Ankara'daki Falcılar

canım buradan birine sordum. sıla hanım olabilir dedi. hatta kahve ile başlıyormuş. kağıda geçiliyormuş.kahvenin vede falın bütün ücreti 50 tl imiş .herhalde aynı kişi , bakalım.
Bütün herseye mi 50 tlye bakıyormus? Yoksa tek kahve ne kadar biliyormusun canım?

Bütün herseye mi 50 tlye bakıyormus? Yoksa tek kahve ne kadar biliyormusun canım?
ayrıca tek kahve istersen 15 tl imiş.ama genelde müşteriler çok memnun kalıp mutlaka kağıt falına dönüyormuş.

Gecmis sayfalari taradim silayi begenende var begenmeyende herkesin begendigi bir falci yok
malesef canım. bir fikir birliğine varamadık.şu arvaa dan çok ümitliydim, o da ortada yok ,gerisi herkesin gittikleri.

Genellikle oyle oluyor iyi bakip kayboluyorlar geri geldiklerinde eskisi gibi olmuyorlar eylul buna en guzel ornegi
eylüle 1defa gittiğim için ve geçmişini bilemediğim için birşey söyleyemiyorum. ama şimdiki zamanı biliyor.geçmişi de dediklerinden çıkan var mı?
geçmişte çıkan falları oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…