Ankara'daki Falcılar

siz biraz deneyin de ben sonra gideyim olmazsa. biraz devam edeyim hayallerde yaşamaya.
bu hafta istanbul'a giderim belki, sonra gelinceye kendimi toparlamış olayım.

Ya hep kızılayda takılı kalıyoruz. Bahceli tunalı falan. Buralarda yokmu bilinen falcı?

siz biraz deneyin de ben sonra gideyim olmazsa. biraz devam edeyim hayallerde yaşamaya.
bu hafta istanbul'a giderim belki, sonra gelinceye kendimi toparlamış olayım.
istanbula gidiyorsan istiklal caddesinde sadri alışık sokakta sembol kafe var . orada ahsen hanım vardı. hala oradaysa tavsiye ederim. ayrıca orada olmasa bile genel olarak sembol kafenin falcıları çok iyidir. koskoca istanbuldan falsız dönme şekerim.

Dun adam yokluguna Rukiye'ye ve paragoz kadinlara da gittim :) Az once Rukiye yi kafamda tartiyordum , bana dedi ki sen yeni biriyle taniscaksin , onunla mutlu olcaksin. Ben de dedim ki tipi neye benziyor, o da dedi ki esmer, zuun boylu vs vs , ben de dedim ki ESMER MI?!!!?? Ben esmer erkek valla sevmiyorum, yani bugune kadar esmer birini asla cekici bulmadim. Koyu enliyi gectim, siyah sacli erkeklere asla alici gozuyle bakmadim bile o derece. Rukiye ye de ben esmer sevmem dedim kadin sok gecirdi, daha da devam edip yasadigim yerde zaten esmer kimse yok en esmer benim dedim. O da kivirdi, sen ne seversin dedi, ben de acik tenli dedim, o da begenecegin tipte birisi olacak dedi. Sonra baska bir sey sordum, yine kivirdi bence. Rukiye zannimca elecegi bana salldi, su anda parama acimakla mesgulum.

o artık sallıyor desene .bu arada figene gideceğim.demiştin . gittin mi?

o artık sallıyor desene .bu arada figene gideceğim.demiştin . gittin mi?

Rukiye bana son gidisimde de sallamisti, 2 ay icinde teklif var demisti hava almistim :)

Gitmedim sekerim ama resmen krizdeyim, 3 falci gezdim dun. Sen Figen hakkinda ne dusunuyorsun?

Rukiye yi takdir ettim yalniz, populasyon genetigine uygun sallamis, bilmedigi tek sey benim Turkiye'de yasamadigim. Yeni biriyle tanisacaksin diye sallayayim, nasilsa bizim millet esmer diye dusundu herhal. Nerde yasadigimi soyleyince sok oldu, esmer sevmem dedigimde iyice sok oldu. Dalga gecmek icin bir de EU vatandasi mi onemli olan o dedim heheheh :)

Bu yil sadece adam gibi bir falciya gittim, Gul'du adi. Her seyi bilmisti, her seyi.Dedikleri arkadasima da cikmis. Izi tozu yok tabi :)

Son düzenleme:
Rukiye bana son gidisimde de sallamisti, 2 ay icinde teklif var demisti hava almistim :)

Gitmedim sekerim ama resmen krizdeyim, 3 falci gezdim dun. Sen Figen hakkinda ne dusunuyorsun?
valla bir kere gittim .ama şu anı biliyor. gelecek için beklemek lazım. tutarlı bir faldı .

Ankarada falci yok tatlim Bu ara frenledim kendimi gitmiyorum falciya resmen parayi al ben yemiyorum sen ye diyorum gibi geliyor bana kendimi kotu hissediyorum resmen yaw

Ankarada falci yok tatlim Bu ara frenledim kendimi gitmiyorum falciya resmen parayi al ben yemiyorum sen ye diyorum gibi geliyor bana kendimi kotu hissediyorum resmen yaw
kandine hakim olabiliyorsan ne mutlu canım. darısı başımıza. hoş bende bu sorunlar varken zor ya neyse......

geleceğe dair en tutarlı bilgiyi kimden alabilirim 2 gün içinde ankarada olcam ve aynı gün döncem ,lütfen yardımcı olabilir misiniz?

kandine hakim olabiliyorsan ne mutlu canım. darısı başımıza. hoş bende bu sorunlar varken zor ya neyse......
Sorunlar bitmiyorr inannn. arkadaslara baktırıyorum en azından gırgır şamata oluyorr. Sağlam birini bulsak hemen gidecem ama hala bulamadık.insallah hepimizin baktırdığı şeyler istediğimiz gibi gercekleşirr canım ya

bu arada rezil derken?
valla rezil kelimesini başka arkadaş kullandı. şu rengarenk kafedekiler için. ben henüz gitmedim.
öneriya gelince figeni bir deneyebilirsin. rukiye olabilir.aslında ben sana yazmıştım. istanbulda çok güzel bakan yerler var ama sen bilirsin canım.

inşallah canım .bu fal işi hiç belli olmuyor. bak aklıma ne geldi. geçen aralık hacettepede ameliyat olcaktım. uyku testi laboratuvarında bir teknisyen bayanla tanıştım. çok sıcak biriydi. ve bana el falı baktı. inan profesyonel falcıdan iyiydi. bu fal işi tamamen şans. bakalım mutlaka bulacağız.

Aynen ya, annemin calistigi yerde fal bakan sekreter de var, isyerine gelen guzel fal bakan insanlar da var :) Benim isyerimde de mal gibi oturalim anca :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…