Anne olmak hayal mi

az önce senin profiline bakıyodum sabah hiç uğramış mısın diye,hoşgeldin şükür kavuşturana özledim valla.
eşim alice The wonderland diye Bi oyuna kafayı taktı bir sürü bölümü var oyunun daha bitiremedi.akşamları dört gözle bekliyor oyun için.bu cuma hsg çektirecem artık😊.sen doktorla ilgili ne karar verdin gidecek misin?

yeni uyandım akşam erkenden yattım dün hastane beni çok yorduuuu
hadi bakalalım valla şu hsgni bende dötr gözle bekliyorum o yokken nasıl tüp yapmışlar analamadım
canım bende mAşı bekliyorum genetikde çıkmış oluyorrrbaşkente görüşmeye giderim olmadı belki hulusi hoca yapar yumurta takibi

bende iki bardak kefir içmiştim ondan herhalde saat 9da uyudum.kayınvalidenin nesi var ciddi bişeymi?
😊 ilahi çektiriyimde o zaman kurtulalım hepimiz.ilk tedaviden öncede çekmişlerdi de hastane bize filmi vermemişti.sadece sonuç yazılı kağıt var elimde onda sağ tüp hafif tıkalı yazıyo.doktorlarda Bi bakalım ilerlemiş hidrosalpenkse çevirmişmi diyorlar.
inşallah yumurta takibiyle kurtulursun pcolu olup kendiliğinden hamile kalanlar bile var bir sürü

inşallah canım benim parmagında uyuşma vardı onun için gittik canım emg falan yapıldı
şeker hastası zaten kayınvalidem çok yüksek değil şükür ma işte her yönden etkileniyor
inşallah canım ya bakalım hulisi by ne diyecek pazr sınav sonu bebek görmeye gittik ya 3defa bebeklerini kaybeetmilerdi
şimdi çok mutlular evin neşesi kız bide çok haraketliii cimcime hiç yabacılık olmadı hep kucağımızdaydı
umarım bizde kavuşuruz bir an önce

canım bende 5 sene bir yeniliyorlar diye duydum inşallah benimde öyle birşey olmazz

Allah anasına babasına bağışlasın bizede nasip etsin inşallah.benim beş sene olmadı ama işte meraktan bakacağım.

ben arada çıkış yapmak zorunda kalıyorum birileri gelince kusura bakma

Canım okulun artık son haftaları o yüzden ben pek giremiyorum çok yoğun ve yorucu geçiyor çok öpüyorumm seni...sen benim cesaret ve örnek aldığım anne adayimsin :*

tabi törenler falan çok yoğusundur
canım anasınıfı öğretmaniydin değil mi

sende tatilde tedavine başlamış olacaksın ne güzel rahat rahat dinlene dinlene oh!

ben canım ramazan işte bayram sonu temizlik yapacağımm 10gün sürer sanırım sonra hemen tedaviye başlamayı düşünüyorum bakalımeşimde iznini kullanacak 3.tüpde o zmana kadar çıksaydı biii

ben canım ramazan işte bayram sonu temizlik yapacağımm 10gün sürer sanırım sonra hemen tedaviye başlamayı düşünüyorum bakalımeşimde iznini kullanacak 3.tüpde o zmana kadar çıksaydı biii

ne kadar ağır yürüyo bu devlet yazışmaları herkes uyuyomu ne😊
eşin niye izin alıyo sen yapamazmısın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…