Anne olmak hayal mi

canım histereskopi için bu güne kadarki 3 doktorumda sende gerek yok dedi. dün Amerikan hastenesindeydim öylesine görüşmeye gitmiştim oradaki doktorda rahminde polip miyom veya herhangi bir sorun gözükmüyor histereskoiye görünürde gerek yok ama çok fazla başarısız denemelerin olduğu için yapmak gerek dedi.. yapacağım bende 4 haziranda bakalım extra birşey çıkacakmı aslında her operasyon bir yandan başka birşeyide bozuyor ama mecbur artık..
keçi boynuzu eşime hiç yaramıyor değerlerini çok kötü yaptı bazı bünyelerde ters etki yapıyormuş.. yumurta kalitesi için yapmadığım içmediğim tek bir ilaç yada kür kalmadı özel üreme koçlarına kadar gittim ama değişen birşey pekde yok.. Biesteronu beş yıldır yanında farklı ilaçlarla kullanıyorum canım.. Qenzim Q10, Melatonina, Arginmax, Branca Ursulıa ve daha tonla ilaç kullandım fayda ettimi pek anlamadım açıkcası:))
eşin herhangi bir ilaç kullanıyormu cnm..

bu arada inşallah histereskopi sonuçlarında temiz çıkar inşallah canım, başka bir sorunla uğraşmak zorunda kalmazsın. benim doktorum da sorun embriyo kalitesinde olduğu için histereskopiye gerek görmemişti ama bakalım bu sefer nasıl olacak.

canım sen gerçekten bir çok ilaç kullanmışsın. inşallah bu emeklerinin karşılığını alırsın. biz eşimdeki sorunu ilk öğrendiğimizde üroloğa gittik, bizden bir dünya test istedi çok da pahalı testlerdi ve iyileşme olabileceği konusunda çok umutlu değildi, hatta ben kendisine yaşım itibari ile umut vermeyen tedavilerle vakit kaybet yerine doğrudan tüp bebek mi denesek dedim, çok doğru düşünüyorsunuz dedi. o yüzden eşim tedavi amaçlı bir ilaç kullanmadı aslında. ama antioksidan olarak faydası olur diye gnc'nin resveratrol ve l'arginin diye ilaçları var onları önermişti doktorumuz onları kullandı. bu arginin denen maddenin spermler üzerinde çok olumlu etkisi olduğu söyleniyor, internetten araştırmıştım epey. bir de keçiboynuzu kürü denedim ama onu içemedi tadı çok kötüymüş :) senin eşinin kullandığı birşey var mı?

canım balık yapı kapsulu vermişti doktor Marincap Special Plus.. başka vitamin ilaçlarrıda kullandı geçen yıllarda ama adını bile unuttum canım.. pekde faydası olmuyor.. birde Solgarın Advance Antioxıdant kullandı canım.. hep unutuyor ben hergün hatırlatıyorum öyle içiyor.. onu takip etmekten bıktım canım..

bu arada inşallah histereskopi sonuçlarında temiz çıkar inşallah canım, başka bir sorunla uğraşmak zorunda kalmazsın. benim doktorum da sorun embriyo kalitesinde olduğu için histereskopiye gerek görmemişti ama bakalım bu sefer nasıl olacak.

sağoll canım benim.. inşallah sende gerek kalmaz..

canım balık yapı kapsulu vermişti doktor Marincap Special Plus.. başka vitamin ilaçlarrıda kullandı geçen yıllarda ama adını bile unuttum canım.. pekde faydası olmuyor.. birde Solgarın Advance Antioxıdant kullandı canım.. hep unutuyor ben hergün hatırlatıyorum öyle içiyor.. onu takip etmekten bıktım canım..

sorma canım tek yapabildikleri 2 ilaç içmek zaten, onun için bile bizi peşlerinde koşturuyorlar :) ama inşallah bu çabalarımızın sonucunda hepimizin :emir_bebek::emir_bebek: böyle yuvarlanan bebişleri olacak :))

haklısın canım bi umut deneyelim kaybedecek birşey yok

evet kızartma kilo aldırıyor ama eşimin kilo sorunu yokk yer yer kilo almazzzzz:KK47::KK47::KK47:

hemde çok yerrrrr:KK9::KK9::KK9::KK9: adelet yok ki bacımmm ben onun yarısını yerim sonuç bu zaten benim kilolar aldı başını gidiyorrr

