Ankara'daki Falcılar

canım bugün uğradım harika kıvırıyo şu anki hayatımı bilemedi doğru düzgün açıkcası ilerisi ile ilgili de pek bişey söyleyemedi
frekanslar mı tutmadı acaba? hiç mi bilmedi?

Bu işlerde falcının / medyumun bakması kadar bir de baktıran kişinin enerjisi önemli bence. Herkesin her şeyini bilecek diye iddialı olmak kadar, "bana baktı bilemedi" demek de hata.

Fikriye Hanım (Terapi Cafe) , Mantıcı Aysu Hanım ( Bestekar Sokak El Paso karşısı dükkanı) hiç bilgi istemeden (ad soyad doğum tarihi) anlatır şaşırtır. Çatı Cafe (Sakarya Caddesi) Asu Hanım, Üçüncü Göz (Yüksel Caddesi) Sıla Hanım, bu kişiler de başarılıdır.

Ebru Alev fazla meblağa su baktı bildi ama geçmişte çok başarılı, Çatı Cafe'de Ebru Hanım vardı ayrılmış, o da iyiydi, yine aynı cafede Tuhanna da baktığında insan rahatlar. Medyum Serhat ilk baktığında döktürür.

Malesef enerji isine katilmiyorum. Fikriye dediginiz iki kardes olan fikriye mihriye ikilisi ise onlara gidipte memnun olan kisiyi hic duymadin bende gittim birdaha gitmem. Serhat tal laf kalabaligi yapar. Ama silayi merak ediyorum gitmedim giden bir iki arkadasim cok memnun kalmis ama herzaman sunu derim falciya gittigimizdeki ruh hali cok onemli zayif biranda gidildiyse ve falci acik bir kapi yakalarsa ordan cok iyi giris yapiyor dogal olarak gidende bildi diyor aslinda alakasi yok musteriler kendileri veriyor ipucunu

Aynen sen cevrendekliere girgirina baktir en azindan falcilara para kaptirmassin Iyi birini bulunca gideriz cumhurcemaat

Sila nasil bir hatun, denesek mi? Bugun Tunalida yurudum, her pasajin icinde medyum vardi valla :)

peki sizin bir öneriniz var mı?

bana cvp vermeyeceksin galiba . neyse canın sağolsun.

Dediklerinin çıkması için zaman var, beklemedeyim.

Ben bahsettiğim kişilerden memnun kaldım. Göz boyamaktansa dobra konuşmalarını istedim ki onlar da onu yaptı =)

Şimdi bir fal hatırladım. Gecen kıs yükselde eylülün binasında 3.göz diye bir yerde bir kadına baktırmıştım ve kadın bilmişti. Tek dersle ilgili sorun yasayacaksın dedi ve tek ders sınavıyla mezun oldum. Şimdi düşününce tutturduğu seyler var. Böyle kısa kıvır saclı gözlüklü bir kadındı ve bakarken kağıdı karalayıp sürekli Bismillah cekiyordu. Birazda tırsmıştım. Biz 5 liralık baktırdık, kadın kimseye söyleme ama sana 10 liralık baktım dedi. Sonra,ben önceden arkadaslarıma verirsiniz diye parasını bırakmıstım 5 lira bide cıkışta unutup 5 de sahibine verdim yani zaten fal bana oldu 10 bu da ilginç gelmişti.

adı neydi canım .

adı neydi canım .

işte adını hatırlayamadım o yüzden tarif etmeye calıstım, ama hala orda mıdır onu da bilniyorum. Tekrar gidersem yazarım yine ama bizden önce giren kadın 50 liralık baktırmıştı ve etkilenerek cıkmıştı biz zorla öğrenciyiz diye az olsun ama o baksın demiştik 5 e baktırmıştık. Tabi kısa kahve falı baktı bize, bizden önceki kadına epey bakmış.

canım buradan birine sordum. sıla hanım olabilir dedi. hatta kahve ile başlıyormuş. kağıda geçiliyormuş.kahvenin vede falın bütün ücreti 50 tl imiş .herhalde aynı kişi , bakalım.

canım buradan birine sordum. sıla hanım olabilir dedi. hatta kahve ile başlıyormuş. kağıda geçiliyormuş.kahvenin vede falın bütün ücreti 50 tl imiş .herhalde aynı kişi , bakalım.

aaa evet olabilir. Nasılmış peki sıla hanım bana tutturmuş ama genele nasılmış

zaten artık böyle çok özel bakımlara gitmeyeceğim. buradan özel olarak kime gittiysem , olmadı. en güzeli gene kafeler bence.hem merkezde oluyor,ulaşım kolay.
hemde daha iyi sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…