Ankara'daki Falcılar

Dostlar, yazmayayim dedim ama ben en son Medyum Ayberk diye birine gittim. Dedigi bir sey cikti, borc para vermissin geri gelmeyecek demisti bana. Dedigi gibi oldu. Diger dedikleri cikar mi bilmem, 1 yil gibi bir vadede gorucem, cikarsa yazarim.

Geçmişi bilmiş anlaşılan peki ana yönelik yorumlarından memnun kaldın mı?? olaki beğenirsen bizimle paylaş. Hap aynı birşey bilmeyen falcılardan sıkıldık taze kan lazım Ankara'ya... üstelik siteyi de sıkı takip ediyorlar anlaşılan. Birbirimize tavsiyede eleştiride bulunmaktan korkar olmuşuz. Valla kızlar varsa bir sahtekar fal beceremeyen ya da müşterisini rencide eden paylaşın. sonucunda para veriyoruz onlar da ekmek kapılarına ihanet etmesinler kendileri bilir kaybeden yine onlar olur. ümit vaad eden taze kanlar aranıyor bilen varsa paylaşsın lütfen

Vallahi sekerim, yazdigim kagida baktim, yakin tarihli seyler de var, uzun vade e var. Cikarsa mutlaka yazarim, fiyatlar tuzlucaydi o yuzden yine de gidin veya gitmeyin diyemem cunku biliyorsunuz bana ciksa bile size cikacaginin bir garantisi yok :)

Vallahi sekerim, yazdigim kagida baktim, yakin tarihli seyler de var, uzun vade e var. Cikarsa mutlaka yazarim, fiyatlar tuzlucaydi o yuzden yine de gidin veya gitmeyin diyemem cunku biliyorsunuz bana ciksa bile size cikacaginin bir garantisi yok :)

Canım ya merak ettim şimdi tuzlu derken olmadı özelden ayrıntı alayım mümkünse. suya mı bakıyor. yıldzname mi. şekerim işe yaramaz falcılara 30ar 50şer dağıttık bolca zaten. Kızlar bu ara İstanbul'a gidiyorum bayram için İstanbul'da bildiğiniz var mı tavsiye edebileceğiniz.

kimseyi kotulemiyorum..isim vererek dalga geçtidr demedim..ama forumda adi sikca gecen falcilardan biri kursun dokup kiz gidince dalga gecti..bana cikmadi hicbiri..ben paylasiyorum..amacta bu..

Fal bakanlardan herşeyi bilmelerini beklemiyorum .Genelde hedef bir sorum olur ve onu sorarım onu cidden bilende bana göre iyidir.Çok fazla falcı gezmedim ,gezmekte istemiyorum. ama şöyle bir genele bakarsam birisi sevdiğim kişiyle aramda engel olduğunu söylemişti kararsız demişti;öyleydi.diğer birisi birbirini yiyecek iki kişiden bahsetmişti;doğru çıktı.birisi bir konuda hakkaten ne yapmam gerektiğini söylemişti;iyi ki yapmışım,bir başkası iki kişi arasında seçim yapmam gerekeceğini söylemişti;aynen öyle....

Velhasıl her söylediklerine dikkat kesilip bunun çıkmasını beklemek ki özellikle tarih ifadesi içeren cümleleri ; bunlar insanı yorar,umudunu tüketir yani çok takılmamak gerekir.Zaten tüm söylenenlerin çıkmasıda mümkün değildir bana göre :)

Kizlaar performansinizi hiiiic beğenmiyoruumm yok mu yeni birisi aaaa :) :)

Benim teyzem medyum kızlar ankaraya taşındı yeni. Almanyada başladı bu işe sonra türkiyeye kesin dönüş yaptı. Şimdi ankarada. Bu işte gerçekten çok iyi. İsteyen özelden bana ulaşsın iletişim bilgilerini vereyim.
Yoğun olarak tarot bakıyo ama kahve su bakla ve ayna fallarına da bakıyo.
Gerçekten tanıdığımın raklamı olsun diye değil. Bu konuda gerçekten tek geçerim. Bi deneyin derim.

canim ozelden fiyatini ve nasil ulasacagimi yazabilir misin ?

kızlar geçtiğimiz gün bir falcıya gittim. daha önce de sık gittiğim birine. ismine gerek yok reklam diyorlar.
bir önceki dedikleriyle çok tutarlı şeyler söyledi.

ya nolur tutsun bu kez ya. vallahi ölücem derdimden. yemeden içmeden kesildim. hastanelik oldum kaç kere.

Canım adı sabiha CCCCCC benim adım da canan numarasını benden aldığını söylersin. Fiyat bilmiyorum tam ama uygun bakıyor.
sabiha cccc'ye baktıran var mı peki arkadaşlar? gerçi son gittiğim falcı, "artık fal baktırma enerjin düşüyor" dedi ama...

..

Kim ki o..

Ay tatliskom neden kendini hirpaliyorsun sana da yazik. Üzülme . falcilari azalt bence dertleşme olarakggör çok inanma. Yoksa daha çok uzulursun sonrada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…