Ankara'daki Falcılar

kızlar bugün rukiye ye gittim değil gelecek geçmiş bile hiç tatmin edici değildi önermem

bana da melek kurşun döktüğünde acayip rahatlamış çıkmıştım oradan. o gece de çok rahattı. belki psikolojiktir belki falda kötüdür. ama kurşun rahatlatmıştı.
falda çok kötüydü ama. adam hasta annesine bakıyor, o yüzden yanına gelmiyor dediği adam başka kadınların koynundan çıkmıştı. çok eski bu hikaye tabi.

kızlar bana şey lazım. net bir tarih vermese de olur. hani bu adamla olur ya da olmaz desin. biraz da konuşsun. ben bu ara suskunluğa dayanamıyorum. eylül'e daha gidemem yeni gittim. hani ortalama bir şey lazım. gül geliyor aklıma. ona da en son sinir olmuştum çok masalarla ilgileniyor diye. net çıkmamıştı ama o donemki sevgilim için aşık değilsin ayrılcaksın evlenip boşanmış biriyle olcaksın demişti. onlar çıkmıştı. ama masa muhabbeti bile kaldırabilcek halde değilim galiba. yalnız mustafa gibi atıp tutmasın da. aman bu iş olmaz sana erkek mi yok demesin. çok şey istiyorum galiba.

Kızlar başlık dikkatimi çekti bir kaç öneri okudum ama kafam karıştı herkesin hem fikir olduğu memnun kaldığı bi kişi yok mu

Rengarenk cafe derya var masal anlatmaz asla

Kızlar başlık dikkatimi çekti bir kaç öneri okudum ama kafam karıştı herkesin hem fikir olduğu memnun kaldığı bi kişi yok mu
malesef canım öyle biri pek te yok. ama sanırım fal kafedeki rukiye ye kimse çok ta kötü demez.dene istersen. bir de cidan da figen var .

malesef canım öyle biri pek te yok. ama sanırım fal kafedeki rukiye ye kimse çok ta kötü demez.dene istersen. bir de cidan da figen var .

aslında ben turuncu cefede ki cengize gitmiştim söylediklerinin hepsi çıkmasada yarı yarıya tutmuştu cidan cafe nerde ki canım rükiye mi daha iyi figen mi

Bergüzar bana göre tam bir rezaletti hala şoktayım bir de bana kadınlar kulübünde benden bahset diyor şaka gibi al bahsediyorum hanım :) tam bir paragoz ben 20 liraya bi saat konuşmam muhabbeti yaptı bana kahve neymiş 10 dk bakarım sonuçta 20 lira falan dedi falı da kötüydü sürekli şöyle de olabilir böyle de olabilir bu şekilde olabilir paso varsayım sayıyor bana neyse bekledim biraz daha sonra bişey sordum bilemedi bende direk istemiyorum bakmayın dedip kalktım sonra ben söyleyecektim sana sen sabırsızsın gibi edebiyat yaptı ben beğenmedim çıkmak istiyorum dedim zorla paranın yarısını istedi bi de benden. Ayrıca nasıl bi enerjisi varsa içime bir sıkıntı oluştu oraya gidince kapıdan çıktım içimde oturan sıkıntı da çıktı

aslında ben turuncu cefede ki cengize gitmiştim söylediklerinin hepsi çıkmasada yarı yarıya tutmuştu cidan cafe nerde ki canım rükiye mi daha iyi figen mi
valla bana sorarsan önce rukiye ye git derim. 25 tl .cidan cafe de sakaryanın kızılay girişinde finansbankın olduğu sokakta sağda kalıyor .

Ben giderim evet çıkar hele onun tavsiyeleri muhteşemdir hatta bi tavsiyesini dinlemedigim için pişmanım şuan ne kadar haklıymış diyorum
ben ilk defa duydum. ne kadara bakıyor. neye bakıyor. bir de kafenin yeri nerede canım.

arkadaşlar bir ara burada şu belgüzarı övmüşlerdi. bence falcılar kadınlar klübünü takip ediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…