Anne olmak hayal mi

bizde de tam tersi eşimde bende aynı yemeği yeriz benden daha kilolu göbek 7aylık😊
kuşu konuştururum alışır diye aldım ama hala iki yabancıyız evde.tüy dökme mevsimi gelmiş,iki güne bir yemini tazele her gün suyunu tazele 4 güne kafesini yıka berbat ediyor.bide o iş çıkarıyor bana😊kokmuyo ama

canım benim sonuçlarının temiz çıkmasına çok sevindimm. inşallah hsg de sorunsuz çıkar tedavine güzelce başlarsın. hsg çektirince mutlaka iki tane iste canım evde yedek olması iyi oluyor.

Allah razı olsun inşallah olur.hsg filmini vermezlerse çektirmem zaten,bir kere düştüm o hataya oda bilgisizlikten zaten özelde çektiriyorum öyle bişey yapmazlar herhalde.

işte herkesin bünyesi farklııı sen hamile kalınca artık eşin dahada kilo alırrr

Allah razı olsun inşallah olur.hsg filmini vermezlerse çektirmem zaten,bir kere düştüm o hataya oda bilgisizlikten zaten özelde çektiriyorum öyle bişey yapmazlar herhalde.

özeller zaten mutlaka veriyorda 1 tane veriyorlar canım sen 2 tane istiyorum de farkda almıyorlar zaten.. çünkü gelecekte hastanelere vermemiz gerekebiliyor bizede kalsın..

yaa ne güzel sonunda bebeğine kavuşmuş canım.. hepimiz bir yerde bebişlerimize kavuşacağız inşallah.. biran önce olsa keşke şu genç yaşlarımızı onları büyütmekle geçirsek..
inş canım ben inanıyorum olacak bigün

slm kızlar nasılsınız çarşamba gittim doktora vitamin,omega3,folik asit falan verdi bu ay kullancam benim ilk tüpte 5 yumurta olduğunu duyunca yumurta rezerv azlığı olabilir dedi ama muayeneden sonra amh isteyip istemiceğimize karar verelim dedi muayenede 14 yumurta falan gördü öyle bi sorun yok gayet ii amh gerekli değil dedi senin yumurtaların aynı anda büyümüyo olabilir o yüzden az yumurta toplanmıştır dedi bu ay doğum kontrol hapı verdi bi dahakine hepsi beraber büyüsün diyemiş haftaya cumartesiyede histeroskopi yapılcakmış rahim yıkancak anormallik varmı diye bakılcakmış vede rahme çizgi atılcak bide rahim filmine baktı sağdan zor geçmiş sıvı dedi şüpheli dedi onada bakcaklar heralde Ayrıca doktor ben dondurulmuşun daha başarılı olduğuna inanıyorum eğer herşey uygun olmazsa bi ay erteleyip diğer ay dondurulmuşlarla yaparız dedi bende okumuştum bunları zaten doktorla ilgili tabi iila bu ay olcak demeyiz doktora bırakırız heralde hayırlısı inşallah biz ilk denizlide yaptırmıştık orda klasik bi tedavi uygulanmıştı burası daha ilgili güleryüzlü ve kişiye özel tedavi var gibi inşallah sonuç da güzel olur hııı kan pıhtılaşmasını ve genetiğe de gerek görmedi bu arada öle işte kızlar

işte herkesin bünyesi farklııı sen hamile kalınca artık eşin dahada kilo alırrr
almasın ya göbek yakışmıyor kimseye😊

özeller zaten mutlaka veriyorda 1 tane veriyorlar canım sen 2 tane istiyorum de farkda almıyorlar zaten.. çünkü gelecekte hastanelere vermemiz gerekebiliyor bizede kalsın..

sağol canım iyiki uyardın haklısın ne olur ne olmaz iki tane versinler.aklını seveyim zeki arkadaşım benim,Allah razı olsun.

almasın ya göbek yakışmıyor kimseye😊

sağol canım iyiki uyardın haklısın ne olur ne olmaz iki tane versinler.aklını seveyim zeki arkadaşım benim,Allah razı olsun.

zekilik değilde canım böyle şeyleri yaşaya yaşaya artık en ufak evrağın nekadar değerli olduğunu anladım.. :) ben rapor çıkartırken elime verilen rahim ultrasonunu bu ufacık şey işime yaramaz artık nede olsa doktor baktı diye çöpe atmış biriyim.. kafa işte oysaki arşive gidip rapor evraklarının içine koydurmam gerekiyormuş..:))
inşallah sendede hiçbirşey çıkmayacak canım benim..

😄 bende öyle şeyleri çok iyi beceririm o yüzden eşim bana hiç güvenmez evrak işleriyle kendi uğraşır.kağıt parçası diye çöpe 50 yada 100 Tl atmıştım.

mayısın 25 inde adetim 4 gün gecikti kahverengi leke geldi ve yine düşük yapmışım çarşamba doktora muayeneye gidicem ama sürekli aynı şeyi yaşıyorum bir dış gebelik sol tüp gitti şimdide 3 düşük oldu yok mu bunun devlet hastanesinde çözümü çapada genetik bakıyorlarmış oraya mı gitsem acaba neden diye soruncada bi açıklama insan yerine koyan yok çok moralim bozuk kızlar

Eki Görüntüle 1095738 arkadaşlar kandiliniz kutlu olsun
dualarda buluşmak dileğiyle

sağol canım ilk bir yıl karnımda büyük bir kesik olduğu için karnın toparlansın demişti dikkat ettim sonra da tek tüple bir kere hamile kaldım düştü,üzerine 2 düşük daha oldu daha bu ay düştü genel kontrolda rahimde bir sorun yok fakat detaylı baktırmak için çapaya gitmeyi düşünüyorum bir tedavi falan demiyorlar çünkü.

kızlar nerelerdesinizzz nezaman baksam kimsecikler yok bu günlerde:))

kimse de beni merak etmemişşşşş

kızlar nerelerdesinizzz nezaman baksam kimsecikler yok bu günlerde:))

ikinizi de çok merak ettim saat başı baktım geldiniz mi diye ama yoksunuz hele sen anotomi iki gündür yoksun😒hesap verin bakem neredeydiniz?akşam telefonu kociş kapıyor Bi oyuna kafayı takmış durumda oyun biterse teli bırakır.

hafta sonu kültür sınavları vardı pazar sınav sonrasnıda bebek ziyaretine gittik
ordan kaynanamlra geçtik orda kaldık
dünde kayınvalidemi hastaneye götürdüm işte akşam üzeri geldim eve
sen nasılsın kuzum ne oynuyo eşin böyleeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…