Anne olmak hayal mi

Rabbim çok yorgunum. Bana bütün haberlerin yerini tutacak bir haber gönder. :KK16::KK16:
Üzerime bir iyilik ve güzellik kondur. Avunmalığım olsun, hic ummadığım sevinç nasip et. Lâtifsin, lütfen...
:KK16::KK16:

İnşallah Allah isteyen herkese o günleri gösterir.bize anne diyen sağlıklı hayırlı evlatlar emanet eder.

amin canım ben 5 yıllık evliyim sorun bende poc varr 2 tüp bebek oldu olmadıııı:KK14::KK14::KK14::KK14:

inşallah olur canım sorunun düzelir tüm dualarım seninle rabbim nasip etmeyeceği duaya amin dedirtmezmiş. umut bitiyo ama hep yeniden başlıyor. eşim çok üzüldü duyunca çok istiyordu..:KK43::KK43:napcamı bilmiyorum tedaviyemi başlasam tekrar yoksa burda bir kadın varmış onamı gitsem bilemedim:KK43:

tüpler kendiliğinden de açılabiliyor tabi az tıkalıysa.eşinede kendinide iyi bak bal polen kuruyemiş yiyin.her ay durum değişiyor belki gelecek ay çıkan spermler daha iyi olacak yumurtan daha kaliteli olacak.bide çinkoyu öneririm aile hekimimiz çok yararının olduğunu ve isteyen herkesin kullanabileceğini söylemişti,özellikle eşin.

kuruyemişi felan duymuştum ama çinko ne açıkcaı pk bilgim yoktu söylediğin için çok sğolkardeşim inşallah hepimiz faydasını görürzde bu hüzünler son bulur hayılısyla:KK43::KK43::KK43:

inşallah olur canım sorunun düzelir tüm dualarım seninle rabbim nasip etmeyeceği duaya amin dedirtmezmiş. umut bitiyo ama hep yeniden başlıyor. eşim çok üzüldü duyunca çok istiyordu..:KK43::KK43:napcamı bilmiyorum tedaviyemi başlasam tekrar yoksa burda bir kadın varmış onamı gitsem bilemedim:KK43:
kadın derken ebeye mi?

canım bence iyi bi doktra git kadın derken ebe sanırım tam olrak ne yapacak dikkat et canım beniim

canım bence iyi bi doktra git kadın derken ebe sanırım tam olrak ne yapacak dikkat et canım beniim

arkadaşlarımı gönderdim çok yoruldum ya kendimi yemekteyiz de rakiplerini gönderip kapıyı kapatınca kapıya yaslanıp oh gittiler kurtuldum diyen yarışmacılar gibi hissettim.

arkadaşlarımı gönderdim çok yoruldum ya kendimi yemekteyiz de rakiplerini gönderip kapıyı kapatınca kapıya yaslanıp oh gittiler kurtuldum diyen yarışmacılar gibi hissettim.

çok güldüm canım benimmm:KK9::KK9::KK9::KK9:
bende öyleyimdir misafiri çok severim ama stresde çok yaparımm
millet gidince bi rahatlarımm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
atlattım diye

çok güldüm canım benimmm:KK9::KK9::KK9::KK9:
bende öyleyimdir misafiri çok severim ama stresde çok yaparımm
millet gidince bi rahatlarımm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
atlattım diye

😅 kadınlardan değilde çocuklarından illallah.amanıın kızlar birbirine girdi birisi pek yamandı hem döven o hem ağlayan yeri göğü yıktı.en küçük olan oda oda dolaşıyor bütün kirli çamaşırlarımı ortaya çıkarıyordu sadece salonu topladım diğer odalar çamaşır doluydu.en büyük çocuk hepsi gittikten sonra matematik çalışmaya geri geldi eşimde geldi yemek yemek mızmızlanır.

😅 kadınlardan değilde çocuklarından illallah.amanıın kızlar birbirine girdi birisi pek yamandı hem döven o hem ağlayan yeri göğü yıktı.en küçük olan oda oda dolaşıyor bütün kirli çamaşırlarımı ortaya çıkarıyordu sadece salonu topladım diğer odalar çamaşır doluydu.en büyük çocuk hepsi gittikten sonra matematik çalışmaya geri geldi eşimde geldi yemek yemek mızmızlanır.

evde çoçuk olmayınca bizim herşey yerli yerinde bide bizimevler farklı geliyor her yeri kurcaliyorlarr man bazıları çok yaramaz oluyoo yaaa ben şımark çocuk sevmem:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

evde çoçuk olmayınca bizim herşey yerli yerinde bide bizimevler farklı geliyor her yeri kurcaliyorlarr man bazıları çok yaramaz oluyoo yaaa ben şımark çocuk sevmem:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

😁buldukta uslusu kusur kaldı sanki.

hoş geldin tatlımmm ee neler okuyon kimlerle neler konuşuyorsun anlat bakalım ya senden aldğım testlerin daha bi kısmı duruyoo:KK19::KK19:

valla nerelere baktım bilmiyorum ama bu sabah pco lu biri eşide mikrotese olarak 5 deneme yapmışlar 6.da olmuş. Bigün sırf bu işin için çıkarsın hepsini yaptırırsın.senden ne haber canım.sen ygs ye girmedin değil mi?

valla nerelere baktım bilmiyorum ama bu sabah pco lu biri eşide mikrotese olarak 5 deneme yapmışlar 6.da olmuş. Bigün sırf bu işin için çıkarsın hepsini yaptırırsın.senden ne haber canım.sen ygs ye girmedin değil mi?

inşallah bizimde bir an önce olurr
evet şu okulun sınavları bitsin de canım yaptrcağımm
yok girmedim daha mezun olunca ben
bende valla eşimle küstk akşam bazen beni hiç anlamıyor
,anca uyusa ya

inşallah bizimde bir an önce olurr
evet şu okulun sınavları bitsin de canım yaptrcağımm
yok girmedim daha mezun olunca ben
bende valla eşimle küstk akşam bazen beni hiç anlamıyor
,anca uyusa ya

bende eşimle öyleyim ya ama bizde ben uykucuyumdur o hiç yorulmaz sürekli bişeylerle uğraşır banada sitem eder hep tembel diye.kanımız ağır akıyo bizim galiba siz anlamıyorsunuz.

Bende doğum günü geliyor ona muhabbet kuşu alsam mı diye düşünüyorum ne dersin.hem banada hediye olur😆

X