Ankara'daki Falcılar

Ankara'da cidden kimse yok, hicbiri bir sey bilmiyor.

Sila da gulmemek icin kendimi zor tuttum resmen, bana internetten biriyle taniscaksin dedi?!

Son düzenleme:
Kızlar ay başında Evim cafede Yasemin'e baktırdım geçmişi ve anı bildi gelecekle ilgili güzel söyledi üç kişi gitmiştik hepimiz memnun kaldık ama gelecek için söylediği şeylerin birkaç ay gibi bir zamanı var tavsiye ederim. Başka baktıran oldu mu Yasemin'e

Kızlar Evim cafe yasemin duymuştum ama oradan ayrıldı denmişti bu o Yasemin mi?? ben de baktırdım galiba anı bilip geleceği tutmamıştı. şimdi aklım karıştı ben hangi Yasemin'e baktırmış oldum

Oooo o kadar çok parama yazık oldu ki
Gittiklerimin bazılarını bir kenara yazmıştım. Sonra kızıp hepsini yırttım Sılaya gidecektim vazgeçtim. Şimdilerde bulursam yerini, Eylül'e gitmek istiyorum

Eylul de bozmus be sekeirm, ben gittigimde pespembeydi. Belki enerjimiz tutmadi Sila yla , bunca begenen insan var, bir dene sekerim , belki begeneceksin. Tarot+kahve 30 tl ydi, bence denenebilir.

Kizlar gunaydin size cikan fal haberiyle geldim...nur hanimin baktigi fal dun itibariyle cikmistir..emirgandayken baktirmistim seninki evlenecek ama 9.ayda ayrilacaklar demisti 30 agustosta evlenen cift sadece 12 gun sonra ayrildilar..

Başka çıkan şeyler oldu mu acaba? Bir de ne kadara bakıyor? Telefonunu gönderebilir misin?

İlk sayfadan başladım da okumaya, 2010 yılının mesajına cevap vermişim şimdi sildim.

Aşk konusunda dedikleri çıkan var mı ? İsim değil de olayı tahmin edebilen. Tavsiyeleriniz ?

Son düzenleme:
Bilemedim Urmina cim, ya bu isi para icin yapmaktan yetenegi tukendi, ya da musteriyi cok takmiyor, ismine gelenler mutlaka oluyor.......hep cok musterisi var, simardi sanirim.

sizin bahsettiğiniz rukiye nasıl biri yüzü hafif çilli birimi canım eğer çilli biriyse yüzü hafif o rukiye hanım kısa bakmıyor

Turuncu cafede Cengiz Bey'e gittim, bir tarih verdi, mutluluk gözyaşı dökecekmişim. eğer çıkarsa yeniden yazarım.

Alitta Cafe Sevgi Hanım biraz korkuttu, bırak onu dedi.

Angelo Cafe'de bir bey baktı adını bilmiyorum, bakarken hayatımdaki insanın ilk üç harfini bildi o da şaşırdı. =) Olumlu konuştu.

Artık bu ilişkiler konusunda net biri baksa keşke.

Eylul de bozmus be sekeirm, ben gittigimde pespembeydi. Belki enerjimiz tutmadi Sila yla , bunca begenen insan var, bir dene sekerim , belki begeneceksin. Tarot+kahve 30 tl ydi, bence denenebilir.
Kesinlikle Eylül eski Eylül degil gidilmez. Hayal kırıklığına uğradım ve dedikleri malesef çıkmadıııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…