ANKARALI Bebek sahibi olamayan arkadaşlar.. Gelin birlik olalım, birbirimize destek, umut olalım.. B

Çok duydum bende canım göğşen hocayı. Peki aşılamaya nası karar verildi sizin? Çok soru soruyorum hakkını helal et kuzum yaa..
Olur mu canım öyle şey. ben pko hastasıyım. klomen kullandım bir yıl ama olmadığı. daha sonra göğşen hocayı bulduk. Anlattım derdimi dermanı ol dedim. Rahim filmi çekildi. Çok şükür temiz çıktı 2 ay normal deneyin dedi. 1 ay maalesef negatif. Bu ayda kontrole gittim regli döneminden sonra aşılamaya başlayalım dedi. yarın kontrolüm var ölçüm yapılacak bide kan vereceğim

Kızlar konuyu yeni gördüm ilgimi cekti . belki denemissinizdir ama ben sogan kuru yaptıgım ay hamile kaldım . Yanı denemediyseniz bi deneyin derim bisey kaybetmezsiniz

Kızlar konuyu yeni gördüm ilgimi cekti . belki denemissinizdir ama ben sogan kuru yaptıgım ay hamile kaldım . Yanı denemediyseniz bi deneyin derim bisey kaybetmezsiniz
ASLINDA BU AY SOĞAN SUYUNU DENEYECEKTİM FAKAT AŞILAMA OLUNCA KORKTUM AÇIKCASI BAKALIM HAYIRLISI ARTIK. RAPOR İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR VAR ONLARI TOPARLIYOSUN. TESLİM ETTİKTEN SONRA RAPOR İŞLEMLERİ BAŞLIYOR. BENDE PKO OLDUĞU İÇİN AŞILAMA DEDİ

Reglin düzenli miydi peki balım ? Allah razı olsun ya. Ben de göğşen hocaya gideyim diyorum. Hafif düzeyli pco var bende de. Hormonların falan nasıldı?

Tedavi sırasında yapmayın canım benim 6 ay olmadı bebegim sonra sogan kurunu söylediler tam kur yapamadım çünkü korunmuyorduk esimle korktum açıkcası .malum sogan küründe içeriyi temizlediği söyleniyor bende adet olurken başladım yaklaşık 10 gun dayanabildim çünkü bende inanılmaz bir bel agrisi yaptı bu kur . Sabah öğle aksam yaptım 10 gun sonra yine adet gördüm ve o ayda hamile kaldım . Ama o ay kabul etmiştim ve esimle de konuşmuştuk kısmet demiştik ve ilk defa o ay hic takmadım inanın çünkü o aya kadar her aksam ağlıyordum . Bi sure kendime dinlenme vermistim sonra da tedaviye başlayacaktım . Cok garip bisey oldu ve infertilite bölümüne gittim ve doktor rutin testler istedi ertesi gun beni bi aradılar hamileyimTabi herşey allahtan ama deneyin derim .

İNŞALLAH ARKADAŞIM HERŞEYİN HAYIRLISI BU AY EĞER OLUMSUZ OLURSA MUHAKKAK ARA VERECEK O AYDA SOĞAN SUYU YAPARIM İNŞALLAH

Reglin düzenli miydi peki balım ? Allah razı olsun ya. Ben de göğşen hocaya gideyim diyorum. Hafif düzeyli pco var bende de. Hormonların falan nasıldı?
Adetlerim çok düzensiz ilaç ile oluyorum. benim proklatin ve lh yüksekti sadece. bir de insülin direnci düşüsün diye glifor 1000mg kullanıyorum yanında ınofolic combi kullanıyorum. 2 gündür iğne vuruyoruz ama ağrım yok bugün dün ara sıra giriyorduk.

Kaç tı lh ve prolaktin? Canım benim bebek düşünmeye başlayınca adet düzenim bozuldu ama son 2 aydır inofolic ve agnucaston diye bi ilaç var onu kullanıyorum adet günüm sadce 3 gün sarktı 2 adetimde de. İnofolic mi agnucaston mu bilemedim bana iyi gelen balım. Yumurta geliştirici iğne mi vurulduğun kuzum ?

Lh 12 proklatin 48 idi. Inofolicin iceriginde folik asitte var. 3 gundur yumurta gelistirici vuruyoruz. Bakalim ne olacak bilmiyorum kuzum. Agrimda yok kasiklarimda ister istemez kafami karistiyor

Lh 12 proklatin 48 idi. Inofolicin iceriginde folik asitte var. 3 gundur yumurta gelistirici vuruyoruz. Bakalim ne olacak bilmiyorum kuzum. Agrimda yok kasiklarimda ister istemez kafami karistiyor
Canım doktor, bi arkadaşıma yumurta gelişirken ağrı yaşanacak diye bi kaide yok demiş. Benimde bazen ağrıyo bazen ağrımıyor kasıklarım yumurtlama döneminde. Sen takma kafana rahat ol dua et bolbol. Bu günler seni bebeğine götürcek inşallah kuzum. Pozitif düşün ki pozitif olsun..Sen inofolic denedin mi hiç?

İnsallah canim inofolice bu ay basladim. Doktorum ne kadar kullanacagimi soylemedi . Suanda hastanedeyiz bakalim yumoslar olculecek

İnsallah canim inofolice bu ay basladim. Doktorum ne kadar kullanacagimi soylemedi . Suanda hastanedeyiz bakalim yumoslar olculecek
Kuzummm hastaneden çıkınca haberdar et beni olur mu ?Allahım iyi haberler almayı nasip etsin doktorunuzdan ben duamı yolluyorum buradan balım Ben de reglin 2.günü diye kan verdim hormonlar için bakalım. Bide ilk doktora karar verdiğinizde sen reglken mi gittiniz muayeneye ??

kuzum hastaneden çıktım. herşey yolunda sağ tarafta güzel bir yumurta oluşmuş. iğnenin dozunu 75 mg çıkardı. pazartesi tekrardan kontrole gideceğim. regli öncesi ilk bakıyor. ondan sonra reglin 2 günü çağırıyor seni hormon değerlerine bakıyor

Balımm çok sevindimmm inann inşallah bebiş tutunur sana Ne kadar daha iğne olcaksın ? Doktorun davranışları nasıl seni dinleyip sorularına cevap veriyo mu ??

Balımm çok sevindimmm inann inşallah bebiş tutunur sana Ne kadar daha iğne olcaksın ? Doktorun davranışları nasıl seni dinleyip sorularına cevap veriyo mu ??
pazartesi günü tekrardan ölçüm yapacak canım doktor kesin tarih vermedi. doktorum her sorduğum soruya cevap veriyor hem kadın doğumcu hemde psikoloğun oluyor kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…