Ankara'daki Falcılar

Zehraya bende gittim evet kendinden çok emin bir hali var çünkü biliyor soyleki eşimin hayatıyla ilgili öyle bir şey bildi ki ben bile o olayı daha bir kaç yıl önce öğrendim ve bana daha detaylı birşeyler anlatti geldim eşime caktirmadan sordum aynen zehranin dediklerini söyledi. Kimine göre geçmişi bilmenin önemi yok ama ben öyle düşünmüyorum geçmiş gelecegimizi etkiliyor ve tabikii bağlantılı. Şimdi gelecek ile ilgili soylediklerine gelirsek ben onun dediklerinden guzel olanlar icin bekliyorum eger kotu bir sey söylemiş olsaydı beklemezdim Rabbime dua ederdim olmamasi için. Belki senin olayinda da gerceklesmemesi daha hayirlidir ki olmamistir eger içinden Allahım hayırlısı neyse o olsun dediysen belki de kabul olmuştur.
NOT; Zehra yada Sıla veya Avrayla hiçbir bağım baglantim yokk sadece bende sıkıntılı bir süreç yaşayan üyeyim paylasiyorim ki hayat felsefem zaten paylasmaktir herşeyi.

canım zehrayı bende tutuyorum. azıcıkta arvayı ama sıla bende hiç olmamıştı be.:KK45:

Dün gece ağlayarak arayan bi arkadaşım oldu ekimde baktığı falda nisan için tarih vermiş dün gece olaylar dediği gibi çıkmış
biraz üzücü şeylerdi
bakalım ben de bazı şeyler bekliyorum az kaldı zamanına
öncekiler oldu çok nokta atışları oldu
manisa ile ne işin var dedi bi müşteri ile ni hafta sonra tanıştım manisadan para geldi
halbuki hiç bağlantım yoktu manisa ile

Neslihanla ilgili de yorum yaz evde sıkıntıdan foruma sardım canlı yayın gibi oldu :)

Dün gece ağlayarak arayan bi arkadaşım oldu ekimde baktığı falda nisan için tarih vermiş dün gece olaylar dediği gibi çıkmış
biraz üzücü şeylerdi
bakalım ben de bazı şeyler bekliyorum az kaldı zamanına
öncekiler oldu çok nokta atışları oldu
manisa ile ne işin var dedi bi müşteri ile ni hafta sonra tanıştım manisadan para geldi
halbuki hiç bağlantım yoktu manisa ile

Demek ki SABIR lazım Ekimden Nisana ki sonu geldi ayin 5-6 ay Sabır için de Sabır lazimmm

OTE="istanbullu86, post: 40686923, member: 673186"]Neslihanla ilgili de yorum yaz evde sıkıntıdan foruma sardım canlı yayın gibi oldu :)[/QUOTE]
Aynen canım yaaa ütü yapmam lazım ama bir bakayım da baslarim diyorum daha basliyamadim :KK43:(

OTE="istanbullu86, post: 40686923, member: 673186"]Neslihanla ilgili de yorum yaz evde sıkıntıdan foruma sardım canlı yayın gibi oldu :)
Aynen canım yaaa ütü yapmam lazım ama bir bakayım da baslarim diyorum daha basliyamadim :KK43:([/QUOTE]
Forumda da çok kişi yok zaten çok sıkıldım ben de :)

Neslihan anlık durumu falan ıyı bıldı bılmesıne de cok negatıf enerjı aldım ondan zorla bakıyomus gıbı gelecek cıkarmı bılmıyorum tabıkı beklıycem de anlık ve gecmıste bır sıla degıldı

Neslihan abla sude tarottaki mi? eğer o ise hiç gitmediysem en az 3 4 kez gittim..budur diyeceğim bişey biledi açıkcası kendisi tatlıdır çok güzel burç yorumcusudur.. en azından beni tatmin etmedi... Son olarrak zehra ablayı merak ediyorum... kısa kısa hep duydum adını