haftaya yürüyüşe başlıyacağım hem pskolojik olrak iyi geliyormuş arkadaşım ben sorunlarımı öyle atlattım diyorrr
kuş alamak istedğimde eşim öyle diyor temizliği zor bide kokuyor diyorrr bıkarsın sen şikayetlerini çekemem alma diyorrr:KK19::KK19::KK19:

bizde de tam tersi eşimde bende aynı yemeği yeriz benden daha kilolu göbek 7aylık😊
kuşu konuştururum alışır diye aldım ama hala iki yabancıyız evde.tüy dökme mevsimi gelmiş,iki güne bir yemini tazele her gün suyunu tazele 4 güne kafesini yıka berbat ediyor.bide o iş çıkarıyor bana😊kokmuyo ama

canım benim sonuçlarının temiz çıkmasına çok sevindimm. inşallah hsg de sorunsuz çıkar tedavine güzelce başlarsın. hsg çektirince mutlaka iki tane iste canım evde yedek olması iyi oluyor.

Allah razı olsun inşallah olur.hsg filmini vermezlerse çektirmem zaten,bir kere düştüm o hataya oda bilgisizlikten zaten özelde çektiriyorum öyle bişey yapmazlar herhalde.

bizde de tam tersi eşimde bende aynı yemeği yeriz benden daha kilolu göbek 7aylık😊
kuşu konuştururum alışır diye aldım ama hala iki yabancıyız evde.tüy dökme mevsimi gelmiş,iki güne bir yemini tazele her gün suyunu tazele 4 güne kafesini yıka berbat ediyor.bide o iş çıkarıyor bana😊kokmuyo ama

işte herkesin bünyesi farklııı sen hamile kalınca artık eşin dahada kilo alırrr:KK9::KK9::KK9::KK9:

Allah razı olsun inşallah olur.hsg filmini vermezlerse çektirmem zaten,bir kere düştüm o hataya oda bilgisizlikten zaten özelde çektiriyorum öyle bişey yapmazlar herhalde.

özeller zaten mutlaka veriyorda 1 tane veriyorlar canım sen 2 tane istiyorum de farkda almıyorlar zaten.. çünkü gelecekte hastanelere vermemiz gerekebiliyor bizede kalsın..

yaa ne güzel sonunda bebeğine kavuşmuş canım.. hepimiz bir yerde bebişlerimize kavuşacağız inşallah.. biran önce olsa keşke şu genç yaşlarımızı onları büyütmekle geçirsek..
inş canım ben inanıyorum olacak bigün:KK16::KK16:

slm kızlar nasılsınız çarşamba gittim doktora vitamin,omega3,folik asit falan verdi bu ay kullancam benim ilk tüpte 5 yumurta olduğunu duyunca yumurta rezerv azlığı olabilir dedi ama muayeneden sonra amh isteyip istemiceğimize karar verelim dedi muayenede 14 yumurta falan gördü öyle bi sorun yok gayet ii amh gerekli değil dedi senin yumurtaların aynı anda büyümüyo olabilir o yüzden az yumurta toplanmıştır dedi bu ay doğum kontrol hapı verdi bi dahakine hepsi beraber büyüsün diyemiş haftaya cumartesiyede histeroskopi yapılcakmış rahim yıkancak anormallik varmı diye bakılcakmış vede rahme çizgi atılcak bide rahim filmine baktı sağdan zor geçmiş sıvı dedi şüpheli dedi onada bakcaklar heralde Ayrıca doktor ben dondurulmuşun daha başarılı olduğuna inanıyorum eğer herşey uygun olmazsa bi ay erteleyip diğer ay dondurulmuşlarla yaparız dedi bende okumuştum bunları zaten doktorla ilgili tabi iila bu ay olcak demeyiz doktora bırakırız heralde hayırlısı inşallah biz ilk denizlide yaptırmıştık orda klasik bi tedavi uygulanmıştı burası daha ilgili güleryüzlü ve kişiye özel tedavi var gibi inşallah sonuç da güzel olur hııı kan pıhtılaşmasını ve genetiğe de gerek görmedi bu arada öle işte kızlar

işte herkesin bünyesi farklııı sen hamile kalınca artık eşin dahada kilo alırrr:KK9::KK9::KK9::KK9:
almasın ya göbek yakışmıyor kimseye😊

özeller zaten mutlaka veriyorda 1 tane veriyorlar canım sen 2 tane istiyorum de farkda almıyorlar zaten.. çünkü gelecekte hastanelere vermemiz gerekebiliyor bizede kalsın..

