Ankara'daki Falcılar

Kizlar ankarada falci yok bunun altini ciziyorumm. Kac yildir gidiyorum adam akilli cikmadi. Burdaki uyelerinde bulduguna inanmiyorum. gercekten iyi bir falci bulunmus olsa ozaman neden hala falci araniyor burdan? Yok enerji meselesi yok ben cok memnun kaldin vb diyorlar ozaman sunu soruyorum neden baska falci arayisiniz var?

Eski bir konuyu yeniden dillendirmeye gerek yok, lütfen polemik yaratacak yorumlar yapmayalım

eğer bu dillendiren kişi bensem, geçen seferde kötü bişey yazmamıştım o kişi hakkında, o hakaret etti bana, bu başlıkta da değildi hakareti("binnaz abla" başlığındaydı), ve ben ban yedim( O yedi mi bilmiyorum), yine kötü bişey yazmadım, sadece o kişinin yaptığı olayı anlattım; bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum kimseyle ters bir durumum olmadı, haksızlığa uğradığımı düşünüyorum o konuda...

ben kendi adıma; düzenli olarak gitiğim 2 kişiden hala çok memnunum, ama onlar beni sevdiklerinden her şeyimi bildiklerinden, iyi olmasını istiyorlar, olumlu yorumluyorlar, bu aralar boşlukta olduğumdan başkarının görüşlerini merak ediyorum, olumsuz söyliyen var mı die...
bir de bu bi hastalık, belirsizlik varsa beklediğimiz şeylerde, ne olucak die merak ediyoruz, ve gidiyoruz başkalarına...

ben de sizin üslubunuzu hic anlamıyorum. Size çıkmamış olabilir bize de cıkmayacak olabilir, ama insanlar umut arayışında ondan falcı ariyorlar. Ayrica falci dediklerimiz insan yuzde yuz her seyi bilemezler. Siz Ankarada falci olmadigina inaniyorsaniz girmeyin basliga bence, burada insanlara umut kirici, kinayeli konusmanin hic bir anlami yok bence.

Son düzenleme:

Guzelim, Ankara'da falci olmadgna ben de katiliyorum. Nisani, Eseni, Pinari, Rukiyesi hepsine ben de darkblue_y de gittik, su topikteki en eski insanlar biziz galiba. Diyecegim o ki, parayi da artik gectim umutlariniza yazik cunku hicbiri yetenekli/ucuncu gozu acik kisiler degiller, inan bana. Biz ettik, siz etmeyin. Adi gecenlere gitmeyin, yeni kesifleriniz varsa onlara gidin, onlari paylasin derim.

Ben Eskisehirli Kadriyeyi biliyorum mesela, Istanbullu Yigiti, Cezmiyi, onlara bir kere baktiran zaten bunlain falci olmadigini anliyor.

Ben cafe falcıları denemiyorum fazla dediğin isimlerin hiçbirine gitmedim bilmiyorum ama çok umut kırıcı konusmayı doğru bulmuyorum. Mesela 7,5luk Özlemin bu forumdan arkadasa çıktıgını biliyorum. Bir diğer örnek Gülcan, su forumda araştırdım, tek bir insanoğlu çıktı demiyor ama en yakın arkadasım bir bir yasadı. Ama yaşayan arkadasım hiç fal baktırmaz kırk yılda bir gitti, o da gülcan işte, yaşadı.

Bence bizde sorun var, ya gerçekten çok baktırdığımız için hatlar karışıyor, ya da başka bir şey bilmiyorum ama çıkana çıkıyor be Cherry. Böyle örnekler var çevremde. Ben çok umut kırıcı yazmanın doğru olduğunu düşünmüyorum, buraya da insanlar umut için giriyor. Ha yazalım tabi ki şu iyi şu kötü diye ama Ankara'da falcı yok varsa neden arıyorsunuz filan hoş değil bence. Yani ben sadece çok olumsuz yazıları doğru bulmuyorum yoksa Ankara'da falcı vardır yoktur hiç karışmam çünkü çok cafe falcısı deneyen biri değilim, online a sardım ben

Vallahi sen de haklisin tabi kuzum amma velakinnnnnnnnnnnnn ben 1. cumlene takildim. Kambersiz dugun olur mu, Rukiye'ye gitmedin mi?!!!

