Anne olmak hayal mi

iyiyim bebeğimm evet düğünler vardı ya onları atlattım giremedim anca :) şimdide telaş sardı 10 gün sonra 1, ci evlilik yıldönümümüz napsam diye araştırıp duruyorum .=) sende ne var ne yok

ohh ne güzel geziyorsun eskidik biz artık ya bende çok masa falan kurardım canım eşin süprz yapar sanırım evde mi kutlamayı düşünüyorsun

kuşun ne yapıyorrr bakalımmmm hiç bahsetmiyorsun

ohh ne güzel geziyorsun eskidik biz artık ya bende çok masa falan kurardım canım eşin süprz yapar sanırım evde mi kutlamayı düşünüyorsun

evet geziyorum tatlım :) evde kutlamayayı düşünüyorum hem burda güzel bi yer yok hemde ilk evlilik yıkdönümümğz evde daha özel olur diye düşünüyorum .. menü önerin varmıı ?

evet geziyorum tatlım :) evde kutlamayayı düşünüyorum hem burda güzel bi yer yok hemde ilk evlilik yıkdönümümğz evde daha özel olur diye düşünüyorum .. menü önerin varmıı ?

hım valla ben menüden çok ne giyeceğim onu düşünürdümmm çok fazla yemek yapıp harep etme kendini bence yenmiyor çünkü hoş bi masa mumlar müzikkkk ne biliyimmm körelmişi ben bide aycan bacıma soralım bakalım o nediyorrrr
hiç keyfim yoktu eski günler geldi aklıma güldürdün beni kuzummmm

Son düzenleme:

onuda düşünüyorum zatenn o ayrı konu :)) evet mumlar süsler aldım zaten bakalım nasıl olcak :) ama benim eşim çok sever yemek yemeği o yuzden yenmez diyemeyeceğim :) hayırdır canım neden keyfin yoktu ?

onuda düşünüyorum zatenn o ayrı konu :)) evet mumlar süsler aldım zaten bakalım nasıl olcak :) ama benim eşim çok sever yemek yemeği o yuzden yenmez diyemeyeceğim :) hayırdır canım neden keyfin yoktu ?

öyle belli bişey yok ya bi durgunluk var
o zaman en sevdiği yemekleri yap şöyle her zaman yapmadığın güzel bi et yemeği bi zeytin yağlı

öyle belli bişey yok ya bi durgunluk var
o zaman en sevdiği yemekleri yap şöyle her zaman yapmadığın güzel bi et yemeği bi zeytin yağlı

öyle yapayım bari tatlım olur öyle arada eşin gelince geçer merak etme benimde öyle olur eşim gelince neşem gelir :)

eğer maddi sorun yoksa dışarı çıkmak en iyiysi bugünler birdaha gelmiyorrr çükü
tecrübe konuşuyor ben kıyamazdım hep evde olurdukkkk 5sne oldu öyle şeyler hiç yapmadık bu ilk sene bir kerelik farklı özel olabilir

öyle yapayım bari tatlım olur öyle arada eşin gelince geçer merak etme benimde öyle olur eşim gelince neşem gelir :)

tabi sen şimdi pencere önünde onu bekliyorrrrsunnndurrrr
canım mutluluğunuz daim olsunn

Son düzenleme:

doğru diyosunda burda öyle özel gun kutlanabilcek bir yer yokki o yuzden en güzeli evde kutlamak

çok güzel ama yeşil fasulyeyi yeni yapmıştım😊
evet canım denyeceğim adett olunca doktr ile görüşmeye gideyim bende kızartma yapacam eşim istedi akşama
git hayatım sen bizden daha şanslısın bakarsın oluverir başka uğraşmana gerek kalmaz.kızartma benimkide severde çok zahmetli hemde kilo aldırıyor diye yapmıyorum.
kuşun ne yapıyorrr bakalımmmm hiç bahsetmiyorsun

iyidir fino dolaşıp duruyo evde,bide onu başıma bela ettim onun kafesini temizle yemi suyu pişmanım açıkçası😊

haklısın canım bi umut deneyelim kaybedecek birşey yok

evet kızartma kilo aldırıyor ama eşimin kilo sorunu yokk yer yer kilo almazzzzz

hemde çok yerrrrr adelet yok ki bacımmm ben onun yarısını yerim sonuç bu zaten benim kilolar aldı başını gidiyorrr

haftaya yürüyüşe başlıyacağım hem pskolojik olrak iyi geliyormuş arkadaşım ben sorunlarımı öyle atlattım diyorrr
kuş alamak istedğimde eşim öyle diyor temizliği zor bide kokuyor diyorrr bıkarsın sen şikayetlerini çekemem alma diyorrr

yaa ne güzel sonunda bebeğine kavuşmuş canım.. hepimiz bir yerde bebişlerimize kavuşacağız inşallah.. biran önce olsa keşke şu genç yaşlarımızı onları büyütmekle geçirsek..

canım benim sonuçlarının temiz çıkmasına çok sevindimm. inşallah hsg de sorunsuz çıkar tedavine güzelce başlarsın. hsg çektirince mutlaka iki tane iste canım evde yedek olması iyi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…