Ankara'daki Falcılar

ya bilmiyorum da büyüye filan yönlendirme yapılıyormuş. bu işler tehlikeli sonuçta karşındaki kişinin iyi niyetli olup olmadığını bilemezsin. seni kendine bağlamayacağının garantisi var mı? sonra babasının hayrına mı yapıyor?

bir de aklıma gelmişken faceden adres tespiti yapan kişiler varmış sonuçta çok tehlikeli işler bunlar.yani bir fal uğrunada faceden insanları ekleyerek bütün kişisel bilgileri açığa çıkartmak bu devirde çok ama çok yalnış bence.

Son Patliyan FAlcilar
1)YEner: iki olay demisti temmuz ve agustosda olacak diye olan bise yok 50 tl me acirim inanin
2) Neslihan; mega ismerkexindeki neslihan dediklerinin tam tersi cikti.
3) Kumsaati Fatos: Fatos hanim agustosda tarih vermisti geldi gecti tarihh. Olan bise yok. yani fiyasko
4) SU perisi kader: ayni tarihlerde ayni olaylar olacak dedii tam tersii ciktii
Bunlara ayni donende gitmistim ve tarihleri bekledim malesef cikmadii. Yazip yazmama konusunda cok dusundum ve onlar bizim hayallerimizle oynuyorsa ve buyuk bir hayal krikligi yasatiyirsa burdan yazmak gerekli oldugunu dusundum. En azindan gitmek isteyen varsa belki birazcik aydinlatmis olurumm. Birde sakina fal enerji isi demeyin bilen falci bilir enerji isi falcinin kendini savunma taktigi

iyiki yazdın şekerim . böyle yaparak sahtekar medyumları elerizde belki kurtuluruz.
bu dediğin kişilere ben hiç gitmedim. ama bundan sonra da en azından gidip para yedirmem.

aynen öyle . ama ben bir iki kişiden ümitliyim açıkçası.beklediklerim var .ve çıkınca mutlaka paylaşacağım.
1. si cidan dan figen
2.si be be den arvaa
bir bakalım . kim haklı.

eylülün dediği hiçbirşey çıkmadı mı? bilgi alabilir miyim ?

Falcilarin isi bu sevimli sempatik olmakk. Bu sekilde olunca bir giden birdaha gidiyor birnevi yasam kocu sayiyoruz onlarii. Benim icin sevimli vb olmasi onemli degil baktigi fali ciksin raziyimm.

deneyimlerini paylaştığın için teşekkür canım.

X