Ankara'daki Falcılar

eylülün son falları bana çıkmadı ya (( hem de çok pozitifti..sana çıkmasına sevindim canım..diğer yandan rukiye de eski yetenek kalmadı sanırım ve çok çok kısa bakıyor artık. yani an analizini iyi yapıyor ama gelecek için bişy demiyor. olasılıklar üzerine konuşuyor..

evim çok ucuzdu
şu an 25e bakıyormuş
terapist mi ne yazıyormuş masasında
arkadaşıma bir kaç gelecekle ilgili şey söylemiş
1 saate yakın bakmış şaşırdım

evim çok ucuzdu
şu an 25e bakıyormuş
terapist mi ne yazıyormuş masasında
arkadaşıma bir kaç gelecekle ilgili şey söylemiş
1 saate yakın bakmış şaşırdım
Evet evet masasında terapist seyi yazıyodu. Baya komik İşi feci ilerletmişler

ELİMİ VİCDANIMA KOYUP BUNU YAZMAK İSTEDİM SEVGİLİ BAYANLAR VE SIRF BUNUN İÇİN KAYIT OLDUM! ; Geçen gün Kızılayda tarot cafede falcı aşkın'a fal baktırdım 1 yıl öncede baktırmıştım ve çok memnun kalmıştım ARKDAŞIMLA kadınlar kulübünede yazalım falan orada çalışan genç bey, yazarsanız çok memnun oluruz bizide uğraştırmamış olursunuz falan dedi arkadaşım bunları sizler mi yzıyorsunuz dediğinde hemen savunmaya geçip her cafede yapılıyor dedi . lütfen her iyi denilene inanıp paranızı boşuna harcamayın . reklamcılara pirim vermeyin ben bunu yazmak istedim başka türlü içim rahat etmezdi . GERÇEKTEN BEĞENDİĞİNİZ FALCILARI PAYLAŞIN LÜTFEN İYİ GÜNLER...

Kesinlikle katiliyorum. Zaten reklami anliyoruz ama bazen cok guzel reklam yapiliyor. Bizler burdan reklam diye bagiriyoruz zaten

Kesinlikle katiliyorum. Zaten reklami anliyoruz ama bazen cok guzel reklam yapiliyor. Bizler burdan reklam diye bagiriyoruz zaten

ben; mihriye/fikriye, mustafa , turuncu cafe cengize renklamlar yüzünden gittim çok pişmanım, insanların paralarını boşuna gidiyor.

Turuncu cafe cengiz bi kere uzaktan bakılınca salladıgı cok belli olan biri. Ben zeynepe fal baktırmak icin gitmistim. Hemen yanında oturdum arkadasımla. Karsısında bi kıza fal bakıyordu. Ve sırf insanları inandırmak icin önüne kuran mıydı bilmiyorum ama arapca yazılı biseyler koydu. Ama o fal baktıkca karsısındaki kızın yuz ifadesinden anlasılıyodu nasıl salladıgı. Ben o an onun notunu vermistim

bir dönem burada acayip reklamı dönüyordu bende arada okuyordum buradan falcıların yorumlarını acayip bir reklam var , 3 5 kişinin aynı fikirde olduğu bi falcı dahi yok , sormak istedim sizin favoriniz kim Ankarada?

ben zevkine baktırmıştım birgüle önce evim de sonrada taynata geçmiş dahada görmedim gören olursa haber versin nişanlandı evlendi ayrıldı diyor cafeler

ve bayanlar böyle şeylere çok bel bağlamayın dini inancınızı sorgulamıyorum ama bizim dinimizce uygun değil
onun dışında bir sürü paralar harcamak falan oldukça aptalca

dediğim gibi ben zevkine gittim o da bi kahve parasına baktırdım geldim
bazen burdaki insanları görüyorum nasıl bel bağlıyorlar yazık!

Bel bağlamak demiyelim de madem 1 kez baktırdınız benden tavsiye bir daha baktırmayın zira insan içindeki merak duygusu git gide artıyor.. ve bunu perçinlemek biraz zaman alıyor .

Bel bağlamak demiyelim de madem 1 kez baktırdınız benden tavsiye bir daha baktırmayın zira insan içindeki merak duygusu git gide artıyor.. ve bunu perçinlemek biraz zaman alıyor .
bana dediniz sanırım alıntı yapmamışsınız da
evet aynen merak ediyor insan ama para tuzağı hepsi
arada bi zevkine olur ama siz mesela ne kadarda bir gidiyorsunuz

evet size yazmıştım en yakın 2 3 ayda bir gidiyorum , başka türlü çıkıp çıkmadığını nasıl anlaşılabilir ki, şahsen ben hatta birçok insanın öyle düşündüğüne eminim iyi şeyler duymak istiyoruz. herşey kötü gittiği dönemlerde özellikle zaten insan mutluyken neden fal vs suni mutluluk arasın değil mi

Birgul mayista taynattaydi sonra bidaha gitmedim bende numarasi var ama kimseye vermememi istedi

Iste sıkıntı da orda adresini bulamadım telefon numarasi da yok sadece piyasada en iyisi olduğunu duydum arkadaşıma söyledikleri hep çıkmış gerçi o iki sene önce gitmiş evi tarif etti ama bulamadım ben bi ara götürecek beni ama evinde bakıyormuş kapıda kuyruk falan oluyormustu öğlen 12de gidip akşam 10da çıkmış bi kere siz düşünün o yüzden çok merak ettim duydunuz mu diye sanatoryum caddesinin ordan saga giriş yapıyosun orda büyük bi cami var caminin oralarda oturuyormuştu çok pahalıya bakarmış ve kişiye göre fiyat verirmis biraz paragözmus ama falı iyiymiş iki yıl oncesi olduğu için gerçi bu kulüpte bilen olsa yazardı ama

ilk defa sizden duydum
bence tehlikeli olabilir güvenmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…