Ankara'daki Falcılar

Arkadaslar ankara da asmaalti cafede fal bakan yener bey ordan ayrilmis ve bahcelievlerde bir cafede calisiyormus..acaba hangi cafe oldugunu bilen var mi..tesekkurler

Eski falcin kimdi acaba

eylül nerde çalışıyor*
eylül, sakarya'da tarot kafe'de. bu cidan dilça falan var ya onun olduğu bina. son gittiğimde yakın zamanlı bir şeyi söyledi umutsuzdum içten içe, "bak iki güne böyle oldu diye gelirsin" dedi. hakikaten o çıktı. bir de 30 gün için bir şey söyledi, ki benim için çok kilit bir şey. olursa davul zurna ile duyururum :)

Sevgilin Sloven de mi

Lütfen bana da telefon numarasini özelden yazabilir misiniz

Lütfen lütfen herkese yazıyorum zehranın tel numarasını bana da verebilir misiniz. Lütfen

Miss cherry blossom ben epeydir bu formu takip ediyorum.ve senin yorumlarni cok begeniyorm. Rica etsem bana bi falci onerir misin

Vallahi sekerim, onermem cunku yok :)

Eylul'u begeniyorlar, ben de begeniyorum ama her dedigi cikti, super diyemem. Dediklerinden cikanlar oluyor.

Nur guzel bakiyor, dediklerinin ciktiklari var.

Medyum Ayberk diye birine gittim, fiyatlari tuzlucaydi ama cok cok guzel bakti. Dediklerinden cikanlar oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…