Ankara'daki Falcılar

Neslihan ablaya gittim ve çok beğendim. analizleri çok iyiydi, ben söylemeden cok fazla şey bildi, geleceğe yönelik söylediği şeyler var çıkarsa yazıcam.Genel olarak üslubunu ,tarzını çok beğendim. Başından savmaya çalışmıyo. Öneren arkadaşa zaten teşekkür etttim beni doyurdu hem fiyatı uygundu hemde paragöz bi kadın değil. Tavsiye ediyorum.

Acaba adresini verirmisiniz belki yolum düşer giderim

Acaba adresini verirmisiniz belki yolum düşer giderim
konur sokakta karanfil tarafından girerseniz sokağın sonunda büfeye gelmeden önceki bina (iş merkezi) internette yazıyo zaten adresi sude tarot diye aratırsanız bide telefonla randevu alıp gittim ben gitmeden önce mutlaka arayın.. kolay gelsin..

OTE="cilekmuzelmaseverimben, post: 40678350, member: 674440"]konur sokakta karanfil tarafından girerseniz sokağın sonunda büfeye gelmeden önceki bina (iş merkezi) internette yazıyo zaten adresi sude tarot diye aratırsanız bide telefonla randevu alıp gittim ben gitmeden önce mutlaka arayın.. kolay gelsin..[/QUOTE]
Çok teşekkür ederim )

Çok teşekkür ederim )[/QUOTE]
neslihan hanım hakikaten hiç fena değil. ama kim ne derse desin valla zehra hanımın ban bir dediği daha çıktı bugün.

Çok teşekkür ederim )
neslihan hanım hakikaten hiç fena değil. ama kim ne derse desin valla zehra hanımın ban bir dediği daha çıktı bugün.[/QUOTE]

Yaaa tam içimden geçen konuyla ilgili yazmissin görünce şaşırdım bende Zehra ablayi çok begendim tabii daha dedigi çıkmadı zaten öyle çabuk olacak bir şey değil biliyorumda işte sabır lazım. Dedigi çıktı yazmissin yaa acayip heyecan kapladı içimi inşallahiyi bir şeydir çıkan olay. Ve inşallah bana dedigi de çıkar

sürekli yeni falcılara gitme hastalığımı sanırım artık yendim
iki kişi var bundan sonra baktıracağım güvendiğim bugün hesapladım inanılmaz paralar harcamışım

Birini tahmin ediyorum da acaba diğeri kim bize de soylermisin kii

neslihan hanım hakikaten hiç fena değil. ama kim ne derse desin valla zehra hanımın ban bir dediği daha çıktı bugün.

Yaaa tam içimden geçen konuyla ilgili yazmissin görünce şaşırdım bende Zehra ablayi çok begendim tabii daha dedigi çıkmadı zaten öyle çabuk olacak bir şey değil biliyorumda işte sabır lazım. Dedigi çıktı yazmissin yaa acayip heyecan kapladı içimi inşallahiyi bir şeydir çıkan olay. Ve inşallah bana dedigi de çıkar[/QUOTE]
inşallah canım. ahhhhhhhhhhhhhh bir çıksa

inşallah canım. ahhhhhhhhhhhhhh bir çıksa[/QUOTE]
Bu zehraya gıtmek farz oldu artık :)))

Gençler şu zehra kimdir? ne kadara bakar bana biraz bilgi verseniz çok iyi olur sürekli görüyorum adını ben ... Gerçekten çok ihriyacım var bir de ne kadara bakıyor???

Zehra'yi kesinlikle tavsiye ETMİYORUM. Kendine cok güvenerek konuşmuştu, göreceksin vs. Demişti. Bende o zaman burda; enerjisi güzel, moral veriyor, gaza getiriyor diye bile yorum yazmıştım. Ancak 1 sene geçti, soyledıklerınden 1 tane bile çıkmadı. Burayı da takip ediyor sürekli :) bu fal işi enerji falan değil. Kimse kendini kandirmasin. Enerji çalışması yapan bir sürü yerler var. Enerji ise olay, oralara gidilir. Falı bilen bilir, ona buna değişmez.

