ANKARALI Bebek sahibi olamayan arkadaşlar.. Gelin birlik olalım, birbirimize destek, umut olalım.. B

Anestezili diyince doktor korktum ben de ya. Başkent hastanesine gidiyorum doktorum Göğşen bey. Filmi hoca kendisi mi çekiyo asistanı mı peki?
ben maltepedeki yerine gidiyorum dr um hulusi bey benim filmimi merkez binada baska bir dr hanim cekti kendi dr um yoktu hic korkmayin uyuyup uyaniyorsunuz ve bitmis oluyo sadece 8 saat onceden yemeyi icmeyi kesiyosunuz okadar

Nası oldu peki göğşen bey mi doktprunux ? Muayene odasında mı çekildi ? Ne çok soru sordum
hayir rontgen odalari var oraya gidiyorsunuz soyle anlatayim ben burda okudugum yorumlardan acidan kivrananlari duyunca korkudan anestezili istedim sansima anesteziciler ameliyattaydi saatlerce bekleyebilirsiniz dediler ozaman anestezisiz olsun dedim ama kendimi korkudan cok kastigim icin boyle cekemeyiz diyip asistan anestiziciye anestezi verdirdiler hic bir sey hatirlamiyorum benim dr um hulusi bey

ben maltepedeki yerine gidiyorum dr um hulusi bey benim filmimi merkez binada baska bir dr hanim cekti kendi dr um yoktu hic korkmayin uyuyup uyaniyorsunuz ve bitmis oluyo sadece 8 saat onceden yemeyi icmeyi kesiyosunuz okadar
Çok teşekkür ederimm cevaplarınız için ameliyathane gibi biyer miydi? Bende bi dahaki reglimin sonunda gidcem inşallah. Film sonrası bikaç ayda hamile kalan da çokmuş. Siz ne zaman çektirdiniz ?

Çok teşekkür ederimm cevaplarınız için ameliyathane gibi biyer miydi? Bende bi dahaki reglimin sonunda gidcem inşallah. Film sonrası bikaç ayda hamile kalan da çokmuş. Siz ne zaman çektirdiniz ?
ben ekimin ortasinda cektirdim evet tikaniklik olanlar hamile kalabiliyo sansi arttiriyo.
hayir ameliyathane gibi degil bildiginiz rontgen odasi iste.
rahim filminde vajinaniza bir spekulum yerlestirip siringali birseyle basincla ilacli su veriyorlar kadin dogum yatagi var catal diyolar sanirim farkli bi oda degil yani

Çok teşekkür ederim canım. Allah razı olsun..

rica ederim allah sizdende razi olsun neden cektiriyorsunuz filmi ?
Biz 1 yıldır deniyoruz gelmedi bebişimiz. Göğşen beye gittik. Pco olduğum için tüplerin durumuna bakalım deforme olmuş olabilir dedi. Sonrasında tedavinin şekline karar veririz dedi. Siz aşılama öncedi mi yaptırfınız ?

yok bende tikaniklik varmi yokmu diye ogrenmek icin cektirdim pko var bendede bir asilama yapti4dim daha once tutmadi 2 senedir deniyorum simdide pko dan dolayi insulindirencim cikti

Anestezili diyince doktor korktum ben de ya. Başkent hastanesine gidiyorum doktorum Göğşen bey. Filmi hoca kendisi mi çekiyo asistanı mı peki?
Canim korkma damat yolundan bi miktar anestezi alıyosun çok basit Dr un istem yapıyor ana binaya gidip randevu alıyorsun Teknisyenler çekiyor sonra Dr sonuç değerlendirir

Siz film sonrası mı gebe kaldınız ??
Benim kürtaj sonrası Rahimde yapısiklik vardı Dr um net gormek adına hsg istedi sonra durumu beğenmedi histeroskopi yaptı ben ondan bir ay sonra gebe kaldım bebeğim düştü sonra Rabbim bir ay sonra yine nasip etti ama aşılama oldum normalde benim gebe kalma sorunum yok Bebeklerim düşüyor ya da Kalbi duruyor 4 kaybım var bu son okur inşallah Rabbim isteyen herkese de nasip eder tez zamanda

yok bende tikaniklik varmi yokmu diye ogrenmek icin cektirdim pko var bendede bir asilama yapti4dim daha once tutmadi 2 senedir deniyorum simdide pko dan dolayi insulindirencim cikti
Benim de test yapıldı insülin için ama daha doktora göstermedim canm. Senin insülin değerin ve glukozun kaçtı ?

Benim Dr um da Hulusi bey

Amin balım. Allahım gönlüne göre versin sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…