Ankara'daki Falcılar

Neden onun numarasini vermediler hala anlamis degilim
Merhaba :)
Bu ismi gündeme getiren benim. Daha önce de açıklamıştım tekrar açıklayayım. Ben bu kadını uzun zamandır duyuyordum fakat 1 yıl kadar önce baktırmak istediğimde Ankarada olmadığını öğrendim sonra konu kapandı gitti bu yıl numarası yine ulaştı ve ben bu topiğe yazdım izin verirse numarayı vereceğimi aramam zaman aldı çünkü telefona çıkmadı ilk başta. Birkaç gün sonra yine aradığımda ise 1 hafta sonrasına randevu verdi fakat tarih geldiğinde yine telefonu açmadılar. En son bir tanıdığının ismini verdiğimde baktı çok sağ olsun. Kendisi bakmak istemiyor fazla hatta önceden evinde bakarmış artık evine kimseyi sokmuyor çünkü baya olay yaşamışlar. Baya kişi mesaj attı bana ben de tek tek dönmek yerine ''Binnaz abla'' da açıklama yaptım ilk aralıkta. Baktırdıktan sonra aşırı rahatsızlandım günlerce doktor-hastane gezdim ve hala iyileşemedim. Burda bana sitem eden kişiler de oldu ve hala devam ediyorlar. Bu konu hakkında yorum yapmayacağım çünkü tekrardan tartışmak istemiyorum belli şahıslarla. Belki rahatsızlanma sebebim faldı bilmiyorum günahını almayayım.
Falı hakkında konuşmak gerekirse; çok büyük beklentilere girmeniz doğru değil. Güzeldi tutarlıydı çıkıp-çıkmadığını söylemek istemiyorum. Ama çok fal baktıranları tatmin edeceğini sanmıyorum çünkü sorulara '' Olabilir Allah bilir'' tarzı dediği de oldu. Çok fazla bir şey söylemedi yani eğer isim,harf,yaş,görünüş tarifi felan vermedi. Yuvarlak konuştu bazı yerlerde. Ben bir kere baktırdım ikinciye bakacağını sanmıyorum çünkü numarasını verebilmek için izin istediğimde rahatsız olduğunu beni kırmamak için '' yani eğer çok yakınsa '' diye başlayıp vermeye gönlü razı olmadığı anlaşıldı eğer bakmak istese sizce neden haftalarca bekletsin aradığımda açmasın. Yine de siz bulursanız numarayı belki ikna edebilirsiniz fal olayı için ama bana böyle demişken benim numarayı dağıtmam hoş olmazdı. Kadın baya yaşlı çünkü ben olsam ben de rahatsız olurdum fallar inanılmaz enerjileirni alıyor. Uzun lafın kısası ben kendisini sevdim çok falcı patır patır bir şeyler söyledi tarih verdi isim verdi ve hepsi hikayede kaldı en azından birine helal edeceksem ona ederim aldığı parayı.
Umarım beni anlamışsınızdır tercihine saygı duyuyorum Sevgi Teyze'nin bakıp bakmama onun kararı. Belki başkasına başka bi şey söylemiştir bilmiyorum ama bana dediği bu yöndeydi bu konunun tekrar tekrar açılması bence sadece yeni '' Sevgi Teyze''lerin üremesine yol açacak inanmayın orda burda reklamını numarasaını dağıtmıyor şimdiden şu anı kollayan sahte çakallara söyleyeyim boş yere günaha girmesinler.

ARKADAŞLAR BUGÜN NE YAZIKKİ BEKLEDİĞİM OLAY OLUMSUZ BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİ. İNANIN ŞU ANKARADAKİ SEFİL FALCILAR VERDİĞİM PARALARI BİR BEN BİLİYORUM. HEPSİ YALANCI VE DOLANDIRICI. UMMAZSINIZ AMA BİR TEK BU KONUDA İKİ KİŞİ BİLDİ BİRİSİ RUKİYE BİR DİĞERİDE RENGERENK KAFEDEKİ TUBA GERİ KALANLARIN HEPSİ YALANCI SAKIN GİTMEYİN. ARTIK BU İKİ KİŞİDEN BAŞKA KİMSELERE FAL BAKTIRIP BOŞUNA PARA VERMEYECEĞİM.HABERİNİZ OLSUN.

