Anksiyete + Panik Atak anında yardım almak isteyenler

Nedensiz iç sıkıntısı.. başımın uyuşması. Herşeyın değişik gelmesi yabancı gıbı... ve 1 buçuk aydan beri iyileşemem
anlaşılan boşluğa düştükçe gelen sıkıntılar bunlar..
kendinizi yormak adına herhangi bir spor yapıyor musunuz?

anlaşılan boşluğa düştükçe gelen sıkıntılar bunlar..
kendinizi yormak adına herhangi bir spor yapıyor musunuz?
Hayır yapamıyorum yapmak çok isterim.. ama sürekli halsizim efor sarfettiğim de de başım dönuo hep kaygılıyım.... geçen hafta iyiydim düzelmiştim.. dün regli oldum ondan mı acaba ? Sizde de mi anksiyete war ?

Hayır yapamıyorum yapmak çok isterim.. ama sürekli halsizim efor sarfettiğim de de başım dönuo hep kaygılıyım.... geçen hafta iyiydim düzelmiştim.. dün regli oldum ondan mı acaba ? Sizde de mi anksiyete war ?
burda bir çok arkadaşa aynı öneriyi verdim; mutlaka doktora gidip kan değerlerinizi ölçtürün belki vitamin eksikliğiniz var ve sağlıklı bir beslenme ve spor programına ihtiyacınız var kim bilir?
ben eğer huzurlu olmadığım bir ortamda huzurumu kaçıran insanlar ile yaşamak zorunda kalırsam ve bu mecburi hayatta, kafamı dağıtacak bir işim olmazsa delirecek gibi oluyorum. adı anksiyete ise bu koşullar sağlanırsa evet var.
regl olduğunuzda neden kaygılanıyorsunuz karnınız çok mu ağrıyor?

Bende nedensiz anksiyete oluo hiç bişi yokken ... 17 ağustostan sonra böyle oldum.... regl olduğum zaman daha çok iç sıkıntısı geliyor yerimde duramıyorum... baş dönmesi oluyor.... kan değerlerimi ölçtürdüm demir biraz eksik.. biraz da d vitamini eksik ..

Sen yine evindesin .. ben ailemin yanına geldim :KK43:
Ben 5 sene birlikte oturdum kv ile. Hiç kendime ait bir düzenim olmadı ve boşluğa çok düştüm, şuanda yağtıgım hatalar beynimi kemiriyo. O zamanlar hata olarak görmediğim şeyler bile pişmanlık duygusuna itiyor. Şuan merkeze taşındık, 1 senedir işsizlik yüzünden bocalamıştık zaten. Tamamen psikolojim bozuldu. Dısardan göründüğü gibi değil malesef.

burda bir çok arkadaşa aynı öneriyi verdim; mutlaka doktora gidip kan değerlerinizi ölçtürün belki vitamin eksikliğiniz var ve sağlıklı bir beslenme ve spor programına ihtiyacınız var kim bilir?
ben eğer huzurlu olmadığım bir ortamda huzurumu kaçıran insanlar ile yaşamak zorunda kalırsam ve bu mecburi hayatta, kafamı dağıtacak bir işim olmazsa delirecek gibi oluyorum. adı anksiyete ise bu koşullar sağlanırsa evet var.
regl olduğunuzda neden kaygılanıyorsunuz karnınız çok mu ağrıyor?

Ben kendi aile ortamımda hep psikolojik şiddet ve baskıyla büyüdüm. Ondan sonra iyileşmem kolay olmadı tabi. İyileşme dönemlerim hep kısa süreli oluyo. Olsun şükür bugünüme..

