ANKARALI Bebek sahibi olamayan arkadaşlar.. Gelin birlik olalım, birbirimize destek, umut olalım.. B

pazartesi günü tekrardan ölçüm yapacak canım doktor kesin tarih vermedi. doktorum her sorduğum soruya cevap veriyor hem kadın doğumcu hemde psikoloğun oluyor kuzum
Ay çok iyi ya maşşallah . Ben de buraya çok yabancıyım ama kk da höğşen beyin hastası olup bebiş sahibi olan çok gelecek ay ben de göğşen beye hidicem sanırım. Muayene ücreti ne kadar kuzum ?

Ay çok iyi ya maşşallah . Ben de buraya çok yabancıyım ama kk da höğşen beyin hastası olup bebiş sahibi olan çok gelecek ay ben de göğşen beye hidicem sanırım. Muayene ücreti ne kadar kuzum ?
Ilk muayene ucreti 122 tl oduyosun 10 gun kontrol surecinde oluyosun. Eger 11 gunden sonra gidersen ayni ay icerisinde 75 tl oduyosun

iyiyim canım herşey çok şükür yolunda gidiyor sağ ve sol yumurtalıkta 3 tane yumoş olmuş en büyüğü 11 mm . lh ve e2 bakıldı bide dekort diye bir ilaç akşam 2 tane içiyorum . yarın tekrardan ölçüm yapılacak umarım büyür kuzum
Ay maşşallah balımm yeterli büyüklüğe gelir yumoşların inşallah hayırlısıyla :KK66: Kaçtı lh ve e2 kuşum?ben geçen cuma reglin 2.günü hırmon testi yaptırdım lh ım 13 ten 5.6 ya fsh ım 6 dan 4 e e2 de 56 dan 41 e düşmüş. Son 2 aydır agnucaston ve inofolic içmiştim o mu etki etti bilemedimm..

Ay maşşallah balımm yeterli büyüklüğe gelir yumoşların inşallah hayırlısıyla :KK66: Kaçtı lh ve e2 kuşum?ben geçen cuma reglin 2.günü hırmon testi yaptırdım lh ım 13 ten 5.6 ya fsh ım 6 dan 4 e e2 de 56 dan 41 e düşmüş. Son 2 aydır agnucaston ve inofolic içmiştim o mu etki etti bilemedimm..
kuzum lh 24,72 e2 82 çıktı ama doktor değerler iyi dedi inşallah canım benim bakalım yarın ne diyecek bakalım

Yarın 15mm ve üstü yumurtaların olcak inşallah balım :KK66: ay çok heycanlı yaa inşallah pozitif olur sonunda bebişin tutunur sana tatlım :KK66:
inşallah canım benim acayip heyecan var umarım büyür canım bi yarın olsaydı çünkü daha önceki hastanede tek yumurta oluyordu. 2 gün sonra kontrole gittiğimde olan yumurtada kayboluyordu. tek korkum bu aslında :KK43:

Daha önce nereye gitmişti balım? Aaa hiç kötü şeyler getirme aklına rabbim hayırlısıyla verecek emeğinin karşılığını. Büyücek yumoşların sağlıklı sağlıklı sonrs gelcek bebişinn. Kim bilir belki de çoğul gebelik olur balım :emir_bebek::dua::KK36:

Daha önce nereye gitmişti balım? Aaa hiç kötü şeyler getirme aklına rabbim hayırlısıyla verecek emeğinin karşılığını. Büyücek yumoşların sağlıklı sağlıklı sonrs gelcek bebişinn. Kim bilir belki de çoğul gebelik olur balım :emir_bebek::dua::KK36:
medicalpark hastanesine gitmiştim balım boşuna 1 yılım gitti hep olumsuz kelimeler duydum. korkum bundan dolayı inşallah canım benim Rabbim hepimizin kucağını boş bırakmasın

Bugun asilama oldum canim bekleme suresi basladi. Umarim olumlu olur hersey doktorum cogul gebelikte olabilir dedi
hayırlısı inşallah canim güzel haberler duyarsın umarım bana işlemleri başından anlatabilir misin mesela ilk adetin kaçıncı günü gitmek gerekiyor asilama ücreti ne zaman yatırılıyor hepsini anlatır misin zahmet olmazsa canım

hayırlısı inşallah canim güzel haberler duyarsın umarım bana işlemleri başından anlatabilir misin mesela ilk adetin kaçıncı günü gitmek gerekiyor asilama ücreti ne zaman yatırılıyor hepsini anlatır misin zahmet olmazsa canım
Amin canim. Doktor adet doneminden once ilk goruyor seni daha sonra adetin 2 gunu gidip kan veriyosun. Daha sonra igne tedavisine basliyor. Igneler ve asilama icin rapor cikariyorsun. Ignelere basladiktan sonra iki gunde bir kontrole cagriyor. 18 mm yukarisi olursa catlama ignesi vuruluyosun. O gecenin aksami birliktelik istiyor. 36 saat sonra asilama yapiliyor. Evde 3 gun dinleniyosun. Asilamanin ertesi gunu aksam birliktelik oluyor

Merhaba Bende Ankaradayım Gebelik planlıyorum ekim ayında 12.haftamda bebeğimn kalbi durmuştu şimdi yeniden istiyorum EvLi_MutLu_UmutLu Arkadaşım sen bu kan pıltılaşma ve gen testlerini nerde yaptırdın yardımcı olabilirmisin sana zahmet birde fiyatları hakkında bilgi verirsen sevinirim İstanbldan taşındım buraya bilmiyorum pek fazla hastaneleri
Off cnm yaa bayagi büyümüş cok uzuldm 7 8 hafta neysede 12.hafta daha da zor olmali :KK61:

Off cnm yaa bayagi büyümüş cok uzuldm 7 8 hafta neysede 12.hafta daha da zor olmali :KK61:
sağolasın canım Zor bi süreç hem manevi yöndende yıkıntı ama Şükür Allahıma sabrını veriyor Atlattık şükür yine umutla Beklemekteyim Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah Benimkinide

X