anlayamıyorum

Ne bileyim bana haber vermeden durduk yere seyahate çıkıyor. Onu kontrol etmemden hiç hoşlanmıyor ve hesap vermez hiç bir şekilde.

O dönemlerde bana sürekli beni yalnız bırak düşünmek istiyorum ama hangi konuda ve neden durduk yere depresyona girdiğini bana anlatmıyor. paylaşmıyor benimle.

ergen mi bu adam? seyahata diye çıkıp başkalarının koynunda sabahlıyor filan olmasın. ne alaka yani devamlı despresyona girip arama sorma beni tımamamaıaaa demek.

ayrıca yaş farkı çok. sen şu an herşeyimiz uyuyor diyebilirsin ama 5 6 sene sonrasını bi düşün.

Bende şüpheleniyorum ama bir yanım ona güveniyor.
Bilmiyorum valla bizim sonumuz ne olacak.
Sen ergen desende o kendisini gayet akıllı ve tüm sorunların benden kaynaklandığını söylüyor bana çocuk diyor

Bende şüpheleniyorum ama bir yanım ona güveniyor.
Bilmiyorum valla bizim sonumuz ne olacak.
Sen ergen desende o kendisini gayet akıllı ve tüm sorunların benden kaynaklandığını söylüyor bana çocuk diyor

e ayrılsın madem bu ne böyle.

neymiş sizden kaynaklanan problemler?

e ayrılsın madem bu ne böyle.

neymiş sizden kaynaklanan problemler?

Çok sabırsızmışım.
Tez canlıymışım.
Çok fazla ilgi bekliyormuşum. Anlayış göstermiyormuşum.

Evet sabırsızım kabul ediyorum ama anlayışsız değilim tam tersi fazla anlayış gösteriyorum galiba.

Şöyle konuşmak istediğimde hemen konuşalım istiyorum veya bir şey olduğunda hemen halledirsin istiyorum.
Bazen anlamadan etmeden tepki gösteriyormuşum mesela seyahatlere çıktığında sinir krizleri geçirip ve senaryolar kuruyorum.
Çok kuruyorsun diyor. bende ben kurmadan bana anlat o zaman diyorum ama iş işten geçmiş oluyor maalesef.

Özgürlüğüne düşkün bende öyleyim ama bir yere gitmeden önce bana haber vermesi onun özgürlüğünün kısıtlanmasının anlamına gelmez ki. Ben istiyorum ki benimle paylaşsın herşeyi paylaşmadıgında da ben sinir krizleri geçirip saçmalıyorum oda bu hareketlerime kızıyor...

hiç güven verici değil. ne demek habersiz seyahate çıkmak? bi de devamlı yapıyor sanırım.

Bana hiç normal gelmiyo, öyl3 kafasına göre uzaklaşıyosa ilişkinin sorumluluğunu alamıyor demektir. Seninle ciddi bi ilişkisi yok bence. Dahası başkalarıyla birliktw olma ihtimali baya bi yüksek. Emin ol gerçek ilişki sevgi bu değil. Habersiz seyahat nedir ya.

Ben çok sinir krizi geçiriyorum sizde de oluyor mu ? çok sabırsızım. sabırsızlığım bazen benden uzaklaşmasına sebeb oluyor. Sakin kalabilmek için ne yapmalıyım bilmiyorum
Canım şuan başımdan geçen olayı yazayim sana sen kendı kararını ver
BaBing acil şirkete geçmem gerekiyor SAKIN BANA BIDI BIDI YAPMA geç dönücem bugün kü planı yarına erteleyelim yarın 7 de senleyim.

Yani bu durumda sinir krizleri öfke nöbetleri ve bıdı bıdılar kaçınılmaz oluyor ki bende daha buna çözüm getiremedim ya çünkü bende sabırsızım bi şey planladıysam olması gerek dakikim ve o öyle değil isteyerek ve istemeyerek geri planda oluyorum maalesef.

ya birkere sürekli ama sürekli elestiren söylesin böylesin diye biriyle bir birliktelik zor olsa gerek. Bana dokunma, karisma ama ben karisayim istedigimde aradigim yerde ol. Biriyle bir beraberlik yasiyorken karsindaki insana karsi bazi sorumluklarin vardir. Benim anladigim siz daha cok sorunlari beraber asmak istiyorsunuz, sevgilinizin sorunu sizin sorununuz oluyor ama karsinizdaki insan bunu görmüyor bence. Belkide fazla ilgi gösterip üstüne düstünüz. ASlinda karsi tarafin sizi elinde tutumasi icin cabalamasi gerek.

