anne adaylıgım bıttı ,anneyim artık

canim geçmis olsun ,gözünüz aydin olsun ALLAH anali babali saglikli ,hayirli evlat,hayirli insan olmasini nasip etsin evladinin

sende benim gibi çok çekmissin,bende 25 saat sanci çektim,art1k itmem gerekirken oturmadi diye acilen sezaryan oldum doktorum iki dogum yaptin diyordu,YARADAN1M emeklerimizin karsiligini bosa çikarmasin insallah

ay ben biliyordum yok yok bu kadin dogum yapti demistim allah ne guzel
neyse az zor olmus ama bebegin kollarinda artik annesinin yaninda en guzel duyguyu yasiyorsun
rabbim anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah canim
gecmis olsun tez zamanda agrilarin yok olur ve ayaga super kalkarsin aminnnnnnnn:teselli::teytey:

oglusunu yerime bol bol op emi
ha bu arada benim evlilik yildonumum de dogum yapmisin seni seni:asigim:

şükürler olsunnnn.. Allah saglıklı omurler versın

hadi gözünaydın canım zor olmuş ama bebeğini sağsağlim kucağına almışsın çok şükür önemli olanda bu.allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah.

canım ya allah analı babalı büyütsün bebeğini artık bizimde son günlerimiz ne güzel ağlattın beni allah ağrını sızını dindirsin canım bebeişine sana ve eşine sağlıklı ve uzun bir ömür versin

ayy maşşalah canım yaa allah analı babalı büyütsün keşke baştan hic okadar şey yaşamadan sezeryana alınsaymışsın neyse artık sonucta saglıklısıyla kavuşmuşsun yavruna ya cok sevindim cok güzel bişi dimi kollarında bir melek :asigim:

Cnm bayaği zor olmuş ama geriye atmişsin bebişini kokla bundan sonra keyfini çikar ağrilarini unutursun inş. , allah anali babali büyütsün ..

canımm allah analı babalı büyütsünnn doya doya kokla bebişiniii darısı bizlere inşallahhh yavaş yavaş bütün temmuz anne adayları anne oluo artıkkk ne güzell ne mutlu sana...

bende 38 haftalık olmuşum artıkkk ayy az kalmış yaaa artık gelebilir bebişim istediği zaman:)))

Gözün aydın hafsacım bbeğin kavuştun nihayet.İnşallah bizlerde hayırlısıyla kavuşuruz.
Biraz acılı olmuş seninki umarım bekleyenlerinki daha kolay olur.

hafzacım bununla geçmiş olsun bebişin sağlıkla kucağına almışsın.Allahım analı babalı büyütsün inşallah darısı bizim başımıza..çoooook istiyorum artık doğurmayı..doğuranları okudukça çok duygulanıyorum doğum yapmışım gibi hissediyorumm.Allahım bir an önce nasip etsin hepimize:nazar:

canim Allah anali babli buytsun dogum olayi cok zor bir okdarda guzel.Helede sezeryan cok zor oluyor neyseki bebeklerimiz saglikli oldu.Gule gule buyut canim.

Canım zor bir doğum olmuş ama bebeğini kucağına almışsın. Allah analı babalı büyütsün.

Hafsacım Allah analı babalı buyutsun gozun aydın gercekten zor olmus canım benim dogumun ama simdi unutmusundur cektiğin acıyı dimi hayal gibi geliyo artık bana bu arada temmuz anneleri yavas yavas kaybolmaya baslamıs yahu bebişlerimiz geldikce girmeye vakit bulamaz olduk :)

merhaba kızlar yenı yenı kalkabıldım ılk ısım buraya gırmek oldu çok ozlemısım sızlerı vallahı herkese tek tek yesekkur ederım Allah herkese kolay dogumlar nasıp etsın hamıle lan arkadaslarda bıze dua etsın hemen ıyıleselım dıe

ayy çok güzel yaa darısı bize umarım yaşarız o anları bizdee allah analı babalı büyütsün canım

canım gözün aydınn allah sana bagıslasın yavrunu :nazar:

hafssaamm canım allah bağışlasın.keşke onca şeyi çekmeden alsalarmış sezeryana ama sağlık olsun.şimdi iyisinizya önemli olan bu.allah bağışlasın.

canım allah bağışlasın allahım ananlı babalı büyütsün.............darısı bizlerin başına
üzüldüm o kadar sancı acı çektikten sonra seni sezeryana almışlar baştan sancı çekmeden alsalardı rahat edersdin...........

X