Ankara'daki Falcılar

arkadaşlar anmadan gaçemeyeceğim. istanbuld benim bir handan ablam vardı.buradaki bütün falclar birleşse onun gibi olamaz. ne yazık ki izini kaybettim .
Bence biz cafe acsak onlardan iyi bakarız gibi:KK70: sizce????
ayrıca biz de bu fal merakı varken o da olacak gibi:KK49:

Fal konusunda ankarayi sevmiyorum. Birde cok iyi bakiyorlarmis gibi cokta musterileri var.cikmayan falcilarin sabit giden musteriside cok. Ben anlamiyorum bu isi

Fal konusunda ankarayi sevmiyorum. Birde cok iyi bakiyorlarmis gibi cokta musterileri var.cikmayan falcilarin sabit giden musteriside cok. Ben anlamiyorum bu isi
Sermin oyledir. A der hayir yanlis dersin zatenben sinamak icin sormustum der. Gidenlerin coguda inanir ona aklima geldi birden

Zaten hep olumlu konustu dediklerinde killanmistim su'dan. Ya 6 7 ay once anneme kurtulus parkinda bi kadin denk gelmis ve o an yakin gelecekteki seyleri bilmisti. Fal bakiyim diye de gelmemis direkt annemin icinde bulundugu durumu soyleyerek gelip yanina oturmus. Yuzune bakarak soylemis herseyi. Diyorum ki bir hafta sonu kurtulus parkinda pusuya mi yatsak birimizden biri denk gelir :-)

Zaten hep olumlu konustu dediklerinde killanmistim su'dan. Ya 6 7 ay once anneme kurtulus parkinda bi kadin denk gelmis ve o an yakin gelecekteki seyleri bilmisti. Fal bakiyim diye de gelmemis direkt annemin icinde bulundugu durumu soyleyerek gelip yanina oturmus. Yuzune bakarak soylemis herseyi. Diyorum ki bir hafta sonu kurtulus parkinda pusuya mi yatsak birimizden biri denk gelir :-)
hadi ya bana çok yakın kadın deli filanmıymış bizim burada var da ondan sordum.

yok yok deli filan degilmis hafif yasli cingene tayfasindan galiba ama para istememis annem az bisey vermis. Banada yakin gidip oturcam telepatik yolla da gel bana gel bizee diye cakra acip mesaj yollicam :KK70:
işe yararsa haberimiz olsun

Ben bu önceden emirgan da olan nuru beğenmedim yani geçmişe ve ana bi bakıma güzel bakmıştı ama öyle iğrenç bişey söyledi ki bana ve bunun üzerine yemin etmesi yani beni inandırıcam derken herseyi batırdı çok tatlı ve sohbeti guzeldi başından atmıyor uzun uzun konuşuyordu ama o bi cümlesi yüzünden ona artık söyleyecek hiç bişey bulamıyorum

Ben bu önceden emirgan da olan nuru beğenmedim yani geçmişe ve ana bi bakıma güzel bakmıştı ama öyle iğrenç bişey söyledi ki bana ve bunun üzerine yemin etmesi yani beni inandırıcam derken herseyi batırdı çok tatlı ve sohbeti guzeldi başından atmıyor uzun uzun konuşuyordu ama o bi cümlesi yüzünden ona artık söyleyecek hiç bişey bulamıyorum
çok özel olmaz ise ne gibi iğrenç birşey söyledi. bu arada onu çok beğenenler var .şimdi sen böyle diyince gitmek konusunda kararsız kaldım.

en son geçen hafta eylül'e gittim tekrar. başka falcı bilmiyorum artık ankara'da, yani güvenmiyorum. kafe falcıları da tatmin etmiyor. ve çok kötüydüm ölüyordum öyle acı çekiyorum. arkadaşım evden çıkardı gittik işte.

önceki gün ayrıldığım erkek arkadaşımla ilgili sana eli kulağında "nefes alamıyorum" diye dönecek dedi.
adam şehir dışındaydı. 14-18'i arası yanına gelecek dedi.

eli kulağında derken ne zaman falan dedim ben. dakika bile olabilir en fazla bir gün dedi.
hakikaten öyle oldu. adam önce geyik mesaj attı sonra "nefes alamıyorum sensiz" dedi.

en hızlı çıkan falım oldu. ancak 14-20 arası sevgilim yurtdışında olacakmış. o kısmı tutmayacak.

Bence piyasadaki herkes fos en iyisi burda fal bakanlar karsilikli fal baksin birbirine hem bosuna parada gitmemis olur eminim bi cogumuzda falciyiz diye gezinenlerden iyi bakuyodur :)

of ben hayatım boyunca iyi falcı bulamayacak mıyım acaba? yani tahmin üzerinden giden değil de şak şak söyleyen istiyorum.
istanbul'daki yiğit isim biliyordu. geri kalanında şey modundaydı, "emre mi bu çocuğun adı. bu iyi birine benziyo. belki evlenirsin bunla." gibi... hof

rukiye iyi hoş da ben direkt kazıklanıyor gibi hissediyorum orada ya.
çok çok kısa bakıyor.

X