Ankara'daki Falcılar

Ayberke bende gittim senin tavsiyenle gecenlerde bi demistin canim ama zamni var desiklerinin inşallah cikar. Nur a da gittim . Ama eylül u denemedim . Yarin bi de ona baktirayim bakalım. Tavsiyelerin icin Sağol canmn...

Ayberk dünya fal bilim merkezindeki kişi mi o en son ankaradan ayrılmamış mıydı
O kisi mi bilmiyorum canim Ama selanik sokak da yasam danismanlik merkezi var bi apartmanin 3. Katinda medyum ayberk diye . Osman mis diger adi da hatta. Baya uzun bakti ama dedigim gibi henuz zamanı var bana dediklerinin cikar mi bilemem.. senin önerebilicegin var mi bana ..

kizlar evimdeki gulcanin dedigini de bir arkadasim yasiyor suan. Gulcana iyidir diyenimiz var mi ? Zaten su fal isi inanmayana cikar inanani surundurur.

Bu arada birgun hepbirlik bir kahve icip ucuzca bi falciya mi gitsek Ankara olarak :)

Kızlar ankarada suya bakan sevgi diye bir kadın vardı.7_8kişi toplantı kendisi gelirdi ve bana söyledikleri hep çıktı
ama bulamıyorum onu. Biletini var mı

ha şimdi anladım hayır slovenyaya hiç gitmedi, yakın bir ülkeye gitti üç dört gün için.

Az önce eylül den ciktim bakalim dedikleri cikacak mi ama tutarli kinustu yani sallamadi gecmisi de ani da...

princess ben de tahmin yürütiim ispanya veya almanya diyorum gittiği ülke için :)

yalnız bir önceki arkadaş muhtemelen biriyle karıştırdı beni, nası panikle cevap verdim ha:))

Son düzenleme:
aynen kuzum bu ikisinden biri hayatım orada değişti zaten, gitmese böyle olmazdı belki.

yalnız bir önceki arkadaş muhtemelen biriyle karıştırdı beni, nası panikle cevap verdim ha:))
nası ya tatlım? hep orada mı kalacak senin adam? kısa süreli iş gezisi dil mi? döner gelir sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…