Ankara'daki Falcılar

birinin memnun kaldığından diğeri kalmayabiliyor..beklentilerle alakalı bence.kimi geçmişten üç beş şeyde olsa duymak istiyor kimi sadece geleceği, geleceğide uzun vadede söyleyince beğenmiyoruz daha çok var diye:) yani herkesin kıstası farklı olduğu için normal memnuniyet derecelerinin böyle olması

kızlar ben birini önermek üzereyim. yarın bir buluşacağım sonrasında önereceğim. ama bu defaki diğerleri gibi olmıcak öyle hissediyorum. kafe falcısı gibi değil yani.

canım, ben 3 senedir fal baktırıyorum, önceleri bende de çıkmayanlar vs çok oldu, ama artık güvenilir falcılara gidiyorum belki, iyi hissetmediklerime gitmiyorum
özlem ve fatoş bende patladı evim kafedeki, bana bunlar çıkmadı, hiç bi dedikleri diyeyim :KK70: fatoş belki bişeyler görmüş olabilir ama mayısta da bişey olmazsa komple patlıycak verdiği süre içersinde...
bunlar dışında süheyla var ya su bakan onun 1 dediği şey çıktı, bi dediği şey çıkmadı tersi gerçekleşti
bu son kafedeki süheylanın da çoğu dediği çıkar bende ama 50 tl ve ben bu ara parasız olduğumdan gidemiyorum :KK70:
neslihan abla yakın zamanda çok başarılı ben de, verdiği tarihler bazen gecikiyor, ama dediği gibi çıkıyor
taksim cafe mustafa abi, onun da çoğu dediğini yaşıyorum
denize gittim geçen, yani bana sora sora fal baktı beğenmedim, dedikleri çıkarsa yazarım, bi de fiyatı arttırmıştı 10 tl den 20 ye .... dedim:KK70: böyle canavarları sevmiyorum, bi daha da gitmek istemiyorum böyle olunca...
ezeli demiştim onunda dediklerinden çıkan oldu, belki bi daha giderim
demete gittim, o zaman 1 ay içersinde olucak dediği şeyleri yaşadım, ona da gidebilirim belki bu ara
bir de leyla ya gittim 2 hafta oldu :) onunda 2 dediği şeyi yaşadım
eskiden ben de piyasadakileri tek tek denerdim, ama mesela şu sılayı hissedemiyorum 50 tl de pat die vermek de istemiyorum, 10 liralık 5 tane fal baktırrım :KK70: falı geç neler neler alırım kendime :KK70:
online dan da baktırıyorum, orda da dediklerini yaşadıklarım falcılar var
Bu neslihan abla nerde kuzj mustafayı bende sevıyorum gecen sene dedıgını yasamıstım bu yıl beklıyorum cıkarsa yasarım

Kızlar lütfen rica ediyorum kararsızlıktan kafayı yemek üzereyim... sınavlarım var önceki sayfalara bakmaya vaktim yok ama lütfen bana birilerini önerin iyilerden ama baya iyilerden olsun lütfen şimdiden sağ olun iyilerden olsun mümkünse...

canım, ben 3 senedir fal baktırıyorum, önceleri bende de çıkmayanlar vs çok oldu, ama artık güvenilir falcılara gidiyorum belki, iyi hissetmediklerime gitmiyorum
özlem ve fatoş bende patladı evim kafedeki, bana bunlar çıkmadı, hiç bi dedikleri diyeyim :KK70: fatoş belki bişeyler görmüş olabilir ama mayısta da bişey olmazsa komple patlıycak verdiği süre içersinde...
bunlar dışında süheyla var ya su bakan onun 1 dediği şey çıktı, bi dediği şey çıkmadı tersi gerçekleşti
bu son kafedeki süheylanın da çoğu dediği çıkar bende ama 50 tl ve ben bu ara parasız olduğumdan gidemiyorum :KK70:
neslihan abla yakın zamanda çok başarılı ben de, verdiği tarihler bazen gecikiyor, ama dediği gibi çıkıyor
taksim cafe mustafa abi, onun da çoğu dediğini yaşıyorum
denize gittim geçen, yani bana sora sora fal baktı beğenmedim, dedikleri çıkarsa yazarım, bi de fiyatı arttırmıştı 10 tl den 20 ye .... dedim:KK70: böyle canavarları sevmiyorum, bi daha da gitmek istemiyorum böyle olunca...
ezeli demiştim onunda dediklerinden çıkan oldu, belki bi daha giderim
demete gittim, o zaman 1 ay içersinde olucak dediği şeyleri yaşadım, ona da gidebilirim belki bu ara
bir de leyla ya gittim 2 hafta oldu :) onunda 2 dediği şeyi yaşadım
eskiden ben de piyasadakileri tek tek denerdim, ama mesela şu sılayı hissedemiyorum 50 tl de pat die vermek de istemiyorum, 10 liralık 5 tane fal baktırrım :KK70: falı geç neler neler alırım kendime :KK70:
online dan da baktırıyorum, orda da dediklerini yaşadıklarım falcılar var
Cnm demetle leyla nerde kaca bakiyor

Bu Demet değişik gelmişti bana. Isme kadar bildi ama sözde benim cinim varmış bana aşıkmış kimseyle olamazmışım ben çünkü cinim izin vermiyormuş. Sevdiğim adamda asla ve asla gelmeyecekmiş Nisan da bana baş harfi e yle Başlayan biri olacak ciddi falan Demişti olmadı öyle bişiyde sadece direk isim bilmesi beni şaşırtmıştı cin olayı baya komikti ama

