Ankara'daki Falcılar

Olumsuz yorumları okuyunca inan moralim bozuldu
benim çok tanıdığım gitti
kimisi ağlayarak çıktı olumsuz şeyler duyduğu için
ama genel olarak çıkıyo çevremdeki falları
Ne cikmis cok merak ettim

O bahtsız üye bendim
halbuki forumun belki en çok fal tecrübesi olanlarından biriyim önyargılı araştırmasız hükümlerrrr !!
Canim ya ben zehra hanimi cok begeniyorum ve gecen seneki falı cikinca yine gittim ama bana cok imkansiz birsey soyledi onu bekliyorum askla ilgili olanlarda bazi uyeler cikmiyor diyor sende ask konusu ciktimi

kızlar, gülşen diye bahsetmiştim. tutmadı bende. 20-21'i görüşme var demişti olmadı. belki tarihler sarkar ama... yakın zamanda olursa söylerim.

O bahtsız üye bendim
halbuki forumun belki en çok fal tecrübesi olanlarından biriyim önyargılı araştırmasız hükümlerrrr !!

Ayyy canım tekrar teşekkür ederim sana ve artık reklamcı olmadigin herhalde anlasilmistir...

Kızlar dün tam anlamıyla bir fal felaketi yaşadım, Bahçeli'de Bulka'nın karşısındaki sokaktan aşağı inldiğinde en sonda Cafe Son'da fal bakan Süheyla adında bir kadına baktırdığıma bin pişman oldum daha fal bakılırken mi negatif enerji alınır üstelik fal değil sanki sohbet havasında bütün moralimi sıfırladı. Oradan kendimi zor attım. Bu durumu bahsettiğim bir kaç arkadaşım Süheyla'ya fal baktırdıktan sonra olacak işlerinin dahi olmadığını söyleyince tahmin edersiniz bende moral diplerde. Bazı falcıların nazarının değidiğini duymuştum sonucunda negatif enerjiye şartlanmış olunuyor. Bir insanın bakışı ses tonu bu kadar mı negatif olur Allah aşkına biz moral bulmak istiyoruz bunlar moral bozup üstüne para alıyorlar. Ben artık fal sayfasını kapatıyorum zaten çok fazla fal baktırmak da iyi değil nazar kem göz niyet çok önemli şeyler. Karşındaki insanın kalbi temiz niyeti iyi olmalı ki hayrını göresin. Ben nacizane mübarek kandil akşamı sizleri uyarmak istedim aman bu kötü niyetli insanların dedikleri ile amel etmeyin moraliniz bozmayın. Allah hepimizin derdine derman olsun gönlümüzden geçenler hayırlısı ile gerçek olsun...

amin canım ya var böyle uğursuzlar. bunlardan birtanesi şu gırgırdaki tuçe, bir diğeride ortaköydeki yıldız idi . gerçekten bazı falcıların uğursuzlukları oluyor. ha birde aklıma gelmişken şu nur denen kadında inannılmaz olumsuz ve uğursuz bir kadın. biz bu isimleri yazmalıyız ki kimse gidip hayal kırıklığına uğramasın.
bak mesela ben şimdi asla süheylaya gitmem.

Ya allahaskina su tucenin fali cikiyor demeyin cok olumsuz bir insan herkese neler neler soylemiste kac yildir çıkmamış
Aynen ya Tuğçe de falcı olmuş ya. Banada çok olumlu şeyler söyledi hani nerde. O yüzden o ne dediyse tersini düşünün. Cok eskiden ilk başladığı günlerde baktirmistim. Bide orda demet var demet in bitmiş bu iş bidaha kesinlikle olmaz dedikten sonra olan çok güzel 7 8 ayim geçmişti hani olmazdı

Aslında meryemin de dediği şeyler çıkmıyor ama daha onceden de söylemiştim meryemin anı çok iyiydi taynattan sonra oda kayıp nerde çalışıyorsa.

Aslında meryemin de dediği şeyler çıkmıyor ama daha onceden de söylemiştim meryemin anı çok iyiydi taynattan sonra oda kayıp nerde çalışıyorsa.
valla canım meryem hanım izmirli idi ve galiba geri dönmüş dediler. aynen katılıyorum. gelecek tırt. ama anı biliyor. aslında kadının gizemli bir medyum havasıda vardı ama?

canım ben ilk fal macerama süheyla hanım ile başlamıştım, ve dediği çoğu şey çıktı bana, ve tam tersi olumsuz değil de olumlu konuşuyor, olumsuzlarıda söyler tabi,ama bi uslubu kibrlığı vardır, ben ara ara yine giderim ona ve, el falında kahvesn de vs çıkar dedikleri,
sen böyle anlatınca ben çok şaşırdım....

ya canım ne güzel senin bütün falların çıkıyor. olumsuzluk bizde herhalde yada çok acele ediyoruz.

