse anlayamaz bizi bizden başka
ama güçlü olmak zorundayızz başka çare yokkk

malesef bazen doktrlar yanılıyo olur inşallah canım benim ne güzel sorun yok tüpler açıkk
daha umutlu olman lazım
kaç yıllık evlisinn

ben adet ilaçla oluyrm bi süredirr am aöyle hayel etmiyeli uzun zaman olduuu artık tek sonuç kan testi oda tedavi sonrasııı
üzülme canım diğer yay inşallah yaaa

umudun bittiği an işte ne yapsan faydası olmuyo. senin sorunun nedir? inşallah rabbim hayrlıca nasip eder. kardeşim sanada

malesef bazen doktrlar yanılıyo olur inşallah canım benim ne güzel sorun yok tüpler açıkk
daha umutlu olman lazım
kaç yıllık evlisinn

ağustosda iki senemiz dolacak hiç korunmamıza rağmen olmuyo işte.. sebepsizz

aminn canım benim çok büyük bi dert kimse anlayamaz bizi bizden başka
ama güçlü olmak zorundayızz başka çare yokkk

çocuk görmek hamile duyma istemiyorum.. öyle canım yanıyor bazen kendi kabuğuma çekilp sessizce toplanmak istiyorum aksine her tarafım çocuk dolu.. yaşamayan bilmez gerçekten. beni anladın için saol canım gönlümüzdekini nasip etsin allahm

tüpler kendiliğinden de açılabiliyor tabi az tıkalıysa.eşinede kendinide iyi bak bal polen kuruyemiş yiyin.her ay durum değişiyor belki gelecek ay çıkan spermler daha iyi olacak yumurtan daha kaliteli olacak.bide çinkoyu öneririm aile hekimimiz çok yararının olduğunu ve isteyen herkesin kullanabileceğini söylemişti,özellikle eşin.

ark doğru söylüyo madem tıbbi bi sorun yokk sizde eşinle şansı yükseltinnn ek takviyeler kullanın canım benimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…