Bilmiyorum ki aynı anda herkesin memnun olduğu kimse olamaz sanırım birine iyidir diğerine kötü
bana da çıkıyo falları ya
umarım da çıkmaya devam eder

zehra hanım benim bildiğim kadarıyla pek gaza getiren biri değil. hiç eyvallahıda yoktur. ben ilk gittiğimde beni azarlamıştı bile. valla geçen seneki falları komple çıktı. bu senekilerde çıkmaya başladı. istanbullu arkadaşında dediği gibi umarım çıkmaya da devam eder. artık inanın falcı falcı gezmek istemiyorum. ve benim beklentim olan olay çıkar ise birtek zehra hanıma giderim. ayrıca burayı bütün falcılar takip ediyor. ve inanın bana hepsi de takip olayını inkar ediyor.

Zehraya bende gittim evet kendinden çok emin bir hali var çünkü biliyor soyleki eşimin hayatıyla ilgili öyle bir şey bildi ki ben bile o olayı daha bir kaç yıl önce öğrendim ve bana daha detaylı birşeyler anlatti geldim eşime caktirmadan sordum aynen zehranin dediklerini söyledi. Kimine göre geçmişi bilmenin önemi yok ama ben öyle düşünmüyorum geçmiş gelecegimizi etkiliyor ve tabikii bağlantılı. Şimdi gelecek ile ilgili soylediklerine gelirsek ben onun dediklerinden guzel olanlar icin bekliyorum eger kotu bir sey söylemiş olsaydı beklemezdim Rabbime dua ederdim olmamasi için. Belki senin olayinda da gerceklesmemesi daha hayirlidir ki olmamistir eger içinden Allahım hayırlısı neyse o olsun dediysen belki de kabul olmuştur.
NOT; Zehra yada Sıla veya Avrayla hiçbir bağım baglantim yokk sadece bende sıkıntılı bir süreç yaşayan üyeyim paylasiyorim ki hayat felsefem zaten paylasmaktir herşeyi.

OTE="kd140207, post: 40686094, member: 618252"]zehra hanım benim bildiğim kadarıyla pek gaza getiren biri değil. hiç eyvallahıda yoktur. ben ilk gittiğimde beni azarlamıştı bile. valla geçen seneki falları komple çıktı. bu senekilerde çıkmaya başladı. istanbullu arkadaşında dediği gibi umarım çıkmaya da devam eder. artık inanın falcı falcı gezmek istemiyorum. ve benim beklentim olan olay çıkar ise birtek zehra hanıma giderim. ayrıca burayı bütün falcılar takip ediyor. ve inanın bana hepsi de takip olayını inkar ediyor.[/QUOTE]

Zehra gerçekten burayı takip etmiyor gibi geldi bana zaten ihtiyacı yok bayagi bir musterisi varmis öyle arayan herkeside kabul etmiyor ben iletişim kurana kadar canim cikti tabii benim dusuncem bu yönde kötü şeyler yasayan ve dusunen arkadaslarda olmuş

Benim gördüğüm emin olmadığı bişi için asla büyük konuşmuyor
ama tabi Allah bilir
geçmişte ve şu anda çok isabetli
gelecekte de inşaallah herkes için iyi şeyler olur umarım
umarım beklenilen iyi şeyler olur

Zehra hanım zaten benim gördüğüm aktif bilgisayar kullanan biri değil yani şahsen burayı takip ettiğini ben de düşünmüyorum

Şimdi yine engelleneceksin boşver canım ben enerji olayina inaniyorum ben de begendim zehrayı kadın resmen aklimdakilere cevap verdi benddaha sormadan ama bak hiç begenmeyenlerde varr ben zaten Nasıl bir insansamm içimi disimi biliyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…