Aynen ya anlıyorum
Ama erkekler bu sinir krizlerini maalesef anlamıyorlar hiç te anlamayacaklar

Evet artık çaba sarfeden taraf olmak istemiyorum
Biraz kendimi geri çekicem hem onunda tepkisini görmüş olurum

Evet artık çaba sarfeden taraf olmak istemiyorum
Biraz kendimi geri çekicem hem onunda tepkisini görmüş olurum

karsinizdaki insan sevginizi, ilginizi görmüs bir rahatlik gelmis yada karakteri bu. ERkekler böyle iste kadininin sevgisini görünce bir rahatlama geliyo arada kadin istediginde cekip gidebilecegini hatirlatmak gerek. Kadinlar iste tam tersi sevgisini gördükce baglaniyor :). Bence cok sahiplenici bir ruha sahibim yapi meselesi. Ama kendimi cok cok geri cektim arada kopukluk yasadik kaybedebilecegini hisseti ama göze alamadi. SEviyoruz diye her hatasini kabul edecek degiliz. Bir beraberlik zorluklari beraber asmak icin vardir hatalari örtmek gözden gelmek icin degil. Biraz kendini geri cek bakalim ne oluyoruz desin. Eger ataga gecmesse iliskinizi gözden gecir derim

Seyahate giderken haber vermek çok mu zor?

Hadi habersiz gitti diyelim, niye ulaşılmaz oluyor?

37 yaşında hala annesiyle yaşayan bir adam, size gelince mi özgürlük meraklısına dönüşüyor?

Kaldı ki 3 yıldır beraberiz, evlenmenin lafı geçmiyor; birlikte yaşamayı teklif etti diyorsunuz. Bu adam resmen, ben buyum, işine gelirse mesajı veriyor. Evlenseniz bile, sen küçüksün, sen kadınsın, sen anlamazsın, bana karışamazsın ayaklarında olacak. Eşit bir birey gibi hissetmeyeceksiniz bence. Niye katlanıyorsunuz?

Bende aynı şekilde sizin gibi düşünüyorum. İnşallah aklı başına gelir yoksa ben yine sinir krizleri geçireceğim. Benim sorunum ben onu hep özlüyorum... sık sık görüşmemize rağmen. dün birlikteydik ve ben şimdiden özledim

Evet ben onun dediğini hep kabul ettim çünkü. verici oldum... her hatasını da tolere ettim . bu yüzden istediği gibi davranıyor.
Annesi hasta olduğu için onunla yaşıyor ... bu konuda bir şey diyemem ama dediğiniz gibi bazen bana olan davranışları çok kötü ... hakketmiyorum bana böyle davranmasını ama bırakamıyorumda onu.
Benim ilk aşkım herşeyi ilk onunla yaşadım ve ilk sevgilim de o oldu.
Ben fazla idealist bir insanım ve ne istediğimi de biliyorum.

Kimsenin duyguları ile oynamadım bir ilişkim olsun diye birileri ile olmadım hep aşık olmayı bekledim . 3 yıl önce de bu insana aşık oldum. ilk lerimi onunla yaşadım. oda farkında bu yüzden onu asla bırakamayacağımı...

Seviyorsunuz bu belli, ama asla ayrılmayacağınızı belli etmeseniz keşke. O da anlamış.
En azından bu kadar elinin altında bulunmayın derin. O da her istediğinde size ulaşamasın mesela.

Yoksa bu şekilde bir 3 yıl daha sürse, evlenmeden bitse bu ilişki; çok sevdim, bitti ama güzel 6 yıldı, değerdi diyebilecek misiniz?

bu kadar "O" odakli yasama. SEvgilini hayatinin merkezine koymussun gibi.

peki bana güvenmesi ve benimle herşeyi paylaşması için nasıl davranmalıyım. çok ilgi vermemeli miyim ?

Hayır aksine serbest bırakmalısın. Ama pek güven vermedi bana anlattıkların. Tabi yine de sen daha iyi tanırsın, tanımadığım biri hakkında sağlıklı yorum yapamam. Yine de dikkatli git bence...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…