Neslihan anlık durumu falan ıyı bıldı bılmesıne de cok negatıf enerjı aldım ondan zorla bakıyomus gıbı gelecek cıkarmı bılmıyorum tabıkı beklıycem de anlık ve gecmıste bır sıla degıldı
hahahah :KK70: :KK70: 2,5 yıldır neslihan ablaya giderim, hep kötü gördüğü şeyleri bile iyiye yoran bi insandır kendisi, negatif diyince şok oldum şu an...
negatif ise işh tutmaz sen de canım :) çnkü neslihan abla olumsuzu bile uygun bi dille söyler her zaman

geçen ay bir arkadaşımı götürdüm neslihan ablaya, o da bi arkadaşını daha getirdi işte, kadın hem sonradan geldi, hem de baktığı falı beğenmedim vs diyip, bizim randevu vaktimizden de çaldı, halbusi ki bildiği şeylerde oldu, gelecek çıkar mı çıkmaz mı bilmem...
şimdi o arkadaşım çok memnun kalmış ve ona da dedikleri çıkmış, bana ona bi daha gidelim dedi, ben de tamam dedim, gidiceğimizi duyan ve beğenmeyen hatun da gelicekmiş, hem beğenmiyo, bıdı bıdı yapıyo hem de bende gelicem diyo, çok gereksiz işler bunlar... sinir oluyorum valla...

Neslihan'a ben de gitmiştim . O kadar kötüydü ki anlatamam . Zaten bi türlü konuya giremedi . Çocuk görünüyor burda dedi . Yok dedim . Öğrencisin dedi yok dedim . Tek kardeşsin dedi yok dedim . Annen düşük yapmış sen bilmiyorsun dedi , yok dedim . Ankara'ya yeni gelmişsin sen dedi 30 yıldır burdayım dedim ... Daha neler neler . En sonunda neyse siz havanızda değilsiniz bana ben baktırmak istemiyorum zaten dedim . Kadın senden para almayalım bile demedi , tek kelime bilmemesine rağmen . Biraz gözü tok olabilirdi . O da farkındaydı çünkü tek kelime bilmediğinden . Gidenlere duyurulur . Enerji meselesi değil bu tamam gelecek çıkmayabilir de , anı da geçmişi de bilmiyor . Bunlar da kendine falcı diyor işte .

hahahah :KK70: :KK70: 2,5 yıldır neslihan ablaya giderim, hep kötü gördüğü şeyleri bile iyiye yoran bi insandır kendisi, negatif diyince şok oldum şu an...
negatif ise işh tutmaz sen de canım :) çnkü neslihan abla olumsuzu bile uygun bi dille söyler her zaman

geçen ay bir arkadaşımı götürdüm neslihan ablaya, o da bi arkadaşını daha getirdi işte, kadın hem sonradan geldi, hem de baktığı falı beğenmedim vs diyip, bizim randevu vaktimizden de çaldı, halbusi ki bildiği şeylerde oldu, gelecek çıkar mı çıkmaz mı bilmem...
şimdi o arkadaşım çok memnun kalmış ve ona da dedikleri çıkmış, bana ona bi daha gidelim dedi, ben de tamam dedim, gidiceğimizi duyan ve beğenmeyen hatun da gelicekmiş, hem beğenmiyo, bıdı bıdı yapıyo hem de bende gelicem diyo, çok gereksiz işler bunlar... sinir oluyorum valla...
YoK kotu bısey soylemedı enerjısı oyleydı canım sankı zorla bakıyormus gıbı yoksa kotu bısey demedı

Bu zehra hanımın evı nerde güvenılırmı sen tekmı gıtmıstın canım ben cekınıyorum bu ev ıslerınden

Valla canım ben de korkarak ve tabi kii duâ ederek gittim ev olayı bana da ters gelmişti çok şükür düşündüğüm gibi olmadı zaten eşi evdeyken kimseyi almiyormus erkek müşteri de kabul etmiyor onun kızları var evde o da sonuçta insan hiç tanımadığı kisiler evine geliyor ama guvenilir Akdere de oturuyo ben telefonla konusarak buldum evini kolay bulunuyor merak etme

X