Kız yazık etmişsin parana,geçmiş olsun valla
Aynen ben de başkası mı acaba diye dusunuyodum kac gundur

Falcıların gelecek ile söyledikleri bana hiç çıkmaz ama dün , sılanın görüp üzüleceksin dediği şey oldu . Kadın Israrla demişti göreceksin , şaşıracaksın ve üzüleceksin diye ...

hakikaten burada bildi şok oldum inanılmazdı denen kişilerin hemen hemen hepsine gitmişimdir. benim fallarım nasıl bende bu derece şahane çıkmadı ona inanamıyorum. bu kişilerin başında da sıla nur zehra geliyor. hani vasat olsa anlayacağım vasatın da taaaa altında İDİ BENDE ....tabii ki kişiye göre değişir fikir ve sonuçlar .
eylül birkaç yıl önce evet enteresan şeyler tutturuyordu yüzde 50-60 oranında yüzde 100 diyemem tarihlere takılmamak şartıyla. şimdilerde nasıl bilemem hakkını yemeyeyim.

ya canım ne güzel senin bütün falların çıkıyor. olumsuzluk bizde herhalde yada çok acele ediyoruz.

canım, ben 3 senedir fal baktırıyorum, önceleri bende de çıkmayanlar vs çok oldu, ama artık güvenilir falcılara gidiyorum belki, iyi hissetmediklerime gitmiyorum
özlem ve fatoş bende patladı evim kafedeki, bana bunlar çıkmadı, hiç bi dedikleri diyeyim fatoş belki bişeyler görmüş olabilir ama mayısta da bişey olmazsa komple patlıycak verdiği süre içersinde...
bunlar dışında süheyla var ya su bakan onun 1 dediği şey çıktı, bi dediği şey çıkmadı tersi gerçekleşti
bu son kafedeki süheylanın da çoğu dediği çıkar bende ama 50 tl ve ben bu ara parasız olduğumdan gidemiyorum
neslihan abla yakın zamanda çok başarılı ben de, verdiği tarihler bazen gecikiyor, ama dediği gibi çıkıyor
taksim cafe mustafa abi, onun da çoğu dediğini yaşıyorum
denize gittim geçen, yani bana sora sora fal baktı beğenmedim, dedikleri çıkarsa yazarım, bi de fiyatı arttırmıştı 10 tl den 20 ye .... dedim böyle canavarları sevmiyorum, bi daha da gitmek istemiyorum böyle olunca...
ezeli demiştim onunda dediklerinden çıkan oldu, belki bi daha giderim
demete gittim, o zaman 1 ay içersinde olucak dediği şeyleri yaşadım, ona da gidebilirim belki bu ara
bir de leyla ya gittim 2 hafta oldu :) onunda 2 dediği şeyi yaşadım
eskiden ben de piyasadakileri tek tek denerdim, ama mesela şu sılayı hissedemiyorum 50 tl de pat die vermek de istemiyorum, 10 liralık 5 tane fal baktırrım falı geç neler neler alırım kendime
online dan da baktırıyorum, orda da dediklerini yaşadıklarım falcılar var

canım ezel nasıldı sen de ?
geçen konuşamadık

evet konuşamadık iyi denilebilir fiyat uygun olduğu için ama dediğin gibi anı anlatıyor gelecek anlatmıyor zorlasan da biraz ...
ben sana yeni keşfimi anlatacağım müsait zamanda görüşelim

Falcıların gelecek ile söyledikleri bana hiç çıkmaz ama dün , sılanın görüp üzüleceksin dediği şey oldu . Kadın Israrla demişti göreceksin , şaşıracaksın ve üzüleceksin diye ...

bende bugün akşam gidicem sılaya merak içinde bekliyorum sen ne baktırdın? yukarılarda karalama falan demişlerdi diye onu düşünüyodum ama varsa başka bi öneriniz değerlendirebilirim:))

Arkadaşlar selam . Ben gittiğim falcılar hakkında hiç olumlu eleştiri yapmamışımdır şimdiye kadar , sıla için de olumlu şeyler yazınca insanlar çok fazla özel mesaj atıp soruyorlar .ben kimseyi yanlış yönlendirmek istemen . Size gidin de asla demiyorum . Az para değil . Hem umut tüccarlığı . Bi taraftan da kızıyorum aslında hem falcılara hem bize . Dediğim gibi kadın geçmişte iyiydi . Ama bi şekil geçmişi biliyorlar zaten hem zaten önemi de yok . Geçmişin bize ne yararı var ki ! Olmuş bitmiş . Sılanın şimdiye kadar dediği bir şeyi dün yaşadım . Önemli kısmı Mayıs'ın 10'u . Çıkarsa da çıkmazsa da yazıcam zaten . Amaç bizim birbirinize doğru bilgi verip yönlendirmemiz . Yoksa emin olun falcılar bizden zengin . Kendi baktırdığım falı baz alıyorum şöyle ki , 1 yıl öncesine kadar o kadar çok falcı denedim ki . Hepsi fos . Bir de yuvarlak konuşmam ben . Enerji meselesi sana çıktı bana çıkmadı diye bişeye de inanmıyorum . Bilen her halükarda bilir . Çıktıysa çıktı çıkmadıysa çıkmadı . Babamın kızı değiller sonuçta . Sıla'ya gitmek isteyen varsa biraz bekleyin isterseniz . Burada benim gibi gidip sonuç bekleyenler var . Herkes yazacak zaten sonucu . Biraz daha bekleyin isterseniz . Sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…