Ankara'daki Falcılar

döndü de bana diil

ahhh ahhh. Sen gecen gorusmek icin gitmistin galiba sen diye hatirladim yanlis da olabilir. Uzulme hayatim donduyse belki duzelir. Kizlar sirf kadinlarfan olusan erkegin alinmadigi bir koy kurmuslar ekip bicim giyiyip yatiyolar gidek mi ? Ben cok yoruldum bu tutarsiz erkek milletinden kokune kibrit suyu

kızlar evlilik falan planlarken ayrıldık, sonra barıştık da eskisi gibi değil hiçbişi. yakın zamanda gittim doğru, barıştım döndüm ama yok eski istekli adam diil. şimdi ben geride duruyorum, o özlesin diye.

ki nefret ederim taktiklerden.

Belki hayatında biri vardır hiç güvenilir birine baktırdın mı. Eğer öyleyse ve seviyorsan vazgeçme

kızlar turuncu cafede yıldız varmış sarışın ona fal baktıranınız oldu mu? çıkıyor mu dedikleri. bir arkadaşım tavsiye etti ama bilemedim gideyim mi gitmeyeyim mi? siz gittiniz mi hiç.

Belki hayatında biri vardır hiç güvenilir birine baktırdın mı. Eğer öyleyse ve seviyorsan vazgeçme

ayla'yı da katarsak dört güvenilir kişiye baktırdım. hepsi adam sana aşık, ölüyor bitiyor diyor. normalde bu ay içinde eskisi gibi olabilmemiz lazım. arkadaşlar öyle bir dengesizlik hali ki... normal konuşurken "ölüyorum sana aşkımdan, nefesim kesiliyor"diyor, ertesi gün bir bakıyorum, "işim var bugün çok yoğunum bye"... lan noluyor?
dengesiz oldum ben.

kızlar kızılaydaki turuncu kafede yıldıza fal baktıranınız var mı? ya da önerebileceğiniz dedikleri çıkan başka bir falcı. pahalı olmasın ama.

belkiciddi dusundukce korkmaya baslamistir canim. Bu konutu hic acik konustunuz mu neden boyle yaptigina dair. Bence sizin durum gecici gibi gorunuyor,toplanir gibi.

Canim duzelirsiniz inşallah. Bu arada dort güvenilir kisi demisin kim bunlar paylasr mısın. Durumlarimiz oyle cok benzer ki.. ben ayla yi hic duymamistim nerde bakiyo?

Kızlar Ayberk ' e gidebilirsiniz. Diğerleri gibi saçma sapan atmiyor. Bana verdigi tarih bugün itibariyla yaşanmıştır:) diğer tarihleri tutar mı bilmem. Ama zaten uzay mekiği firlatmiyoruz, verilen tarihten 5_10 gün öncesi de sonrası da olabilir. Gerçi bana verdigi tarihi aynı gün yaşamış bulunmaktayım. Analizi güzel, tespitleri isabetli, odaklanmasi iyi; ağzında sakız çingene falci tipi yok en azından :) adres yukarılarda yazıyordu. Ben ondan sonra gitmedim kimseye. Tatmin konusunda (istediklerimi soyleyip söylemesi degil) başarılı.

Ne kadar bakiyo canm?

Nesi cikti kiz, onemli bir sey mi cer cop mu?

Canim duzelirsiniz inşallah. Bu arada dort güvenilir kisi demisin kim bunlar paylasr mısın. Durumlarimiz oyle cok benzer ki.. ben ayla yi hic duymamistim nerde bakiyo?
ayla samsun'da, telefonla bakıyor, 25 lira idi en son.
eylül-ankara sakarya'da, 50'ye tarot ve kahve bakıyor. kahve kaça bilmiyorum.
yiğit (istanbul) telefonla bakıyor. 50'ye.
bir de bir hocaya baktırmıştım, ama o adama ulaşılamıyor. kaybettik izini.

4'ü de aynısını söyledi.
bugün yeni birini deneyeceğim, size bildiririm. parayı yolladım aramasını bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…