Ankara'daki Falcılar

gittigim falci falci bi insanin terapistidir ve konusulanlar sadece iki kisi arasinda kalmalidir derdi.konusmalari baskalarina anlatmak Bi Falciya Yakisan Bissey Degil.hele Para Alip Sonra Sana Bakmam demek alenen dolandiriciliktir

Canim ben 10 senedir kendisini taniyorum. Baskasina gitmeye gerek bile duymuyorum :) Oyle soyleyeyim.
Yinede bana derdi git baska falcilara baktir, aradaki farki gor der, aralarda gittim hatta ve asla tatmin olmadim.
Cunku cok iddialidir.
Telefon yada yuzyuze cok fark etmez ama cekinecek bir sey yokki :) Git direk evine orda baksin :) Ben her gun ondayim valla :) Cok seveceksin kendisini :)
Ayrica, forumda yazildigi gibi kimsenin ozelinide kimseye anlatmaz. Orda durum biraz farki :KK66: o konuda da icin rahat olsun :) gittiginde tanirsin zaten..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bir şeyi gerçekten çok merak ediyorum. Bunu dz ön yargılı filan sormuyorum. Bütün samimiyetimle soruyorum. Ben bu formu çok üzün süredir takip ediyorum. Bir çok falcının ismine aşinayim. Bu kadın 10 yıldır ankarada falcılık yapıyor ve tanıyosunuz da neden 1 haftadır adı geçiyo neden kimse bahsetmedi şimdiye kadar gökten zembille mi indi bir anda nasıl oldu gerçekten merak ediyorum.

Bu arada dilçadaki eylüle giden oldu mu hiç kızlar geçenlerde sormuştum hiç yanıt gelmedi giden varsa yazarsa çok sevinirim

Yazdıklarına aynen katılarak ufak bi ekleme yapmak istiyorum tamam evet içki içmek falan bunlar günah ama daha büyük günah ne fal baktirmak Allaha ortak kosuyoruz sonuçta konuda geçtim kardimizdaki kişinin inancını bile bilmiyiruzki yargılamaya kalkiyoruz yazık gerçekten yazik:KK19:

Aklımdan geçeni yazmışsın.ozaman fal bakmasın. Zina, alkol vb seyleri önemsiyorsa para karşılığında fal niye bakıyor. Fal bakmak para karşılığında kanunlar geregi yasak...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bir şeyi gerçekten çok merak ediyorum. Bunu dz ön yargılı filan sormuyorum. Bütün samimiyetimle soruyorum. Ben bu formu çok üzün süredir takip ediyorum. Bir çok falcının ismine aşinayim. Bu kadın 10 yıldır ankarada falcılık yapıyor ve tanıyosunuz da neden 1 haftadır adı geçiyo neden kimse bahsetmedi şimdiye kadar gökten zembille mi indi bir anda nasıl oldu gerçekten merak ediyorum.

Ben forumda eskiyim. Aklima geldi yazdim. Onereyim dedim. Hepsi bu.
Zaten bu kadinin musteriye ihtiyaci yok. Olsaydi musteri secmezdi.

Ben forumda eskiyim. Aklima geldi yazdim. Onereyim dedim. Hepsi bu.
Zaten bu kadinin musteriye ihtiyaci yok. Olsaydi musteri secmezdi.

Gerçekten merak ettiğim için sordum. Çünkü burda o kadar çok yazıldı ki iyi bir falcı var mı diye hiç adı geçmemişti. Bir anda gündeme gelmesine şaşırdım. Ankaraya yeni geldi filan sandım.

musteriyi parayi aldiktan sonra degil onu arayip ya da gittiginde diyecek sana bakmam diye sen parayi al asonra sana bakmam diye ayir.madem ahlaki degerleri yukseksork kosmasin Allaha.konu Kapansin Artik.

Gerçekten merak ettiğim için sordum. Çünkü burda o kadar çok yazıldı ki iyi bir falcı var mı diye hiç adı geçmemişti. Bir anda gündeme gelmesine şaşırdım. Ankaraya yeni geldi filan sandım.

