Ankara'daki Falcılar

Piyasadaki falcilar belli sonuclarida ortada bura forum iyi kotuyu ayirt etmek amacimiz. Ben hala sozumun arkasindayim. Burda okadar kisiyiz hepimuz ortak begendigi varmi yok. Acikca diyorum fali cikan falcisindan memnun olan falci aramaz

Piyasadaki falcilar belli sonuclarida ortada bura forum iyi kotuyu ayirt etmek amacimiz. Ben hala sozumun arkasindayim. Burda okadar kisiyiz hepimuz ortak begendigi varmi yok. Acikca diyorum fali cikan falcisindan memnun olan falci aramaz

işte ben de bunu diyorum böyle insanlar da var, buraya giren herhangi birinin o insanlardan olmayacağının bir garantisi yok, çok umut kırıcı konuşmanın anlamı yok. Bugün tesadüfen okulda tanıştığım biri biz faldan bahsedince ben 2 yıldır leyla diye birine gidiyorum; kadının yok öyle bir şey imkansız diye terslediğim dedikleri bile çıktı bana, şimdi de başka kimseye gitmiyorum ama ev arkadaşlarıma çıkmadı dedikleri dedi. İşte falcı aramayan biri dediğiniz gibi. Bu işin farklı bir boyutu var, kendi tecrübelerimiz bir yere kadar yol gösterir farklı bir iş bu enerji işi genellemeye pek uygun değil bence.

G
Gitmiyirum zaten biraktim. Burdan cikan deddikleri hepsine gittim kizilayindan bahcelisine tunalusindan ,,
Sonuc cikmadi. Onu dile getiriyorun ben ankarada saydigim bolgelerde adam akilli bileni yok tatlim. Bunlargercek bende bilip baskasinda bilmiyorsa sorun bende degil faka bakanda dir kendimizi kandirmayalim. Hepimizin amaci iyibirini bulmak insallah buluruzz

Yapma cnm ya bir falci ki iyi para aldi bu sana donecek dedi bir ay sonra adamin evlendigini duydum. Ne diyim simdi enerjimi tutmadimi diyim bariz isi bilmiyor. Ve bu falci falcimi simdi.

Yapma cnm ya bir falci ki iyi para aldi bu sana donecek dedi bir ay sonra adamin evlendigini duydum. Ne diyim simdi enerjimi tutmadimi diyim bariz isi bilmiyor. Ve bu falci falcimi simdi.

bence o biraz umut tacirliği, pembe tabloculuk, bu da çok var yalan değil. Biz umut arıyoruz onlar da umut sunuyor işte hiç hissi olmadan sıkanlar da çok. En güzel hiç gitmeden yaşamak, ama yenik düşüyoruz işte.

Aynenn tatlim sana katiliyorumm

hadi ya tuh, zaten ben su evimin ünlü yaseminini merak ettim, o kadar soranı olmuş ki başkasını yerine koymuslar demeki iyiymiş
yasemine baktırdım 2 kez gayet güzel anda VE geçmişte. Söyledikleri çıkarmı nisan sonuna kadar belli olacak o yüzden şuan için anda ve bazı olayları bilme konusunda iyiydi. peki çıkarmı bence çıkmazzzzzzzzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…