Ben 5 sene birlikte oturdum kv ile. Hiç kendime ait bir düzenim olmadı ve boşluğa çok düştüm, şuanda yağtıgım hatalar beynimi kemiriyo. O zamanlar hata olarak görmediğim şeyler bile pişmanlık duygusuna itiyor. Şuan merkeze taşındık, 1 senedir işsizlik yüzünden bocalamıştık zaten. Tamamen psikolojim bozuldu. Dısardan göründüğü gibi değil malesef.
peki şuanda durumunuz nasıl? aynı baskı devam ediyor mu?
iş bulabildiniz mi?

peki şuanda durumunuz nasıl? aynı baskı devam ediyor mu?
iş bulabildiniz mi?
Kv yönüyle şanslı azınlıktayım. Onunla problem yaşamadık şükür. Ama sadece kv ile olup biten bişey değil malesef. Çocukluk yaşamadım gençlik desen içimde hep sızı.. Her karar vermek istediğimde yargılandım hemde ağır bir dille. Robottan farkım yoktu. Evlenince toparlanmaya çalıştım ama ilk zamanlar kavga tartışma çok oluyo bilirsiniz. Bu yönden çok bocaladım, hayattan geçtiğim zamanlar oldu kendi içimde.. şuan çalışmıyorum, 3,5 yaşında bir oğlum var onunla ilgileniyorum. Düzgün bir iş bulurdam rotamı ona göre belirlicem inşallah

Kv yönüyle şanslı azınlıktayım. Onunla problem yaşamadık şükür. Ama sadece kv ile olup biten bişey değil malesef. Çocukluk yaşamadım gençlik desen içimde hep sızı.. Her karar vermek istediğimde yargılandım hemde ağır bir dille. Robottan farkım yoktu. Evlenince toparlanmaya çalıştım ama ilk zamanlar kavga tartışma çok oluyo bilirsiniz. Bu yönden çok bocaladım, hayattan geçtiğim zamanlar oldu kendi içimde.. şuan çalışmıyorum, 3,5 yaşında bir oğlum var onunla ilgileniyorum. Düzgün bir iş bulurdam rotamı ona göre belirlicem inşallah
en büyük hatayı geçen zamana üzülerek yapıyoruz malesef
iş bulduğunuz gibi içsel sıkıntılarınızın yerini huzur alacak bence. iş bulma sürecinde de çocuğunuzu alın dışarı parklara gidin mutlaka hergün dışarı çıkın havanız değişsin eminim çok iyi gelecektir

en büyük hatayı geçen zamana üzülerek yapıyoruz malesef
iş bulduğunuz gibi içsel sıkıntılarınızın yerini huzur alacak bence. iş bulma sürecinde de çocuğunuzu alın dışarı parklara gidin mutlaka hergün dışarı çıkın havanız değişsin eminim çok iyi gelecektir
Kesinlikle öyle. Yaşanması gerekiyorsa yaşanacaktır bazı şeyler ama yine de beynimize söz geçiremiyoruz ve sürekli tam mutlu olacağımız sırada başka bir kuruntu üretiyoruz. Ama karşımızdaki insanlar malesef genellikle yaşamadığı şeyleri anlayamıyor. Bundan sonrasında herşey iyi olur inşallah :dua:

Kesinlikle öyle. Yaşanması gerekiyorsa yaşanacaktır bazı şeyler ama yine de beynimize söz geçiremiyoruz ve sürekli tam mutlu olacağımız sırada başka bir kuruntu üretiyoruz. Ama karşımızdaki insanlar malesef genellikle yaşamadığı şeyleri anlayamıyor. Bundan sonrasında herşey iyi olur inşallah :dua:
siz yeterki iyi olmasını isteyin ve bunun için mücadele edin :dua:

Ölüyorummmm acayip sıkıntı bastıı

Kimse yok mu nabzım 120 ye çıktı resmen yabancı geliyor herşeyyyy allah ım sen aklo mı koru

Heraaa nasıl oldun ? Forumda değildim göremedim mesajlarını. Umarım iyisindir suan. Nabzından korkma ve üzerine gitmeye çalış. Başka türlü normalleşmiyor. O an cok zor oluyor çünkü hakimiyet panik duyguların elinde. Ama ipleri eline almak için uğraşırsan emin ol amacına ulaşıyosun. Ben 160 nabızla acilde yattım. Sonraki 1 seneyi 130 nabızla geçirdim. Gece gündüz yüreğim ağzımda gezdim o an fayda etmesede geçecek diyip durdum, ne kadar iyimser cümle varsa onları kurdum. Bu da bi dönem geçicek Allahın izniyle

