Anne olmak hayal mi

merhaba canım ben fındıkzadede yaptırmıştım hsg yi 2 yıl olacak 300 tl dı hiç acımadı.tavsiye ederim narkoza hiç gerek yok inan
bu arada o tahlilleri hangi üniversitede yaptırdn
doktora direk bu testlerimi yaptırmak istiyorum dedin.zorluk çıkarmadılar mı?

Merhebeler.....
Sizlere bir faydam dokunur mu bilemiyorum ama banim için faydalı olduğunu düşündüğüm için sizlerle paylaşmak istedim.. Biz iki buçuk yıllık evliyiz ilk dokuz aydan sonra başladık bebek arayışına ve geçtiğimiz aya kadar da devam etti. Bir çok kez yumurta takibi iki aşılama ve bir tüp bebek oldu.nihayet son tedavide geçen ay güzel haberi aldık. İkinci aşılamanın ardından büyük yıkıma uğramıştım çok ağladım. Tüp bebek gözümü korkutuyordu. Tüp bebek tedavisinden evvel çok güvendiğim bir büyüğümüz bana bir tedavi tavsiye etti ister halk dr u deyin ister kocakarı yöntemi, yetmiş küsur yaşında bir teyzeye gittim. Rahim düşüklüğü varmış dr.lar bu tarz şeylere bakmıyorlar ne yazık ki iki gün gittim teyze rahimimi kaldırdı. Birde zammı düşmek diye bir şey var yumurtalıklarla ilgili onu toparladı sadece elleriyle karnıma masaj yaparak. Uzerine tüp bebek yaptırdık ve tuttu.... Bi araştırın derim ben herhangi bir bitkisel ilaç ta kullanılmadığı için hiç bir zararı yok.. Rabbim hepinize bu güzel haberi enn kısa zamanda tattırsın...

Son olarak, ben daha önceki tedavilerde sonuç beklerken kendimi hep negatife alıştırmıştım. Neden üzülmeyeyim diye.. Halbuki yine üzülüyor insan bu sefer tamamen pozitif sonuç bekledim.. Sadece değeri öğrenmek için gittim hastaneye.. Ben hamileyim dedim ve gittim... Netice olarak kafada bitirmek lazım. Öyle ağlamaklı yazılar yazıp, hep olmayacakmış gibi düşünmeyin bir de böyle deneyin bişey kaybetmezsiniz

Anotomi kuzum insallah bizlerde hamis kalıp,anne olacağız inanıyorummmm ..

anotomi kuzum insallah bizlerde hamis kalıp,anne olacağız inanıyorummmm ..

rabbim bebişini hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin.ben de öyle bir sorun olsaydı arardım seni canım ama malesef baska sorunlar var allah razı olsunnn

ben istanbulda yaşamıyorum canım tüp için istanbula geleceğim.bir tanıdık yardım etti ama doktorada gidince yardımcı oluyorlar tüp bebek diyince ellerinden geleni yapıyorlar.ben zamandan kazanmak için tanıdıktan yardım istedim,işten izin almak zor oluyor benim için.

tavsiyelerin için saol canım RABBİM sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsinnn inşalllah umut oldun

eskiden öyle teyzeler varmış ama şimdi bulmak çok zorr kayınvalideminde 1 yıl çoçuğu olmamış bi teyze sayesinde hemen kamile kalmış hatta ilk çoçuk erkek demişşş erkekde olmuşşşşş
şu etrafta sadece bitki satan dolandırıcılarrrr güvenemiyoruuuz maleseffff
zaten yokda olsa giderimmm

bundan sonraki tedavimde bende moralimi yüksek tutacağımmm
isteyen herkes anne olurrr inşalllaaaahhh

iyi akşamlar canım genetik ve pıhtılaşma için farketmiyo ama dğerini bilmiyoruuuumm :26::26:

Çok tşkederim arkadaşlar, randevum Tıbbi Genetik'te 16:30 da tahlil alırlar mı bilmiyorum ama o saatte aç olunmaz inşaallah güzel sonuçlar alırım....ogtt yapılacak mı bilmiyorum birde eşim için randevu alamadım onunda genetik tahlil yaptırması gerekiyor mu acaba?!

karyotip yaptırmadıysa Bi yaptırın bence,çok önemli.

Tmm canım çok sağol, onuda yaptırayım uygun bir dille söyleyip neyi tesbit ediyor bu karyotip???

spermlerdeki sıkıntı genetik mi değil mi onu anlarsın.bizde öyle çıktı mesela 4 senedir neyin içindeyiz bilmiyorduk,karyotiple,y delesyon testi yaptırdı.y delesyonunda sıkıntı varmış bizde

spermlerdeki sıkıntı genetik mi değil mi onu anlarsın.bizde öyle çıktı mesela 4 senedir neyin içindeyiz bilmiyorduk,karyotiple,y delesyon testi yaptırdı.y delesyonunda sıkıntı varmış bizde

Bunu üroloji mi isteyecek yoksa buda tıbbi Genetik'te mi yapılıyor??? Haklısın çok önemli :/ Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşaallah...peki çözülecek mi bu y delasyonu sorununuz inşaallah herşey gönlünüzce olur çok yardımcı oldunuz bana çok tşkederim.

tıbbi genetikte yapılıyor hematolojide.bizi önce tedavi etti sonra tanıyı koydu.yani bu delesyonun tedavisi buymuş demek için.neler yaptın nasılsın işlerin yolunda gitmiştir inşallah.

canım nete giremedim kaç gündr kusura bakma
,hastane ile konuştm tlf gidemedim sonuç çıkmamış daha sen nasılsın hsg işi ne oldu

burası tadilattaymış dün foruma kimse giremedi.iyiki gitmemişsin sonuçların çıkmadıysa ama internetten öğrenilmiyormu sonuçları?hsg 😃 bekliyorum neyi bekliyorsam eşimde acele etme diyo öyle.bide bu karın kaldırma denen şey varya kocakarıların yaptığı onu yaptırıp öyle hsgye gideyim diyorum.her yere haber saldım iyi yapan birini bulup gidicem.sen ne diyorsun denemeye değer değil mi?

arkadaşım tahili sonuçların nasıl merak ettim bide özelde mi yaptrdın sen

akşam anneme söyledim kızım boşver dedi ama bulsam denerim ama yokkk evet şimdi girmek için yarım saat denedim şifre yanlış dedi delirdimmmm
haftaya çarşamba tüp bebek terapisi varmış ona gideceğim sonucuda sorarım o zaman
bi umut diye yapıyoruz herşeyi ehil biri olsun bari sewn istanbuldamı yaşıyorsun canım

yok istanbulda değiliz ama istanbulda olacak bir ayağım artık.inşallah işe yarar bu terapiler tabi önemli olan senin kendini hazırlaman.önce sen psikolojini rahatlat.

yok istanbulda değiliz ama istanbulda olacak bir ayağım artık.inşallah işe yarar bu terapiler tabi önemli olan senin kendini hazırlaman.önce sen psikolojini rahatlat.

çok haklısın canım bu sefer daha rahat olmayı düşünüyorum Allahın izni ile
stres yapınca daha kötü oluyor inşallah canım ya bi gideyim bakalım nasıl güzel mi anlatrım sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…