Ankara'daki Falcılar

Arkadaslar ankara da asmaalti cafede fal bakan yener bey ordan ayrilmis ve bahcelievlerde bir cafede calisiyormus..acaba hangi cafe oldugunu bilen var mi..tesekkurler

dün yine depresyona girdim gittim eski falcıma. artık güvenip bekleme vaktidir. çok oldu. bir ayda 400 liralık falan fal baktırdım.

bir de galiba artık akışına bırakmak lazım olayları. kovalayıp tırmaladıkça da olmuyor. biliyorsunuz hep "beklemeyi bıraktığında gelir" belki enerji ile ilgili bir şeydir.
Eski falcin kimdi acaba

eylül nerde çalışıyor*
eylül, sakarya'da tarot kafe'de. bu cidan dilça falan var ya onun olduğu bina. son gittiğimde yakın zamanlı bir şeyi söyledi umutsuzdum içten içe, "bak iki güne böyle oldu diye gelirsin" dedi. hakikaten o çıktı. bir de 30 gün için bir şey söyledi, ki benim için çok kilit bir şey. olursa davul zurna ile duyururum :)

en son geçen hafta eylül'e gittim tekrar. başka falcı bilmiyorum artık ankara'da, yani güvenmiyorum. kafe falcıları da tatmin etmiyor. ve çok kötüydüm ölüyordum öyle acı çekiyorum. arkadaşım evden çıkardı gittik işte.

önceki gün ayrıldığım erkek arkadaşımla ilgili sana eli kulağında "nefes alamıyorum" diye dönecek dedi.
adam şehir dışındaydı. 14-18'i arası yanına gelecek dedi.

eli kulağında derken ne zaman falan dedim ben. dakika bile olabilir en fazla bir gün dedi.
hakikaten öyle oldu. adam önce geyik mesaj attı sonra "nefes alamıyorum sensiz" dedi.

en hızlı çıkan falım oldu. ancak 14-20 arası sevgilim yurtdışında olacakmış. o kısmı tutmayacak.
Sevgilin Sloven de mi

Evet arkadaşlar Zehra ablaya gittim ve tek kelimeyle süper diyorum,bi kere çok samimi ve sıcakkanlı bir bayan.falına diyecek laf yok çok nokta atışları oldu ağzım açık dinledim desem yeridir,gelecek için söylediklerinide beklemek lazım tabiki ama genel olarak çok iyiydi.falcımı buldum yani ben,burda Zehra ablayı karalamaya çalışan hakkında kötü şeyler yazan insanlarında hepsinin asılsız ve boş olduğunu kendi gözlerimle gördüm,herkese tavsiye ederim Zehra ablayı pişman olmazsınız

Imkanınız varsa su falı daha iyi olur çok daha kapsamllı bakıyo çünkü suya ama bende kahve baktırmadım henüz,açılışı suyla yaptım bi dahaki gidişimde kahveye bakacağını söyledi kendisi
Lütfen bana da telefon numarasini özelden yazabilir misiniz

bende bugün baktırdım zehra hanıma. mükemmel baktı ve mükemmel nokta atışları yaptı. hayır bu yanlış diyebileceğim hiç bir şey söylemedi çokta uzun baktı ben kahve baktırdım bi ara su falına da gideceğim. sıcakkanlı çok tatlı bir bayan kesinlikle tavsiye ederim
Lütfen lütfen herkese yazıyorum zehranın tel numarasını bana da verebilir misiniz. Lütfen

Miss cherry blossom ben epeydir bu formu takip ediyorum.ve senin yorumlarni cok begeniyorm. Rica etsem bana bi falci onerir misin

Vallahi sekerim, onermem cunku yok :)

Eylul'u begeniyorlar, ben de begeniyorum ama her dedigi cikti, super diyemem. Dediklerinden cikanlar oluyor.

Nur guzel bakiyor, dediklerinin ciktiklari var.

Medyum Ayberk diye birine gittim, fiyatlari tuzlucaydi ama cok cok guzel bakti. Dediklerinden cikanlar oldu.

X