sağol canım iyiki uyardın haklısın ne olur ne olmaz iki tane versinler.aklını seveyim zeki arkadaşım benim,Allah razı olsun.

almasın ya göbek yakışmıyor kimseye😊

sağol canım iyiki uyardın haklısın ne olur ne olmaz iki tane versinler.aklını seveyim zeki arkadaşım benim,Allah razı olsun.

zekilik değilde canım böyle şeyleri yaşaya yaşaya artık en ufak evrağın nekadar değerli olduğunu anladım.. :) ben rapor çıkartırken elime verilen rahim ultrasonunu bu ufacık şey işime yaramaz artık nede olsa doktor baktı diye çöpe atmış biriyim.. kafa işte oysaki arşive gidip rapor evraklarının içine koydurmam gerekiyormuş..:))
inşallah sendede hiçbirşey çıkmayacak canım benim..

zekilik değilde canım böyle şeyleri yaşaya yaşaya artık en ufak evrağın nekadar değerli olduğunu anladım.. :) ben rapor çıkartırken elime verilen rahim ultrasonunu bu ufacık şey işime yaramaz artık nede olsa doktor baktı diye çöpe atmış biriyim.. kafa işte oysaki arşive gidip rapor evraklarının içine koydurmam gerekiyormuş..:))
inşallah sendede hiçbirşey çıkmayacak canım benim..

😄 bende öyle şeyleri çok iyi beceririm o yüzden eşim bana hiç güvenmez evrak işleriyle kendi uğraşır.kağıt parçası diye çöpe 50 yada 100 Tl atmıştım.

0312 304 58 46 canım bu GATA tüp bebek servisi randevu almaya gerek yok temel hocanın muaynehanesinin nosunu istersen randevu için onuda veririm 250 tl ilk veriyorsun sonrakilerde 200 ..Bu parayı verince temel hoca gatada seni yonlendiriyo :) ama yok muaynehanesine gitmem dersen sen bilirsin şart değil tabi gerek doktorlar gerekse hemşireler çok iyi guler yuzluler....

mayısın 25 inde adetim 4 gün gecikti kahverengi leke geldi ve yine düşük yapmışım çarşamba doktora muayeneye gidicem ama sürekli aynı şeyi yaşıyorum bir dış gebelik sol tüp gitti şimdide 3 düşük oldu yok mu bunun devlet hastanesinde çözümü çapada genetik bakıyorlarmış oraya mı gitsem acaba neden diye soruncada bi açıklama insan yerine koyan yok çok moralim bozuk kızlar

Eki Görüntüle 1095738 arkadaşlar kandiliniz kutlu olsun :KK16::KK16::KK16:
dualarda buluşmak dileğiyle

canım bende dış gebelik oldu ama şükür basitçe atlattım
senin zor bi durum olmuşşş
3 yıl ara vermeni doktr mu istedi
umarım kendini toplarr vebu tedavinde herşey yolunda giderrr
Rabbim yardımcın olsunn

sağol canım ilk bir yıl karnımda büyük bir kesik olduğu için karnın toparlansın demişti dikkat ettim sonra da tek tüple bir kere hamile kaldım düştü,üzerine 2 düşük daha oldu daha bu ay düştü genel kontrolda rahimde bir sorun yok fakat detaylı baktırmak için çapaya gitmeyi düşünüyorum bir tedavi falan demiyorlar çünkü.

kızlar nerelerdesinizzz nezaman baksam kimsecikler yok bu günlerde:))

kimse de beni merak etmemişşşşş:KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

kızlar nerelerdesinizzz nezaman baksam kimsecikler yok bu günlerde:))

ikinizi de çok merak ettim saat başı baktım geldiniz mi diye ama yoksunuz hele sen anotomi iki gündür yoksun😒hesap verin bakem neredeydiniz?akşam telefonu kociş kapıyor Bi oyuna kafayı takmış durumda oyun biterse teli bırakır.

ikinizi de çok merak ettim saat başı baktım geldiniz mi diye ama yoksunuz hele sen anotomi iki gündür yoksun😒hesap verin bakem neredeydiniz?akşam telefonu kociş kapıyor Bi oyuna kafayı takmış durumda oyun biterse teli bırakır.

hafta sonu kültür sınavları vardı pazar sınav sonrasnıda bebek ziyaretine gittik
ordan kaynanamlra geçtik orda kaldık
dünde kayınvalidemi hastaneye götürdüm işte akşam üzeri geldim eve
sen nasılsın kuzum ne oynuyo eşin böyleeee

X