Anne olmak hayal mi

aaa insan bazen ilgi bekliyor yaaa
şaka Bi tarafa bu erkeklerin idrak yolları tıkalı galiba bizde de aynı şeyler oluyor.benim boş olduğum zamanlarda başka şeylerle uğraşır herkese zaman ayırırır,bana gelince de her gün beraberiz ya der.

hoş geldin canım aynen bende hani bazen yazıyrlar bugün yavrumu sarıldım herşeyi unuttum
nasıl bi his çok merak ediyorummm
inşallah bizde anne oluruzzz

meraba canım hoşbuldum ben nasıl anne olayım bekarım yaş 30 5 yıllık ilişi sonrası elde var sıfır bu saatten sonra kime güvenip kimi sevebilirim. annelik hayal artık yuva bile kuramadım inşallah sen olursun sanırım evlisin

öyle deme canım kısmet bu işler 5 yıllık evliyim bende haklısın uzun bi zaman
hayat süprizlerle dolu inana bana
ben hiç ummadğım zamanda eşimle tanıştım
tek derdimiz yavrumuz olmuyo
neden ayrldınız canım 5 yıl sonra

Bensiz neler oluyor burda😊
hoş geldin alone

ben 35 oldum hala çocuğum yok hiç olmama ihtimalide var Allah uzak etsin.yaşım geldi geçiyor içim eriyor çocukları gördükçe

ben 35 oldum hala çocuğum yok hiç olmama ihtimalide var Allah uzak etsin.yaşım geldi geçiyor içim eriyor çocukları gördükçe

yav yaş bahane benim 26 sanki oluyomu olmayınca yaş falan bahane ilk bebeğim olsaydı şimdi 3,5 yaşindaydııı
RABBİM nasip etmediiiii
olacak canım hatta benden önce içime doğuyorrrr bak dedin diyeceksinnn

yav yaş bahane benim 26 sanki oluyomu olmayınca yaş falan bahane ilk bebeğim olsaydı şimdi 3,5 yaşindaydııı
RABBİM nasip etmediiiii
olacak canım hatta benden önce içime doğuyorrrr bak dedin diyeceksinnn

😊 seni seni nasılda moral veriyorsun insana.
Ama menepozda Bi gerçek.
ya inşallah bu yıl ikimizde bhcg değerinde şöyle yüksek yüksek değerler görürüz beraber seviniriz.sonra bir sürü evde yapılan testlerden alıp buda cabası diye yapıcam.

ailesi hep sorun oldu günahımı çekecekler bana ayrı ona ayrı davrandılar helaleşcez ahirette.boşver. inşallah olur canım sorun ne eşindemi sendemi

inşallah olur canım bende artık bu yaştan sonra evlensem neolcak zaten öyle bi ihtimal bile yok millete imrenmekle geçiyo ömür

inşallah olur canım bende artık bu yaştan sonra evlensem neolcak zaten öyle bi ihtimal bile yok millete imrenmekle geçiyo ömür

Aman boş ver ya onla evlensende mutlu olamazdın,ailesi ona her şeyi toz pembe gösterip gizliden gizliden sana gerçekte oldukları gibi davranacaklardı.eşin senin anlattıklarına inanmayacak abarttığını düşünecekti.bunun gibi bir sürü sorun..herkesin bir dengi vardır hiç şüpheye düşme.hayatını kahrolarak geçireceğin bir eştense hiç evlenmemek daha iyidir alimallah prenseslikten külkedisine çevirirler insanı.ben farklıyım yada karşımdaki insan farklı diye düşünme.erkeklerin çoğu birbirinin aynı olduğu için pekde fark etmez açıkçası kadınların başına gelenler.bence mantığınla bir eş seçmeye çalış.çocukta kısmet olursa güzel olur ailedeki kadınların menepoz yaşı erken değilse oda olur.

Son düzenleme:
ailesi hep sorun oldu günahımı çekecekler bana ayrı ona ayrı davrandılar helaleşcez ahirette.boşver. inşallah olur canım sorun ne eşindemi sendemi

sorun bende canımm pco var bende
anladım canım bu dünyada kimsenin yaptğı yanına kalmayacak
belkide hayrlısı budur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…