Anne olmak hayal mi

ne kadar ağır yürüyo bu devlet yazışmaları herkes uyuyomu ne😊
eşin niye izin alıyo sen yapamazmısın?

hastaneyi mi temizliğimi tabi oda öyle diyordu temizliği kendim yapacağım ufak tefek yardım eder
hastanede eşim opuya kadar hiç gelmez hastaneye sadece opu günü gelir işte transfer sonrasıda bi kaç gün baksa bana işte zaten 2 hafta izni var patron hepsini verirse tabiyki
bugüne kadar sabah 6larda yalnız gittim ben hastaneye diğer ya bize 5 sene olacak 5senedir ömrüm hastanelerde geçtiiii

şifa'cım kuzum sen nerelerdesin cook özledim merak ettim , topiğe hiç gelmedin

iyiyim canım sen nasılsın haklısın biraz önce tam yazacaktım çıktım arkadaşa cvp yazdmmmm msj okuyorumm takipteyim seni
sen neler yapıyorsunnnn

kuzum nerelerdesin sen uzun zamandır girmiosun ..
hamdolsun ben iyiyim aksam kardesimi verdik,söz kesildi :123:

kuzum nerelerdesin sen uzun zamandır girmiosun ..
hamdolsun ben iyiyim aksam kardesimi verdik,söz kesildi :123:

canım okul yoğundu sınavlar falan hafta sonuda sınav vardııı bitti ama şükür okullll
hayırlı olsun canımmm Allah tamamına erdirsin akraba falan mı

aaa o ağlama işaretimi rastgele bastıydım :)) burlardayım yawrum yok yapmadık ayın 9 unda inşallah sen napıyosun hastane falan yazmıssın

hastaneye daha varrrr
aman öyle olsun gülen yap canımmmmm
bizimkide temmuz 12 eşime dedim büyük süpriz yap bekliyorummmm

geçen sene kutlamadık sevgiler günü de öyleeee
şakayla takılıyorummmm son 30gün falan diyeeeeee
oda tamam randevu verme kimseye diyorrrr

bence en önemlisi evlilik yıldönümü, sevgililer günü daha sonra geliyo :) sende hazırlarsın artık masa falan ben resmini çekerim masanın :)))

bence en önemlisi evlilik yıldönümü, sevgililer günü daha sonra geliyo :) sende hazırlarsın artık masa falan ben resmini çekerim masanın :)))

tam merakla bekliyorummm resmini
bilmem belki yaparım daha bize 1 ay varrrrr ozaman karar veririm artıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…