Anne olmak hayal mi

inşallah bugün misafirleim var 2 tane bebek biri 3 aylık biri 12 aylık ooff nasıl kötu oldum kucağımdayken (( herkes soruyo daha yokmu dıyee bende olacak diyom

ne güzel demişsin
bebekler çok sevimli oluyor insanın içi gidyorrrrr
çok şekerler yaaaa

ne güzel demişsin
bebekler çok sevimli oluyor insanın içi gidyorrrrr
çok şekerler yaaaa

evet ya hele 3 aylık bebiş kimsede durmuyor benim kucağımda uyuyor nası tatlı yaa insanın alıp içine sokası geliyor :)) (( off allahımm kımseyıı evlat hasretiyle sınamasınn

evet ya hele 3 aylık bebiş kimsede durmuyor benim kucağımda uyuyor nası tatlı yaa insanın alıp içine sokası geliyor :)) (( off allahımm kımseyıı evlat hasretiyle sınamasınn

aminnn canımmm benimmm çok zor düşmanıma vermesin Rabbim
seni sevdi demekki bebekler sevildiğini hisseder zatennn
hele uyrken pek masum olurlarrrrrr
insan öpmeye kıyamaz

anladım canım doktoru ordan seciyoruz yani anladım canım.canım baskent hastanesinde göğşen önalan var ona bu pazartesiye gün aldım onu cok begenen var gidecegim insallah.eger kafama yatmazsa gürkan beye gidecegim.sende istersen ona git.hulisi beyide duydum canım.onada gidebilirsin.kızlara bir sor istersen canım http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=623657&page=12&p=35684264#post35684264 bu topiğe kızlara o doktorada gidenler var sanırım topikte canım bir sor...

canım sen o numarayıda at olmazsa dursun kayıtlı lazım olur

bana fikrini yaz orayla ilgili çok şey duyorum bende bu ya iç.inde görüşme yapmayı düşünüyorum sen git bi baklaımmm

doğru şimdi hatırladım Allah evlatlarını hayırlı kılsın.kısır değilsin sende bir kez hamile kalmıştın yine kalacaksın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…