Ankara'daki Falcılar

gelecek te söylüyo, merak ettiğin soruların hala varsa, sen sorunca da söylüyor fıstık, yani bana öyle yaptı

bana pek öyle yapmadı hayatım yaa belki birkaç ay sonra iş için gider denerim tekrar. Ya sana yazdığım gibi x'le olacak mıyız: dua oku, x'le olmayacak mıyız : dua oku Yani ne olur dedi ne olmaz dedi, dua okumayacağımı da hissettirdim ona. Gerçi ben açıkçası geleceği değişken gördüğünü hissettim hani yapılacak hamlelere göre değişen. İkisi de olabilirmiş gibi.

Tsk ederim kızlar. Kure kafedeydi dimi ezel.tam yeri nerde bu kure.yanlis dgl dimi ezel kure kafede.
baldan söylemiş yerini tatlım :)

özelden yazmaya devam ediyorum o zaman ben :)

tamam canım arıyorum şimdi arkadaşımı
Slm ben bu gun kizilayda tesaduf eseri bi mekana gittim ismi alitta kafe orda gey bi falci var iskambile bktrdm ve cok memnun kaldim tavsiye edrm cogu seyi bldi fakat su anda vrdgi zmni bklyrm fakat ben cok membun kaldim

Arkadaşlar merhaba, buraya yazmayalı uzun zmn olmuş,kendimi bildim bileli ne zaman aşk hayatımda ufacıcık da olsa sendelesem soluğu falcılarda alıyorum.Son 4-5 aydır fal krizim tuttuğunda binnaz abladaki falcılara baktırıp kendimi yatıştırıyorum.Öncelikle şunu söyleyim hiçbir falcı çok enteresandır asla şu anki durumumu bilemedi,duymak istermiydim bu kadar olumsuzluğu kesinlikle hayır.Bnm dikkatimi çeken şu oldu dönüp baktığımda kim için fal baktırdıyaam bir şekilde hayatımdan çıkmış.Acaba fal baktırarak tılsımlarını mı bozuyoruz olacakların?Bana yaramadı bu fal işleri,umarım size faydası dokunur..

arkadaşlar dün asmalı konak kafedeki mehtap hanıma gittim. kadın süper fal bakıyor hemde 30 tl kahve falına bakıyor. yanlız çok sıra var. birde oradaki adamlar sizi başka kadına yönlendirirse sakın kabul etmeyin o kadın hiçbirşey bilmiyor. ama mehtap hanım süper şu ankarada 100 200 tl ye bakan kadınlarlada falı eşdeğer haberiniz olsun

Yok canım o kadarda değil Mehtap i burdan ben tavsiye ettim söylediği çoğu şey çıktı ama senin dediğin kadar değil insanları bu msjin çok büyük beklentiye sokar. O kadar çok nokta atışları yok sadece ileriye dönük şeyleri çıktı aşk hayatida daha beklemede ben çok fal baktiranlardanim o yüzden Mehtap çok şaşırtan bi falcı değil. Eminim bizim kizlarda cok begenmez bizi herkes tatmin etmiyo artik vede hiç tatmin olmayarak kalktım nokta atışları sıradan di ama kağıda yazdirdigi biseylerdee çıktı bunlarda insan hayatinda cok cikan normal olaylardandi. En önemli konu çıksın o zmn Mehtap a iyi diyeceğim.

Kizlar ezeli sormustum.ben cok begenmedim.ne söylediği pek anlaşılmiyor.sizin yasiniza başınıza bakarakjtan tahmun yapiyor.ustelik paraya gore konusan beni sogutur.zaten klasik eski tip burcuna gire sen soylesin boylesin uyiz olurum.neysem neyim dimi.akil almaya gitmisim gibi davrandi.gelecekle ilgili konusamadi.gelecegi Allahtan baskasi bilemez oda oyle diyor ama mevcut haline adam akilli bisiy de dimi. Resmen zorladim.