Merhaba :)
Bu ismi gündeme getiren benim. Daha önce de açıklamıştım tekrar açıklayayım. Ben bu kadını uzun zamandır duyuyordum fakat 1 yıl kadar önce baktırmak istediğimde Ankarada olmadığını öğrendim sonra konu kapandı gitti bu yıl numarası yine ulaştı ve ben bu topiğe yazdım izin verirse numarayı vereceğimi aramam zaman aldı çünkü telefona çıkmadı ilk başta. Birkaç gün sonra yine aradığımda ise 1 hafta sonrasına randevu verdi fakat tarih geldiğinde yine telefonu açmadılar. En son bir tanıdığının ismini verdiğimde baktı çok sağ olsun. Kendisi bakmak istemiyor fazla hatta önceden evinde bakarmış artık evine kimseyi sokmuyor çünkü baya olay yaşamışlar. Baya kişi mesaj attı bana ben de tek tek dönmek yerine ''Binnaz abla'' da açıklama yaptım ilk aralıkta. Baktırdıktan sonra aşırı rahatsızlandım günlerce doktor-hastane gezdim ve hala iyileşemedim. Burda bana sitem eden kişiler de oldu ve hala devam ediyorlar. Bu konu hakkında yorum yapmayacağım çünkü tekrardan tartışmak istemiyorum belli şahıslarla. Belki rahatsızlanma sebebim faldı bilmiyorum günahını almayayım.
Falı hakkında konuşmak gerekirse; çok büyük beklentilere girmeniz doğru değil. Güzeldi tutarlıydı çıkıp-çıkmadığını söylemek istemiyorum. Ama çok fal baktıranları tatmin edeceğini sanmıyorum çünkü sorulara '' Olabilir Allah bilir'' tarzı dediği de oldu. Çok fazla bir şey söylemedi yani eğer isim,harf,yaş,görünüş tarifi felan vermedi. Yuvarlak konuştu bazı yerlerde. Ben bir kere baktırdım ikinciye bakacağını sanmıyorum çünkü numarasını verebilmek için izin istediğimde rahatsız olduğunu beni kırmamak için '' yani eğer çok yakınsa '' diye başlayıp vermeye gönlü razı olmadığı anlaşıldı eğer bakmak istese sizce neden haftalarca bekletsin aradığımda açmasın. Yine de siz bulursanız numarayı belki ikna edebilirsiniz fal olayı için ama bana böyle demişken benim numarayı dağıtmam hoş olmazdı. Kadın baya yaşlı çünkü ben olsam ben de rahatsız olurdum fallar inanılmaz enerjileirni alıyor. Uzun lafın kısası ben kendisini sevdim çok falcı patır patır bir şeyler söyledi tarih verdi isim verdi ve hepsi hikayede kaldı en azından birine helal edeceksem ona ederim aldığı parayı.
Umarım beni anlamışsınızdır tercihine saygı duyuyorum Sevgi Teyze'nin bakıp bakmama onun kararı. Belki başkasına başka bi şey söylemiştir bilmiyorum ama bana dediği bu yöndeydi bu konunun tekrar tekrar açılması bence sadece yeni '' Sevgi Teyze''lerin üremesine yol açacak inanmayın orda burda reklamını numarasaını dağıtmıyor şimdiden şu anı kollayan sahte çakallara söyleyeyim boş yere günaha girmesinler.
Tesekkurler cnm

Kızlar evim öykü deneyen var mı arkadasım fatoşa gidince ben de öyküyü deneyim dedim, sacma geldi, bildiği pek bişey yoktu, sizden deneyen var mı ?