Merhaba arkadaşlar öncelikle anksiyeteyi Ve panik atağı çok kötü bir şekilde yaşayan biri olarak denemedigim ilaç terapi kalmadı en sonunda ilacı ve terapiye bıraktım Dünya kadar para harcadım hiçbiri tam olarak bir işe yaramadı. Kendi kendime karar aldım artık dedim sabah kalkar kalkmaz herkes gibi günlük işler yapacağım Örgü örmeye başladım hiç sevmesem de ev işlerine yöneldim onları da hiç sevmem ama kendimi oyalamak için bu işlere yöneldim. Namaz kılmaya başladım ki namaz kılmayı bilmiyordum öğrendim gününü doldurmaya başladım Çok fazla boş zamanım kalmamaya başladı bahar geldi dışarı çıkmaya başladım Bir sürü hocaya hocaya gitmiştim hiçbiri bir işe yaramadı en son başka bir hoca buldum kendimi okuttum ondan fayda gördüm yani size tavsiyem gününüzü doldurun kendinizi O yalayın En önemlisi de dua edin ve namaz kılın inanın çok çok faydasını göreceksiniz allaha sığının Ve kafamıza bu tür şeyleri şeytanın soktuğuna inanın ve şeytanı dinlemeyin Ve arkadaşlar bu hastalık hakkında internette çok fazla araştırma yapmayın her gün yeni bir şey duyup duyduğunuz şeyi kendinizde aramaya başlıyorsunuz çünkü ben de böyleydim gerekirse Facebook'unuzu kapatın kötü hastalıklarla ilgili hiçbir şey okumayın ilaçların yan etkilerini okumayın isteyen yazabilir istediğini sorabilir

Bu arada hormon seslerinizi kan testlerinizi yaptırın b12 ya da d vitamini eksikliğiniz var ise mutlaka ilaç kullanın ben yaptırdım de vitamini eksikliğim vardı ve doktorum bu vitamin eksikliği anksiyete ve panik atağı yolaçtığını söyledi ve şimdi d vit kullanıyorum

Ne güzel yazmışsın.. Ben son 1 senenin artarak gelen stresi yüzünden çok kötü bir duruma geldim. Sanırım anksiyete ve paniğe depresyonda eklendi. Bendeki fark şu, kendime takıntı haline getirecek yanlışlar buluyorum. Düşünmek istemedikçe daha da fazla düşünüyorum. Çok fazla şeyi üst üste yaşadım ve bedensel etkilerini daha belirgin hissetmeye başladım. Yüzümün sağında karıncalanma oldu geçen hafta ve özellikle akşamları daha cok oluyodu. Dün dr.a gittim tahlil vs derken ilaçlı beyin filmi de istedi. Perşembe randevum var. Off psikolojimi anlatmama gerek yoktur heralde dahada

Merhaba kizlar sizde kalp carpintiyla sicrayarak uyamiyormusunuz ? Cok zor bianda aayaga kalkiyorum elimi kalbime koyuyorum oyle hızlı atıyorki sonra elim ayagim uyusuyor atak geçiriyorum artik uyumaya korkar oldum :KK43: anksiyee bozuklugu agir derecede atlatiyorum bazen aglama krizi aglarken bianda gülme krizi cok yoruldum herseyi kafaya takmaktan

Merhaba kizlar sizde kalp carpintiyla sicrayarak uyamiyormusunuz ? Cok zor bianda aayaga kalkiyorum elimi kalbime koyuyorum oyle hızlı atıyorki sonra elim ayagim uyusuyor atak geçiriyorum artik uyumaya korkar oldum :KK43: anksiyee bozuklugu agir derecede atlatiyorum bazen aglama krizi aglarken bianda gülme krizi cok yoruldum herseyi kafaya takmaktan
Bende o yüzden uyumak istemiyorum sıçramayla uyanıyorum yeni Doğum yaptım çok kötüyüm dipteyim tamamen

Bende o yüzden uyumak istemiyorum sıçramayla uyanıyorum yeni Doğum yaptım çok kötüyüm dipteyim tamamen

X