selam hanımlar..fal işini bırakalı 1.5 yılı aştı sanıyorum.ama arada burayı okuyordum.yeni keşfettiklerinizin 1.5 yıl öncesine göre daha berbat olduklarını görüyordum.bu dönem bir konuda bir sıkıntım wardı.burada ezel adı gecince biraz da beğenenler olunca bir gideyim dedim.yani bunu beğenip buna fal bakıyor diyenler warsa demek ki ömürlerinde hiç falcı görmemişler.kaç liralık pazarlığından sonra ayrıldığın biri war dedi.konum bu değildi ayrıca herkesin ayrıldığı biri wardır.gecelim onu dedim.başladı beni öwmeye.yok iyi kalplisin yok düşmanın çok ws.baktım konuya gelmiyor ben söyledim konumu.yine birşey yok yok yok.içim daraldı kalktım masadan.hiç ama hiç birşey bilmiyor.ne dün ne bugün ne yarın.ya yalan da olsa söyle birşeyler en azından falı çıkmadı derim.uzun lafın özeti,kafa şişirmeye meraklıysanız werin paranızı derdi satın alın.yani bu iş onun ekmek kapısı belki yazmamalıydı ama herkes ekmek kazanıyor.insanlarla alay ederek kandırarak ekmek kazanılmaz.yarım saat baktı da ne oldu? niyetimi bilsin 5 dk baksın öneml olan budur.neyse..tabii ki siz bilirsiniz ama diyeceğim şu ki,yazık paranıza we zamanınıza.bunlara para kaptırmayın.ben eski köşeme dönüyorum fal yok stres yok:) allah hepinizin muradını tez wakitte wersin de kurtulun bunlardan dilerim.

Kizlar bugun falciya gitmeyi dusunuyorum tavsiye edeceginiz biri var mi?

Bende gıtmek ıstıyorum sevgı teyzeye

Kızlar ezelin doğru söylediği kişiler de oldu burada söyledik zaten geleceği söylemiyor anı merak eden gitsin, ben anlamadığımı da belirttim. Değişik tarzda bir kadın zaten. An için iyi geleceği ağzından cımbızla alıyorsun zaten forumda da belirtildi bu. Üzüldüm ama keske bir kaç sorunuza cevap bulabilseydiniz.

Son düzenleme:
Onemli dgl.denemis oldum ama su anı bile bilemedi.evim fatos bile daha guzek yorum yapmisti.bir insanin yasina bakarak zaten tshmin edersinki ya...birbirimize soyleyelimki kotuler ayiklansin gerci bu fal isinden sıkıldım.

O kadar Haklısın ki. ..

aynen canım kadın sadce övgüler düzüyor ama bende çıkınca baya ağırlık hissettim üzerimde hiç değmez

forumcak birimizin beğendiğini birileri beğenmiyor, ezel beni şok etmişti, benim hakkımda söyledikleriyle, yani bu kadar ayrıntı detayı, kahveme bakmadan bilmesi, eski sevgilimi rüyamda görmüştüm gitmeden 2 gün önce, onu bilmesi beni daha da çok şaşırttı açıkcası, gelecekten benim ona sormadan kendisini söylediği bişey çıktı, annemin farklı bi romatizması var ve onun ağrıları arttı bu ara ezel yoğunlaşıcağını söylemişti, yakın zaman içersinde, eses konuların çıkmasını bekliyorum :)

öncelikle hoş geldin canım, daha önceden dediğim gbi, ben de öyle bi durum olmadı, biliyosun ben neslihan abkayada çok giderim % 80-90 çıkar bende falları, ama burda çoğu kişi onu da beğenmiyor :) ezelin dediklerini beklemedeyiz, kadının büyü müyü o tarz işlerle uğraştığını söylemiştim önceden, ve gelecekle ilgili merak ettiklerinizi sormadan pek dile getirmiyor, umarım senin de her şey gönlüne göre olur :)
Bende gıtmek ıstıyorum sevgı teyzeye

canım benim; burda bir üye geldi söyledi, vericem die de insanları kandırdı 1.5 ay oyaladı, insanlar msj attı bi sürü kimseye cwp vermediği gibi, artist artist yazdı, telefondan da bakıyo vs. dedi, sonra da vermedi telefonunu
ben önceden sevgi teyzenin iyi olduğunu duyduğumdan 1,5 ay sonra bu bayana msj attım, diğer insanları sallamadığı gibi benide salamadı, sonra üstüne gittim, vermiycem dedi, hala da açık kapı bırakıyodu, ben gittim, beğendim, özelden bana msj atın modundaydı, günahını almak istemem ama içimden bir his kendince birilerine verdiğini söylüyor telefon numarasını, ama kesin bişey diyemem, 2,5 yıldır bu forumdayım forumda tek tartıştığım şahıs kendisydi...
ben de öğrenemedim arkadaşlarımdan tel no yok, ama baya iyi yani, %100 çıkmış onun falı arkadaşımda, bulursan bizlerede el et tatlım

Eski bir konuyu yeniden dillendirmeye gerek yok, lütfen polemik yaratacak yorumlar yapmayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…