Yoo, aklima geldi, yazdim. Kadin zaten 17-18 senedir bu isi yapiyor. Reklamini yapacak olsaydim foruma ilk uye oldugumda yapardim ki uyeligim yeni degil eski.
Neyse ya, kim nasil isterse.. Bi falci onerelim dedik konu nerelere gitti.. Gidenler memnun, o olayda yazip cizdiginiz gibi degil.. Daha fazlada bu konu hakkinda bir sey demeyecegim. Gerisi size kalmis.. Tanimayan bilmeyen yorum yapiyor, ben karismiyorum.. Size iyi muhabbetler :)

Yoo, aklima geldi, yazdim. Kadin zaten 17-18 senedir bu isi yapiyor. Reklamini yapacak olsaydim foruma ilk uye oldugumda yapardim ki uyeligim yeni degil eski.
Neyse ya, kim nasil isterse.. Bi falci onerelim dedik konu nerelere gitti.. Gidenler memnun, o olayda yazip cizdiginiz gibi degil.. Daha fazlada bu konu hakkinda bir sey demeyecegim. Gerisi size kalmis.. Tanimayan bilmeyen yorum yapiyor, ben karismiyorum.. Size iyi muhabbetler :)

Maalesef beni ikna edemediniz, hele hele senasykk isimli üye ile bilgilerinizin çakışması onun herkese sizin bu falcının numarasını vermesi beni iğreti etti.

Şimdi güle güle ....

Bu arada bende fal bakmaya başladım kahve içip fotoğrafını koyun bakalım nasıl yorumlar gelecek : )

Bir fincandaki kahve gibidir hayat. Bazen tatlı bazen değildir. Önemli olan kahvenin tadı değil zaten, onu kiminle içtiğinizdir.

evet gelsin bakalım fincanlar... sonraki adımda yıldızname : )

Maalesef beni ikna edemediniz, hele hele senasykk isimli üye ile bilgilerinizin çakışması onun herkese sizin bu falcının numarasını vermesi beni iğreti etti.

Şimdi güle güle ....

Şikayet etmek en iyisi. Hazal önce bana özel mesajla zehra diye birini övdü, sonrada fotoş diye birini.

dikkat etiyseniz yazdiklarima cevap bile bulamadi.simdi disardan uye olmadan okuyordur.bikaç gunne bbaaska isimle gelir.kazen sen kaça bakiyosun :)

dikkat etiyseniz yazdiklarima cevap bile bulamadi.simdi disardan uye olmadan okuyordur.bikaç gunne bbaaska isimle gelir.kazen sen kaça bakiyosun :)

Biz birine iyi desek hemen reklam derler.. Hazal kaç gündür reklam yapıyor kimsenin sesi çıkmıyor

aynen cnm ya dersin biri sana yazarsa anlatirsin yazsin yazmasin herkeze zehra da zehra ne zamandir takipteydim biliyosun :)).

atarsın be abla üj bejjj

Biz birine iyi desek hemen reklam derler.. Hazal kaç gündür reklam yapıyor kimsenin sesi çıkmıyor

Arkadaşlar elimizde delil olmadan müdahale edemiyoruz oysa çok şikayet gelmişti. fakat 7 Temmuzda yapılan üyelik ile bu sonuca ulaştık. Elimizde delil yokken de kimseyi maalesef reklamcı diyemiyoruz...

atarsın be abla üj bejjj

Arkadaşlar elimizde delil olmadan müdahale edemiyoruz oysa çok şikayet gelmişti. fakat 7 Temmuzda yapılan üyelik ile bu sonuca ulaştık. Elimizde delil yokken de kimseyi maalesef reklamcı diyemiyoruz...

Özel mesajla attıkları delil sayılmaz mı?

hazali savunanlar gorsun iste.gerçi savunanda kendisiymis ya :)

şimdi kızlar yani bu biliyor diyebiliceğimiz yakın geleceği bilen bi falcı yok muuu:))))):KK53:

gercekten cokkk ihtiyacım var.

:KK43:

X