Ankara'daki Falcılar

Sunu soriyim mesela fala nasıl başlıyor sana sorular sorup ona göreni cevap veriyo yoksa kendisi ne için gittiğini bilebiliyomu?

Ben su falı baktirdim dilek dilememi istedi aklimdan tek dilek geçmedi iki üç dilek geçti onu da bildi mesela dileklerin çok ama yinede dile dedi Sonra benim karakterimden kişiliğimden bahsetti daha sonra asıl gitme sebebim benimkiyle ne olacak o konuya geldi hiç soru sormadan ben yönlendirme yapmadan zaten sormuyo kendisi anlatıyo dinliyosun. Ne durumdayız aynen bildi onun kişiliği bana karşı davranışları birebir herşeyi aynen söyledi.Yani ben ne iş ne para ne başka birşeyi hiç merak etmiyorum aynen aklımdan geçtiği gibi benimkine odaklandı % 90 onunla ilgili şeyleri gördü zaten.

Ben su falı baktirdim dilek dilememi istedi aklimdan tek dilek geçmedi iki üç dilek geçti onu da bildi mesela dileklerin çok ama yinede dile dedi Sonra benim karakterimden kişiliğimden bahsetti daha sonra asıl gitme sebebim benimkiyle ne olacak o konuya geldi hiç soru sormadan ben yönlendirme yapmadan zaten sormuyo kendisi anlatıyo dinliyosun. Ne durumdayız aynen bildi onun kişiliği bana karşı davranışları birebir herşeyi aynen söyledi.Yani ben ne iş ne para ne başka birşeyi hiç merak etmiyorum aynen aklımdan geçtiği gibi benimkine odaklandı % 90 onunla ilgili şeyleri gördü zaten.
Himmm bilgiler için teşekürler:)

Arkadaşlar herkes Zehra ya gittiğini söylüyor yazıyor, çiziyor ama bir kişiden bile telefonunu alamadim:) bu kadar istediğim dersin bare:)

Arkadaşlar herkes Zehra ya gittiğini söylüyor yazıyor, çiziyor ama bir kişiden bile telefonunu alamadim:) bu kadar istediğim deysin bare:) Zehra ya giden arkadaşlar özelden teli Atabilirsiniz çok memnun olacağım.

Arkadaşlar Zehra ya gidenler yaziyor,ciziyor; ama bir kişiden bile teli alamadim :))hayır yani bu kadar istediğim değer umarım. Gidenler bana özelden Zehra nin telini gönderebilirler mi??????????

Kızlar kum saati Fatos hakkında bilgisi olan var mı acaba, yorumlarınızı bekliyorum mumkunse?

Tam isabet Tolin:))))

Zaten çat kapı gidilmeyeceğine göre önce Zehra Hanımla bir telefon muhabbeti yapmak gerekecektir mecburen. Eh, o telefon muhabbetinde de bir ara adres soruluverir.

Bu arada şunun doğruluğu bir kez daha kanıtlandı; "reklamın iyisi kötüsü olmaz"

Numara için tşkler

Eylül cidandan ayrılmış yine kaçırdık yani, Fatosa gidecek olanlar yada gidenler yorumlarını yazsın lütfen

X