Silaya gittim.Agzimdan bariz laf alip bakmaya calisti. Sohbeti guzel kendi ttatli bi kizcagiz 5-10 lira olsa arada sohbet icin giderdim ama fala bidaha gitmem. Hic bir dogru sey soylemedi ve bilemedide. Önermiyorum.
Ordan cikip özleme gittim . 10 tl icin gayet guzeldi begendim, bidaha giderim. Şöyle ki annem biraz rahatsız ama hiç aklımızda olmayan bi rahatsızlığı çıktı. Neyse mayısın ilk haftası ameliyat olacak dediler. Özleme gittiğimde aklımda yoktu bile bu. Falda dediki annenin böle böle rahatsızlığı mı var, korkulcak hiç bişey yok basit bişi o. Bende ameliyat olucak dedim yok olmayacak bu basit bişi dedi. Eve geldim akşam annem başka doktora gittipini ameliyattan vazgeçildiğini söyledi. O anlık durumu bildi mesela. Gelecekle ilgilide telefonda bakan yiğitle birebir aynı tarifleri aynı zamanları ve aynı şeyleri söyledi. Karşıma cıkıcak cocugun tipine göz rengine burcuna kadar yiğitle aynı konustu. Çıkarsa yine yazarım zaten zamanı var. Sılaysa onlarla tamamen alakasız şeyler söyledi hatta söyleyemedi bile:) ama üçü arasındada en sohbet ettiğim sılaydı o yüzden kötü bişeyde söylemek istemiyorum sadece ben bidaha gitmem.

Cnm demetle leyla nerde kaca bakiyor

demet gırgır da, olumsuzları çatır çatır söylediği için beğenmeyende var, bana dediklerinden çıkanlar oldu
leyla evinde bakıyor canım,ben de birilerinin vasıtasıyla gitmiştim, kadın tanıdıklarına bakıyor, numarası da yok zaten, ondan izin almadan da iletemem burda sana, kusura bakma canım

At canım bulunsun :
birazdan yazıyorum tatlım

Silaya gittim.Agzimdan bariz laf alip bakmaya calisti. Sohbeti guzel kendi ttatli bi kizcagiz 5-10 lira olsa arada sohbet icin giderdim ama fala bidaha gitmem. Hic bir dogru sey soylemedi ve bilemedide. Önermiyorum.
Ordan cikip özleme gittim . 10 tl icin gayet guzeldi begendim, bidaha giderim. Şöyle ki annem biraz rahatsız ama hiç aklımızda olmayan bi rahatsızlığı çıktı. Neyse mayısın ilk haftası ameliyat olacak dediler. Özleme gittiğimde aklımda yoktu bile bu. Falda dediki annenin böle böle rahatsızlığı mı var, korkulcak hiç bişey yok basit bişi o. Bende ameliyat olucak dedim yok olmayacak bu basit bişi dedi. Eve geldim akşam annem başka doktora gittipini ameliyattan vazgeçildiğini söyledi. O anlık durumu bildi mesela. Gelecekle ilgilide telefonda bakan yiğitle birebir aynı tarifleri aynı zamanları ve aynı şeyleri söyledi. Karşıma cıkıcak cocugun tipine göz rengine burcuna kadar yiğitle aynı konustu. Çıkarsa yine yazarım zaten zamanı var. Sılaysa onlarla tamamen alakasız şeyler söyledi hatta söyleyemedi bile:) ama üçü arasındada en sohbet ettiğim sılaydı o yüzden kötü bişeyde söylemek istemiyorum sadece ben bidaha gitmem.
Aynen ben hep diyorum özlem iyi diye. Sılayı bnde beğenmedim. Ozlem hayatımı ezberledigi için çok gidemiyorum. Yoksa 10 tl ye gayet iyi

Kizilay da Çatı cafede Tuana var benm cok dikkatimi cekmisti yaradani dilinden dusurmuyor birde dualar vermisti oku diye bende inanmiyordum normalde ama yildizname acar gibi bakiyor fala kesin herseyi biliyor demiyorum ama cogu dedigi cikti uzun zamandirda gidiyorum

Bu Demet değişik gelmişti bana. Isme kadar bildi ama sözde benim cinim varmış bana aşıkmış kimseyle olamazmışım ben çünkü cinim izin vermiyormuş. Sevdiğim adamda asla ve asla gelmeyecekmiş Nisan da bana baş harfi e yle Başlayan biri olacak ciddi falan Demişti olmadı öyle bişiyde sadece direk isim bilmesi beni şaşırtmıştı cin olayı baya komikti ama

bu demet gırgırdaki demet mi? hiç de öle cinlerin var diyen bi tip değil, kahvesini tavsiye ederim onun,giden kahve baktırsın

Aynen ben hep diyorum özlem iyi diye. Sılayı bnde beğenmedim. Ozlem hayatımı ezberledigi için çok gidemiyorum. Yoksa 10 tl ye gayet iyi

özlem bi bende tutmadı heralde...
bu enerji işi gerçek, herkesin kimyası birbiriyle tutmuyor arkadaşlar, benim dediklerimden memnun kalan varsa ona göre deneyin, boşuna paranız gitmesin

bir de ben ezgiye gitmiştim onu yazmayı unuttum, onunda dediklerini yaşadım, ezgiye daha önceden de gitmiştim, cidandayken
martta gittim nisan da dediklerini yaşadım 1 2 şey dışında onun da daha süresi var
hamileymiş zaten, sigara içiyo ama, hamile bi insanın sigara içmesi ters geliyor bana... kaçırmadan deneyebilirsiniz, benle enerjisi tutanlar

sürekli yeni falcılara gitme hastalığımı sanırım artık yendim
iki kişi var bundan sonra baktıracağım güvendiğim bugün hesapladım inanılmaz paralar harcamışım

X