Ankara'daki Falcılar

Arkadaslar merhaba,
ben böyle ara ara giriyorum eskiden ( bi 3 sene önce) her gün girerdim, her gün fal baktırdıgım için:)
Son zamanlarda da yine bi baktırasım var ama isimler hep aynı, özellikle su Zehra hanım Mamak tarafında evi bir okula yakın olan hanım mı? eger öyleyse, ben ona baktırdım. aslına bakarsanız bu fal olayına o kadar para dökmüşüm ki, hayret ediyorum aklım nerdeymiş diye ama işte yine duramıyorum. haftaya sehir dısından bi arkadasım gelecek, o bir arastır dedi, ben de en iyisi buraya yazmak diye düşündüm. özellikle gönül işlerinde başarılı yorumlar yapan birine ihtiyacımız var. Para olayı aslında o kadar önemli degil ama bence max 50 tl verilmeli bir fala, ( zamanında o Nisana bile 200leri göz kırpmadan verirdim)
var mı derdimize derman olacak birisi acaba:)

Kızlar an ıtıbarıyle sılanın bır dedıgı cıkmıs bulunuyor askla alajakı degıl ama paulasmak ıstedım

kızlar bende fal baktıracak para kalmadı arkdşımda tutturdu bi falcı duydum gidelim diye bu sırada banada fal ısmarladı acayip hoşuma giden bi faldı. çokmu güzel şeyler söyledi hayır ama çok hoşuma gitti. doğruları duydum sanki bakalım 15 günlükte bi süre verdi çıkarsa yazarım yine. fiyatını sormayın bilmiyorum ısmarlanan bi faldı bayağıda uzun baktı. belki bileniniz vardır. tunalıda ömer bey

Tam yer tarifi alabili miyiz?

Tunalı Hilmi Caddesi Önal Pasajı 59/g tılsım cafe. giden olursa yada gitmiş olan biri varsa değerlendirme yaparsa iyi olur. biraz bekle istersen 15 gün falan bi bakalım çıkarmı çıkmazmı

Biraz beklerim canım yorumlarını

Merhabalar samimiyetle yazdığım bir yazıya reklam diye
onyargilarinizi yapistirmaniz hiç hoş değil ben buraya deneyip sonucunu gördüğüm bir şeyi yazdım, siz de eğer deneyip reklam olduğunu düşünüyorsanız ancak o zaman buraya reklam yorumunu yapabilirsiniz.

Kim icin yorum yapmışsınız

Bu arada bana çıktı söyledikleri ve sana çıkmadı diye reklam mı oldu, asıl reklamı sen yapıyorsun bu sayfada dünyanın parasını falcilara dağıttığın için herkesi para yemek icin bu işi yapıyor sanıyorsun, insanları karalayarak onların ekmeğine mani olma, sorun enerjinle ilgili olabilir, biz ekipce gittik hepsini de bildi.

o reklam tezini çürütüyüm o halde sineme 2 ay falan oldu gideli lens takan bi kız. harf bilme yeteneği dışında gerçekleşen tek birşeyi olmadı. üstelik çokta pahalı
O zaman ben neden söylediği şeyleri yaşıyorum şu anda buna şaşkın olduğum için bu sayfada dile getirdim.

O zaman ben neden söylediği şeyleri yaşıyorum şu anda buna şaşkın olduğum için bu sayfada dile getirdim.
1.cisi biraz daha üstlere bakarsan reklamcı diye yazan ben değildim. Birisi reklamci yazdi cvp olarak Ben o tezi cürutuyum o halde diye yazdım sana ciktiysa ne mutlu. Bizede çıkmadı. Herkese çıkar çıkmaz diyede bişey yok. Ama muhatap alacağın kişi ben değilim çünkü reklamcı diye ben yazmadım dikkatli bak.

Bu arada o falcilarin yaptığı işlerden daha ağır işler yaparak kazanıyo Insanlar parayi sen falcı ların ekmek parasini dile getirirken başkalarını unutuyosun. O yuzden ben yada bi başkası begenip beğenmediği ni yazsın diye böyle bi site var. Reklamcı diyen arkadaşa da katılıyorum tek msj ve Sinem. Ve bu kadar da savunma. Senin tabir ettiğin gibi ne sinemi nede bi başkasını karalama dim beğenmedim çıkmadı derim. Bunu herkeste çok iyi bilir. Ve bunları söylemek için burdayiz Sinem hanim bol kazançlar

Canlarrrr şimdi size bugün gittiğim ilk defa gittiğim yerden bahsedeyim tabiii burdan bir arkadaşın tavsiyrsi üzerine gittim korkudan adını burda hiç bahsetmemis bile malum reklamci olayindan dolayi ama ben yazacam niye biliyormusunuz benim Sıla hikayemi burdan okuyanlar bilir daha gidemedim bu arada Sılaya. Zehra ablayi begendim ama çok pahalı Avradan bahsettim o da pahalı bugün gittigim Yasemin evimdeki kahve tarot 40 bakiyormus ilk gittigim icin 30 a bakti eeeee sonuç mu zehra ve Avra ve arada bi kişi daha vardi onunda dedikleriyle aynı evet digerleri daha detaylara giriyorlar ama Yasemini tavsiye ediyomm çok tatlı bir enerjisi var...
Amma Sıla ya illa gidecemmm çarşamba günü inşallah gidecem onunla da ilgili yazip bu fal olayini noktalamayi düşünüyorum

Ayyyy reklamcı değilim begendiklerimi yaziyorum paylasiyorumm benimle paylaşan arkadaslara bide burdan teşekkür ederim işte ariyoruz gidiyoruz ama herkes bir kişide karar veriyo dogru insanı bulmakda önemli benim yanıp tutustugum Sılayı gidip de begenmeyen var.

Kizlar bu hafta ankaraya geliyorum var mi oneriniz en son telde bakan yigite baktirdim fena degildi ama 50 etmez.

Canlar bi düzeltme yapayım Yasemin 60 a bakiyordu 50 e bakti yanlış yazmışım kusura bakmayın

[QUOT"benberrin, post: 40708081, member: 495708"]bu Yasemin Dikmen deki Yasemin mi ?????[/QUOTE]
Yokk canım evim kafe deki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…