Anne olmak hayal mi

cinsel isteğide artırıyor eğer doğru kökse.
korkma gülüm anne olmak için her şeye değer bide benim rahmim çok tersmiş galiba benim gibi vakalarda rastlanıyormuş.
canım doktrdan çıkınca hemen yazzzz

yazarım canım sanırım 2-2,5 gibi çıkarım hastaneden. Hassasanne.com da Bi hikaye okudum az önce işyerinde ağlayacaktım nerdeyse.

tamam canım ben bugün biraz temizlik yapacağım işim bitince girerim öptm

aycan ne yaptın bacım

gittim canım doktor çok kötü çekilmiş net görünmüyor ama delinmemiş dedi��

canım delinmemiş olmasına cok sevindim bidaha o doktora gitme bence

hadi bakalım inşallah işe yarar cnm
insallah canım cümlemizeYÜZ ÜSTÜ YATIYORUM AMA KOCİSE KAHVE YAPMADIM HİÇ VAKİT OLMADIGI İÇİN AMA BUGÜN YAPAYIM:))

Son düzenleme:
canım delinmemiş olmasına cok sevindim bidaha o doktora gitme bence

insallah canım cümlemizeYÜZ ÜSTÜ YATIYORUM AMA KOCİSE KAHVE YAPMADIM HİÇ VAKİT OLMADIGI İÇİN AMA BUGÜN YAPAYIM:))

sadece film için gitmiştim.hiç gitmediğim bir yerdi bilmiyordum.

rahmininmi ters canim bunu sen biliyormuydun.. nasil oluyor hicte bilmiyorumki ters olunca ne oluyorki acaba.. tup bebegi etkileyecek birseymiymis cnm doktora sordunmu..
bu tup bebek konulari ne yazikki boyle ya ilk basta bir sorunla basliyorsun sonra arastirdikca habire birsey cikiyor iki taraftada.. aslinda bazilari herkezde olan sorunlar ama normal gebe kalanlar farkina bile varmiyorlar.. tup bebekte en ufak sikinti embriyoyu etkilermi diye dusunuyoruz..

canim benim kotu birsey yokya icim rahatladi.. gitme bir daha o yere aman sakina
canımsın bitanem çok teşekkür ederim bildiğim yerlerden şaşmam artık.
biliyordum ters olduğunu yeni evlendiğimde midem için ultrasona girdiğimde söylemişlerdi ama hiç sorun değil,sarışın olmak kahverengi gözlü olmak gibi genetik bişey bazı kızlar doğuştan böyledir demişti.aslında söylememişti bile ben sonuç kağıdında koyu renkli yazan yerleri internetten araştırırken öğrenmiştim sonra doktora gösterdim oda öyle dedi.sadece doğum esnasında hayati tehlike olabiliyormuş.bide burdan öğrendim geç hamile kalmış çoğu kişi.tüp bebeğe hiç olumlu yada olumsuz etkisi yok dedi gittiğim doktorların hepsi.
Sen nasılsın ağrın varmı yaralar iyileşmeye başladı mı?bide yaralarına bepanthen gibi bir şey sürüyor musun?
aycaaannnnn sen bu sattte girmezdin ne güzel denk geldimmm

internet açık kalmış galiba.o saate kadar evi toplamıştık .bugün doğalgazı çekecekler bizim eve.inşallah çok batmaz bütün mobilyaları naylonla kapladık.senin temizliğin bitti mi nasılsın?

Son düzenleme:

canim iyi ozamab su anda hic sorunun kalmadi yani buna sevindim..
benimki yara degilde bariz dikis cnm ve pansumani biraktigimdan bu yana hicbirsey surmedim enfeksiyon kapmasin diye sence sursemmi doktora sorum dimi cnm bugun arim olmazsa..

bende iyiyim canım ilk defa erkendem uyandımmm bugün zorlu bigün seni bekliyor desene

canim iyi ozamab su anda hic sorunun kalmadi yani buna sevindim..
benimki yara degilde bariz dikis cnm ve pansumani biraktigimdan bu yana hicbirsey surmedim enfeksiyon kapmasin diye sence sursemmi doktora sorum dimi cnm bugun arim olmazsa..

günaydınnn kızlarrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…