Anksiyete yaşayanlar hadi gelin dertleşelim...

teşekkür ederim didemcim ruhanbozkurt@hotmail.com eklersin hem beni canım bekliyorum

Son düzenleme:
aysima tatlım nasılsın görüşemedik ne zamandır.
çok özledim seni nerelerdesin görürsen yaz mutlaka

aysima tatlım nasılsın görüşemedik ne zamandır.
çok özledim seni nerelerdesin görürsen yaz mutlaka

slm canımmm kalp kalbe karşıymış bende size yazayım diye girmiştim yazını gördüm..iyiyim canım hamd olsun..sen nasılsın..nasıl gidiyor bakalım :)

bütün kızlarr toplandık toplandıkk
sorduk neden yıprandıkk yıprandıkk yıprandıkk

canım sen demi bizdensin
ben melisa çayı aldım etki etmedi yaa
adaçayı sinirlerimi yatıştırıodu sadece

sizdenim canım :):) bende aldım melisa ama hiç bi etki etmedi banada uyku yapar dediler kaç fincan içtim banamısın demedi adaçayınıda denedim..yeşil çay içiyorum şimdi bakalım etki edecek mi

slm canımmm kalp kalbe karşıymış bende size yazayım diye girmiştim yazını gördüm..iyiyim canım hamd olsun..sen nasılsın..nasıl gidiyor bakalım :)

tatlım çok zor günler geçiriyorum ama yine iyi olmaya çalışıyorum. askere gittigideli daha bi değiştim canım ben. işin içinden çıkamıyorum. kendimi iyi hissettiğimde bile düşüncelerimi toparlıyamıyorum bu karışıklık beni dahada sürüklüyo. pazartesi dr gidicem randevum var. ilaç ataklarımı ortadan kaldırdı. buna şükrediyorum yine.
neyse sen ne yapıyorsun evde misin çıkıp dolaşıyor musun canım. var mı şahıstan haber

:2::2:kızlar sizde güven eksikliği varmı insanlara karşı

ahucum bu hastalık başladı mı hepsi oluyor insanda.
hele ilaç kullanıyorsan vede kg alıyorsan kendine olan güvenin sarsılmaz yıkılır örnek ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…