Anne olmak hayal mi

hsg çektirmiştim cuma günü,çekerken delinmiş.
sen nasılsın soramadım kaç gündür?

iyiyim canmm yaa bos ver benı sen nasılsın karnm felan sısmıs yazıyor ıyımısn ne olacak sımdı pekı ayy ınanmıyorm ya nerde cektırmısdn sen daha önce cekılmemısmıydı ne gerızekaglılar nasıl delıyorlar yaa

iyiyim zaten kolay kolay düşmem ben şimdi doktordan bahsetmiyimde yarın başka biride onaylasın ondan sonra olay çıkarırım artık.o sıvı verdikleri uzun demir şırıngayı batırmış en tepesinden çıkmış ucu filimde açık açık görünüyor.dört yıl önce çektirmiştim devlette
delinmişmi canım ya ilkkez duydum cok gecmiş olsun ya

sağol canım Allah razı olsun.bir daha çektirirseniz mutlaka bir başka doktora daha gösterin bence.

Son düzenleme:

çok geçmiş olsun,ilk defa duyuyorum. Umarım bir çözümü vardır

hmm anladm canm 3sene önce bende cektırdım canm cok yanmısdı cok agrıyor yaa kanamada oluyor bıde ustune boyle olursa dah acok cann yanar mutlaka gıt doktora ılac vermesı lazm ya yaptın öyle barıs oyle ılac ver dımı ayy varya nasıl kullanıyorlar ya zıkkım olsun aldıkları paralar

çok geçmiş olsun,ilk defa duyuyorum. Umarım bir çözümü vardır
çözümü histereskopiyle yada laparaskopiyle dikiş atmakmış.

amin canım.

ben iyiyim cnm biraz toparlandim simdi disardayiz.. tekrar gecmis olsunn yarin insallah doktor iyi seyler soyler cnm..

gebelik aşısını konuşayım ulun beyle ama cd56 testini ilk defa okuyorum yazdım bi kenara :26:
Aslında fulyaya geçmek istiyorum ama bana çooook uzak umut tüp bebek merkezine giderken bile zorlanıyoruz trafikten dolay:85:
Sağol cnm güzel bilgilerin için

ayy ınamıyorm kendı gerı bırlesmıyor oyle mı ıs bırken ıkı oldu basnda allah nasıl bılıyorsa öyle yapsın o doktoru
sorma ya insanın canının hiç kıymeti yokmu bunu ne bencillik anlamadım.

bacınm nasıl oldun o doktoru geberteceksin bari bi kabahat işledin söyle demi,,
ağzına geleni say gidince
sağol canım iyiyim bende yarın doktora gitseydim ne yapılabilir öğrenseydim rahatlıycaktım.onu eşime havale etsem yeter burunlarından getirirde olay çıksın istemiyorum sadece varsa vicdanına bir iki kelimem var söylenecek.

ben iyiyim cnm biraz toparlandim simdi disardayiz.. tekrar gecmis olsunn yarin insallah doktor iyi seyler soyler cnm..

sağol canım sanada geçmiş olsun,iyi eğlenceler

Bende 2 ay once cekildim.nasil basarmis delmeyi.ilaci cokmu verdi acaba.

Bende 2 ay once cekildim.nasil basarmis delmeyi.ilaci cokmu verdi acaba.

up uzun ucu olan demir bir şırıngaydı görünce aklıma böyle bir şey olurmu diye gelmişti maalesef aklıma gelen başıma geldi.rahimin en üstünden delmiş geçmiş karın boşluğunda görünüyor şırınganın ucu.

off ya gıt gözuk bakalm canmmm

Allah Allah canim ya cok gecmis olsun cok kizdim doktoruna.

Canim nasilain gec oldu ama iyisin dimi nasil gectivoperasyon sonuclar bellimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…