anne adaylıgım bıttı ,anneyim artık

benim ilk bebeğim yaşasaydı eğer bende temmuz annesiydim.ama olmadı.
şimdi gene hamileyim.
mart annesi olucam..
Rabbim çocuğunuz ve ailenizle bir ömür mutlu etsin inşallah:nazar:

canım hem geçmiş olsun hem gözün aydın...senin oğlan biraz uğraştırmış ama sonunda kavuştunya en önemlisi o...inşallah kısa süre içinde sağlığına da kavuşursun...yerimseniben

evte kızlar çok sancı cektım ama bebegım için degdı yanı mıs gıbı kokuyor anlatamam super bı duygu

kac saat sanci cektin canim
seni cok iyi anliyorum vallaha
bende tam bi gun cektim ama napalim oglum icin deger

allah analı babalı büyütsün kurtulmuşsunuz ya darısı başımıza

allah analı babalı buyutsun...insan bilse bukadar çektiği halde normal doğmayacak direk sezeryana girer.çok korkuom bende çek çek o kadar olmadı sezeryan :KK43: neyse allah kurtarmıs darısı vakti geldiğinde basımıza inşallah

Gözün aydın ..
ne güzel ,Allah anneli babalı büyütsün,
hayırlı bir evlat olabilmeyi nasip etsin inş..

walla daha var diye düşünmeyeyim diyorum ama ben bu doğumdan korkuyorum galiba :bbo:

Tebrik ederim canım....Zorda olsa herşeye değer işte.....

gözün aydın hafsacımm biraz geç oldu ama daha bugün girebildim netee
allah analı babalı büyütsün inşallahhh...
tebrik ederimmm canımmm

allah analı babalı büyütsün canımm darısı tüm isteyenlere inşallahh

kac saat sanci cektin canim
seni cok iyi anliyorum vallaha
bende tam bi gun cektim ama napalim oglum icin deger

tam 18 saat sancı cektım gerçekten bebegım için deger suan bana tek ıı gelen kk ya gırmek inanın bana tek dılegım bır avazda kurtulsun hamıs anneler lutfen dua edın bana

geçmiş olsun canım yaa.inşallah kısa sürede atlatırsın.anne olmak ne zor.ne kadar çok sancı çekmişsin.boşuna dememişler cennet annelerin ayakları altında diye.bu arada epidural yaptırmamışmıydın canım.

yok canım o sancıdan sonra takat kalmadı kı bende dr genel yaptı bı sıkıntı cekmesdım genel anastesızıde ama amelıyat yerım sızzlıyor daha gogsumden sut geç geldı

canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün bebişini inşallahhhhhhh:emir_bebek::nazar:
Zor doğum geçirmişssin ama sonu çok tatlıııı:emir_bebek:dünyalar tatlısı meleğine kavuştun ya ohh ne güzelll:dance:
Allah sağlıklı uzun ömür versin bebbişineeeee
Tez zamanda Darısı bizlerin başına yarabbimmm :1hug:

Topiğiniz güncelliğini yitirdiği için kilitlenmiştir.Sorularınız için konu sorumlusu(moderatör)ile iletişime geçebilirsiniz.
Allah analı babalı büyütmenizi nasip etsin.

Saygılarımla...

X