Ankara'daki Falcılar

kizlar sila dan çiktim..isim bildi bilemedi arasi..tabi benim fala mudahale oldu..çelişkileri çok :-(

sizin bahsettiğiniz rukiye nasıl biri yüzü hafif çilli birimi canım eğer çilli biriyse yüzü hafif o rukiye hanım kısa bakmıyor
bizim dediğimiz rukiye, fal cafede çalışan.. esmer, kısa boylu bir bayan. hızlı konuşuyor. 5 dakıka filan bakar genelde..sizin dediğiniz kim?

kizlar sila dan çiktim..isim bildi bilemedi arasi..tabi benim fala mudahale oldu..çelişkileri çok :-(

nasıl canım anlamadım. Sıla iyi mi kötü mü anı,karsıdaki kişinin duygularını vs biliyor mu bana bu lazım Bu arada sılanın tipini de tarif edebilir misin :)

sıla kahverengi saçli..fal cafenin sahibi benim arkadaşim çikti..kadin harf bildi..geçmişi tarif etti..söylediği bazi şeyleri çevirdi..nur fal bskmayacakmiş bayrama kadar sonrada bi cafede işe başlayacakmiş..

lütfen gidip daha fazla para yedirmeyin..ahsen fiyasko.. meryem fiyasko..sila bilmem kararsızım..ebru ehhhh...

kızlar bir aralar nisan fırtınası esiyordu burda.. dediklerini yaşayan eden var mı merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…