Bu arada bir arkadasım da evim fatoşun dediklerini yaşadı bugün bir daha gitti, onları fala sürükleyen benim onlara çıkıyor bana çıkmıyor arkadaş :KK34::KK34:

forumcak birimizin beğendiğini birileri beğenmiyor, ezel beni şok etmişti, benim hakkımda söyledikleriyle, yani bu kadar ayrıntı detayı, kahveme bakmadan bilmesi, eski sevgilimi rüyamda görmüştüm gitmeden 2 gün önce, onu bilmesi beni daha da çok şaşırttı açıkcası, gelecekten benim ona sormadan kendisini söylediği bişey çıktı, annemin farklı bi romatizması var ve onun ağrıları arttı bu ara ezel yoğunlaşıcağını söylemişti, yakın zaman içersinde, eses konuların çıkmasını bekliyorum :)

öncelikle hoş geldin canım, daha önceden dediğim gbi, ben de öyle bi durum olmadı, biliyosun ben neslihan abkayada çok giderim % 80-90 çıkar bende falları, ama burda çoğu kişi onu da beğenmiyor :) ezelin dediklerini beklemedeyiz, kadının büyü müyü o tarz işlerle uğraştığını söylemiştim önceden, ve gelecekle ilgili merak ettiklerinizi sormadan pek dile getirmiyor, umarım senin de her şey gönlüne göre olur :)

canım benim; burda bir üye geldi söyledi, vericem die de insanları kandırdı 1.5 ay oyaladı, insanlar msj attı bi sürü kimseye cwp vermediği gibi, artist artist yazdı, telefondan da bakıyo vs. dedi, sonra da vermedi telefonunu
ben önceden sevgi teyzenin iyi olduğunu duyduğumdan 1,5 ay sonra bu bayana msj attım, diğer insanları sallamadığı gibi benide salamadı, sonra üstüne gittim, vermiycem dedi, hala da açık kapı bırakıyodu, ben gittim, beğendim, özelden bana msj atın modundaydı, günahını almak istemem ama içimden bir his kendince birilerine verdiğini söylüyor telefon numarasını, ama kesin bişey diyemem, 2,5 yıldır bu forumdayım forumda tek tartıştığım şahıs kendisydi...
ben de öğrenemedim arkadaşlarımdan tel no yok, ama baya iyi yani, %100 çıkmış onun falı arkadaşımda, bulursan bizlerede el et tatlım
Bende bulamadımkı batıkent mesaya gıdelım elbet bılen vardır:)))

yasemine baktırdım 2 kez gayet güzel anda VE geçmişte. Söyledikleri çıkarmı nisan sonuna kadar belli olacak o yüzden şuan için anda ve bazı olayları bilme konusunda iyiydi. peki çıkarmı bence çıkmazzzzzzzzzzz :KK70:

yasemin an da müthiş nokta atışları vardır canım, ama gelecek konusunda o kadar başarılı değil, 1 2 hafta içersinde dedikleri çıktı,diğerleri çıkmadı, dedikleri çıkınca anlıyosun çıktığını, daha önceden yazmıştım sana...

Kızlar evim öykü deneyen var mı arkadasım fatoşa gidince ben de öyküyü deneyim dedim, sacma geldi, bildiği pek bişey yoktu, sizden deneyen var mı ?

öykü iyi değil galiba canım, veterinermiş öykü bu arada :)
S sripapatya yeni birinden söz etti, evimdeymiş o da özgeydi heralde adı onu dene 10 tl miş

Bende bulamadımkı batıkent mesaya gıdelım elbet bılen vardır:)))

bu sevgi teyzeyi bana öneren arkadaşımla aynı planı yaptık :KK70: geçen , kapasına dayanalım dedik, o sevgi teyzeyle dolmuşta tanışmış, 2-3 yıl önce, kadın numarasını falan vermiş o zamanlar, annesine de ona da dedikleri çıkmış, hemde ayrıntılarıyla, ben sevgi teyzeden umutluyumda bi telini bulsaydık iyi olurdu

Evim cafedeki öykü iyi değil. Ama orda birine gideceksiniz özge var çok nokta atışları oldu. Beğendim ama hergün orda değil pazartesi salı 5.30 da geliyormuş arayip gidin deneyebilirsiniz 10 tl benim gittigimde bekleyen 7 kişi vardi gelende özge yi sorunca bekledim kaç saat ama pişman etmedi bekledigime :KK70:

X