Ankara'daki Falcılar

puff ise girince su ayberke gideyim bakem kizlqr 20 ye filan iyi falci kalmadi mi yahu surda iki hafta sonra sinav bitiyor heen kosacagim falcilarin kollarina ama ucuz lazim zira para yok is yok kredi yok yok oglu yok

Rengarenk deki tugba nasil sizce kizlarr?onu denemedim hic ordaki deryaya nihal ablaya baktirdm da ... tugba denenir mi? Falci kalmadi resmen hemen hemen hepsine gittim heralde.

kızlar birini deneyeceğim demiştim, ankara'da değil telefonla baktırıyorsun.
konuşması falan inanılmaz şiveli. benim kilit her şeyimi döktü, direkt öyle başladı zaten.
ama şimdilik numarasını vermek için izin alamadım, aslında almak istiyorum çünkü paraya ihtiyacı var gibi.
öyle para düşkünü biri değil, ne koparsa atıyorsun tadında.

he diğer baktırdığım ayla, hoca, eylül ve yiğit'le birebirdi yine.
sanırım artık durmalıyım. aynı şeyleri duyup duruyorum ama bir şey de gelişmedi hala.

Amanin panpa, yillardir aradaigimiz falci bulundu mu yoksa :) Telefonunu vermeye izin cikinca beklerim.

Bana da izin cikinCa yollar misin canimmm

Bu medyum aykut nerde acaba? Sakarya'da aradım bulamadım tam adresi verecek biri var mı? Bir de yakınlardaki mağzaları söylerseniz Ankara'da hangi sokağın adı ne hiçbir fikrim yok.

-- O şiveli falcıyı da denemk istiyorum izin aldığınızda bana da yollar mısınız?

Canim aykut degil ayberk.. kizilayda selanik caddesinde Kocatepe kahve evi var petshop falan var altnda o binanin 3. Katnda yasam danismanlik merkezi diye tabelasi var

Canim aykut degil ayberk.. kizilayda selanik caddesinde Kocatepe kahve evi var petshop falan var altnda o binanin 3. Katnda yasam danismanlik merkezi diye tabelasi var
haha iyi sallamışm ismi. Peki nasıl kendisi? Ben korkuyorum açıkcası tek başıma tek başıma ofislerine gitmeye ama iyiyse uğrarım muhakkak.
Siz ne baktırdınız?

haha iyi sallamışm ismi. Peki nasıl kendisi? Ben korkuyorum açıkcası tek başıma tek başıma ofislerine gitmeye ama iyiyse uğrarım muhakkak.
Siz ne baktırdınız?
Ben tarot baktrdmm iyi gibiydi ama bana verdigi tarihe daha var beklemedeyim simdilik yani.

.
kızlar gülsüm'den izin aldım (ismini de yazabilirim artık)

ama önce test ettim, en yakın arkadaşıma baktırttım telefonda.
kıza öyle detaylar verdi ki. ki kızla çok falcıya gittim, bana tuttururlar ama ona bilemezler.
ben şok etkisiyle yazıyorum şu an öyle diyeyim.
sen esmer kıvırcık saçlı, uzun boylu bir adamla ilişki yaşamışsın, tek ilişkin buymuş demiş. ki doğrudur. bu adam senin peşine düşecek, sürekli arayacak demiş.

ailesiyle ilgili her detayı anlatmış ki kızı etkileyen bu oldu aşk falan derdinde değil.

abi telefonu kapattılar, onbeş dk geçmeden o kıvırcık adam aradı kızı.

ben de kadını aradım demin, seni birkaç arkadaşıma önereceğim dedim. tamam, ihtiyacım var falan dedi. paraya ihtiyacı var ama paracı değil. arkadaşım için para ödemedik mesela. ben yarın ararım seni para yollarım dedim, boşver falan diyor.

no verebilirim artık özelden, birileri denesin, beğenen olursa yayalım.

ama bu bildiğin büyü falan filmindeki çingenelere benziyor. küçümsemek gibi algılamayın, konuşması vs. çok tuhaf hissettim.

Canm bna verir misin nunarayi

Kızlar ayberk e gîtcem ama adama pek iyi şeyler söylemiyorlar paranız boşa gitmesin falan .. Sizce ne yapayım ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…