Ankara'daki Falcılar

sakin kurşun falan dökturmeyin..falcilar kendileri inanmiyo..hiç birinin söylediğine inanipta umut beslemeyin..agizlarindan duydum.

falcılar kendileri inanmıyor hiç birine umut bağlamayın dediniz bunu kurşuna istinaden mi söylediniz yoksa genel fal anlamında mı söylüyor kendileri falcıların

Yerini ve fiyatını öğrendiğinde buraya da yaz lütfen.bilmiyorumkismile
ay ben gecen gittim o çocuğa muhteşem bakıyo çok memnun kaldım ismi kaan karanfil sokakta altıncıhis diye biyerde bakıyo fala çok müşterisi var tavsiye ederim, yıldız falı diye bi fal açtı kader noktalarını çiziyo agzım açık dinledim resmen

karanfil sokakta altıncıhisde kaan a fal baktırın özellikle yıldız falına havas ilmiyle bakıyo zaten 2 güzel falcısı var biri berran diğeri kaan kesilikle gidin derim

böyle basit reklam peşinde koşulduğundan ötürü egekaan denen arkadaşa da gitmiyoruz galiba arkadaşlar :)))

son baktırdığım fal Eylül, falın başı çıktı gibi oldu ama sonrası gelmedi.

14-18 arası ankara'ya gelecek demişti o kısım yok.

29'una kadar yüzyüze görüşecektik güya, 25'i bugün, adam hala yurtdışında. döndüğünde de benim bulunduğum şehre gelmeyecek.

çok net tarih tutmadı diyebilirim.

bana şey lazım sadece ya, olacak mı olmayacak mı söylesin yeter?
insanın kaderindeki adam önceden bellidir derler mesela. bu o adam desin ya da değil desin.
ben bu düşünceye kendimi inandırarak bu adamla gidiyorum aylardır çünkü.

Son düzenleme:

Tarihlere takılma ben de de net tutmuyor ama genel itibariyle ben eylulden memnunum. Ben de tarih olarak evim cafe de mercan abla vardı tarihleri bire bir net tutardı bende onun dışında hiç tarihin tuttuğunu görmedim

Gözde fena değil diyorum. Ben fala inanmiyorum konuscak insan ariyorum o yüzden bana iyi geldi tatli birisi yalan dolanla degilde hani soruyor varmi birisi ona gore gidelim diye güzelde yorumladi bence . şak şak saymiyor mantikli yorumlarla vs vs iste

Kaca baktı sence gidilir mi yani gidelim mi

30 .. Ama a gidin diyemem çünkü buradaki arkdslrn citasi baya yuksek herşeyi doksun istiyorlar ama öyle biri değil mantikli bi insan yorumluyor bakalim bu sene mezun oluyorsun dedi aralıkta belli olur cikacakmi :)

30 .. Ama a gidin diyemem çünkü buradaki arkdslrn citasi baya yuksek herşeyi doksun istiyorlar ama öyle biri değil mantikli bi insan yorumluyor bakalim bu sene mezun oluyorsun dedi aralıkta belli olur cikacakmi :)

Hmm. Ucuz değilmiş bilemedim şimdi aslında bende fala inanmıyorum mantıklı konuşacak saçmalamayacak öyle ard arda bilindik şeyleri sıralamayacak birini arıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…