Vallahi sen de haklisin tabi kuzum amma velakinnnnnnnnnnnnn ben 1. cumlene takildim. Kambersiz dugun olur mu, Rukiye'ye gitmedin mi?!!!

yok yaaa ben hazirandan beri filan fal atıyorum o da online. Cafe falcılarına hiç dadanmadım bir kaç kere evim bir de ezele gittim işte Rukiye çok duydum ama denemedim dene dersen deneyeyim

Arkadaşlar merhaba buraya yeni üye oldum.. fala çok ilgiliyim ve Ankarada'ki birçok falcıya gitmişliğim var ama buradaki yorumları okuduğumda bu konuda benden daha tecrubeli olanların oldugunu anladım. benim bir sorum olacak..küre cafe'de falcı ayşe hanım ile ilgili daha önceki yorumlardan anladığım kadarıyla başka bir ismi de kullanıyor olabilir özlem ya da ömür gibi çünkü ben 3 4 aydır gidiyorum. Esmer saçları çok kısa toplu ve kolunda sanırım kızının dövmesi var. En son küre cafeye gittiğimde ayrıldığını söylediler ve telefonuda olmadığı için ulaşamıyorum.. önceki yorumlarda büyü var diyip para istedi diyen arkadaşlar var kafam karıştı ( daha once fal baktıran ya da bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

çok yanlış kelimeler seçilerek yapılmış olan bi yorum yapmışsınız.buradaki üyelerin bulduğu falcılara inanmıyosanız bunu dile getirmek yerine gitmezsiniz olur biter. burda herkes gittiği beğendiği beğenmediği falcıları yazıyor siz inanın yada inanmayın diye yazmıyor herkes kendi hür ve iradesine göre hareket eder. evet benim beğendiğimi başkası beğenmiyor başkasının begendiginide ben beğenmiyor olabilirim ama buraya çıkıpta senin bulduğun falcıya ,inanmıyorum diye yorum atmak yerine birdaha gitmiyorum. peki o zaman siz söyleyinde biz gidelim biz inanlım madem siz inanmıyosunuz. yanlış yorum yapmışsınız. ankarada falcı olmayabilir olsa zaten insanlar hala aramaz herkes o anlık beğeniyor beğendim diye dile getiriyor söyledikleri çıkmayıncada başka falcı arayışları var sorunuzu cevapladık sanırım. kimsenin umudunu kırmayın sizde hala burda olduğunuza göre sizinde arayışlarınız var

yok yaaa ben hazirandan beri filan fal atıyorum o da online. Cafe falcılarına hiç dadanmadım bir kaç kere evim bir de ezele gittim işte Rukiye çok duydum ama denemedim dene dersen deneyeyim

Rukiye ilk ciktiginda da cok cok iyi bakiyordu, cok yetenekliydi, her dedigi cikardi. Simdi ya ozenmiyor simardi, aya da yetenegi kayboldu , bilemiyorum. Bana cikmadi ama kardesime cikti mesela, denemek istersen Fal Cafe'de.

Kizlar cok acil karamel cafe leylanin nunarasi ya da direkt cafein numarasi lazim atabilir misiniz nette bulamadim

gitme onaaaaaaa hiç iyi değil çıkmıyorrrrr onunda söyledikleri

bugun okula ciktim brada bir kiza ne dediyse cikmis ve benim yakin arkadasim 2 yi once gitmis o zamn telwfonuna not almis ve ne dediyse cikmis simdi okuyunca. Bakalim belki deneyecegiz ama ben gitmem galiba bana denilenler cikmiyor zaten

bugun okula ciktim brada bir kiza ne dediyse cikmis ve benim yakin arkadasim 2 yi once gitmis o zamn telwfonuna not almis ve ne dediyse cikmis simdi okuyunca. Bakalim belki deneyecegiz ama ben gitmem galiba bana denilenler cikmiyor zaten

hiç deneme 30 tl visa da geçerli değil. Benim arkadasimada banada çıkmadı dedikleri ocak sonu diyodu mart sonu oldu hala bi gelisme yok

Leyla bana asil konuda %50 cikti diyebilirim.
Ben gittigim zaman is konusunda herkese aynini salliyordu, devlet isinde calisacaksin, ikiz cocugun olacak vs.

Lakinnnnnnnnnnnnnn bana tanisacagin bir herifi ve zamani vermisti, bununla evleneceksin demisti, tuttu. Herifle tanistim ama evlenme isi hikaye, yani gaybi gormus hatun resmen.

ya arkadasım başkasıyla ile çıkarken gitti kadın karsı koyamayacagın baska bir aşk demiş ve tam da öyle oldu ama haklısın devlet kapısı ve ikiz çocuk onda da yazıyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…